Login lub e-mail Hasło   

eugen

Należę do tej grupy ludzi dla których choroba, kalectwo, śmierć, zagrożenia ukryte w religiach nie mają najmniejszego znaczenia i wpływu na ich istnienie. Decyzję istnienia lub nie istnienia podejmują sami w „konsultacji” ze swoim organizmem. Nic nie dzieje się bez przyczyny – wszystko co się wokół nas dzieje ma swój ukryty cel i sens. Odczuwalnie, tak nami rządzi „Coś” co nas stworzyło.Wcześniejsze wpisy
eugen:   "@skrzydlate: Ludźmi bardzo łatwo sterować... ich umysł jest bardzo chłonny. jak to najprościej robić? urabiać ich od 'maleńkości' poprzez zindoktrynowane uprzednio matki. 'Wielokrotnie powtarzana nieprawda po czasie staje się najprawdziwszą prawdą'. " do artykułu Tresowanie katolika.  (17/11/2017)
eugen:   "@Koriolan: O starości należy myśleć kiedy wchodzi się w wiek tzw średni np. po 50-tce Dzieci mają już swoje rodziny i zazwyczaj nie mieszkają z rodzicami. Zmiana mieszkania na mniejsze ale wygodniejsze dopasowane pod wiek i sprawność a nadwyżka z zamiany pozwoli na spełnienie marzeń albo marzenia... Mieszkanko zawsze może być ostoją na starość dla dzieci. Ten trend staje się już widoczny jako najmniej skomplikowany. " do artykułu Kosztowne darmowe wycieczki.  (26/09/2017)
eugen:   Rekomendacja artykułu Poznaj i spisz historię swojej rodziny cz. II  (17/09/2017)
eugen:   "@Remter: Witaj, dodaj szlachetnego rodu nie zanieczyszczonego 'krwią pospolitą' ... aby nie urodziła się 'czarna owca', która jak łyżka tandetnej przyprawy zniszczy szlachetność całego rodu... " do artykułu Poznaj i spisz historię swojej rodziny cz. II.  (17/09/2017)
eugen:   "@Hamilton Starszy: Nie lekceważył bym tej zgodnej w działaniach coraz liczniejszej 'grupy ludzi'. Wystarczy umiejętnie nią pokierować i pomoc istnieć , w końcu zasłużyli na uznanie i docenienie... Sami się opowiedzą w jakich warunkach żyją a marzą tylko o godnym spokojnym życiu na starość... " do artykułu Kosztowne darmowe wycieczki.  (15/09/2017)
eugen:   "@pokrzywiony: Ja bym starszych nie odsuwał od ośrodków miejskich, lokował osiedle na granicach miast to zapewni im spokój a jednocześnie możliwość niektórym sprawniejszym dostęp do środowiska miejskiego. Osiedle czy wioska to nie jest ważne, ale ważne jest to aby nie czuli się odrzuceni i byli objęci opieką i pomocą medyczną. Kogo by było stać to nawet taras z małym ogródkiem kwiatowym z wy ..." do artykułu Kosztowne darmowe wycieczki.  (14/09/2017)
eugen:   "@Hamilton Starszy: Powiedzonko - 'Im konkretniejszą zorganizujesz akcje tym bardziej udana będzie reakcja' na artykuł " do artykułu Kosztowne darmowe wycieczki.  (14/09/2017)
eugen:   "@pokrzywiony: Nie wiesz o DNA , to jest nasza matryca może i energetyczna, czytelna w Wszechświecie a nie zapach gnijącego ciała. Do odszyfrowania nadają się też paznokcie... Niektóre narody uznają za bardzo ważny dokument 'informacje' zapisane w łańcuchu DNA, między innymi przynależność do odmiennej grupy ludzi, rasy ... Zawsze łatwiej jest żyć we dwoje - nawet pies a tym bardziej ..." do artykułu Kosztowne darmowe wycieczki.  (14/09/2017)
eugen:   "@pokrzywiony: Osobiście nie darzę sympatią cmentarzy i nie zamierzam tam 'figurować'... Rozdrapują i rozszarpują 'rany' zamiast je goić. Wędrując po świecie nieświadomie pozostawiamy cząstkę siebie - są to włosy, cząstki paznokci. One tam zostają na zawsze - wieki i wtapiają się w otoczenie. To mi wystarcza. Energia, która nas otacza zamiast ranić jak cmentarna pozwala szybko pogodz ..." do artykułu Kosztowne darmowe wycieczki.  (14/09/2017)
eugen:   "@pokrzywiony: 'Nic nie jest wieczne, nawet diamenty'. O starości proponuję zacząć myśleć kiedy skończy się 50 lat - tylko wybór kierunku działania, szkic. Liczyć tylko na siebie, obecnie trudno coś dostać od Państwa za darmo. Realizację skonkretyzowanych planów zaczynamy z chwilą sześćdziesięciu lat. Oczywiście staramy się przedłużyć wiek średni o co najmniej 20 lat co nie jest skomp ..." do artykułu Kosztowne darmowe wycieczki.  (14/09/2017)
eugen:   "@Hamilton Starszy: Ja im nie zazdroszczę wieku i 'uciech cielesnych' ale zawsze są potrzebni jako liczny i zdyscyplinowany elektorat wyborczy..." do artykułu Kosztowne darmowe wycieczki.  (13/09/2017)
eugen:   "Eugen 'Na starość tak jak na głupotę nie ma lekarstwa..'. Bogaty nigdy nie zrozumie biednego... Jedno z rozwiązań problemu - pobudować dla tych ludzi osiedle z małych parterowych domków typu tzw M2 z 'ochroną obywatelską'. Pieniądze ze sprzedaży swoich mieszkań bez problemu zrefundują kupno takiego małego mieszkanka. Starsi ludzie potrzebują spokoju wśród swojego towarzystwa. Będą wśród swoich i nikomu nie będą zawadzać..." do artykułu Kosztowne darmowe wycieczki.  (13/09/2017)
eugen:   Rekomendacja artykułu Kosztowne darmowe wycieczki  (13/09/2017)
eugen:   Głos na artykuł Kosztowne darmowe wycieczki  (13/09/2017)
eugen:   "@Marek Lipski: Wynika z wypowiedzi, że większość odpowiadających to katolicy. Tzw 'odmian wierzeń' jest więcej , 'katolicka' jest tylko jedną z nich i to wcale nie najliczniejszą w swojej liczbie wyznawców. Są religie liczniejsze bardzo zaborcze w odniesieniu do wiernych wyznawców i wszystkie urabiają materiał już od maleńkości przerzucając wstęp edukacji na rodziców. Małe dziecko zawierz ..." do artykułu Tresowanie katolika.  (04/06/2017)
eugen:   "@eugen: Warto zrozumieć po co żyjemy i co nami kieruje (jaki gen) aby zazdrościć tym co potrafią pracować a nas opętało lenistwo i zawiść... " do artykułu Tresowanie katolika.  (03/06/2017)
eugen:   "@eugen: Minusorku – nie spodobał się Tobie mój zapis o medycynie naturalnej? No to nic nie rozumiesz o Życiu tzw ziemskim – jesteś bo jesteś czyli jesteś „zero ludzkie'. Moja i innym podobnym droga życia jest zgodna z naturą – w niej jest wszystko zapisane aby efektywnie , spokojnie i zdrowo przeżyć życie. Jakie są efekty czyli bonusy od Natury? Spowolnienie wieku wizua ..." do artykułu Tresowanie katolika.  (03/06/2017)
eugen:   "@voyzik: To jest bardzo proste - dotykam dłonią rozłożonego materaca, wykonuję 'ruch głaskania a następnie nacisku' i wiem o nim wszystko, no i sprawdzam czy nie cuchnie... Pozdrawiam" do artykułu Rodzaje materaców - informacje ogólne.  (13/01/2017)
eugen:   "Mało konkretnych czyli fachowych informacji. Proste pytania: Jakie materace są technicznie dopracowane i sprawdzone w praktycznej eksploatacji ? Które z materacy są ekologiczne? Na jakich materacach sen jest spokojny? Jeśli piszesz o materacach to pytania są dla Ciebie oczywiste i proste w odpowiedzi, możesz więc podać Firmę wzgl. producenta. " do artykułu Rodzaje materaców - informacje ogólne.  (11/01/2017)
eugen:   Głos na artykuł Rodzaje materaców - informacje ogólne  (11/01/2017)
eugen:   Głos na artykuł O Boże... Oszałamiające bogactwa Watykanu  (26/12/2016)
eugen:   "@Robert Soliński: Dobry sposób ale nie dla dzieci. Osobiście, co jakiś czas kontroluję czy nie mam 'stwora' naturalną krzemionką podaną do krwioobiegu poprzez skórę. Działa piorunująco na 'stwora' . Sposób A. Weber." do artykułu Wynocha raku z naszego życia!!.  (20/12/2016)
eugen:   Rekomendacja artykułu Wynocha raku z naszego życia!!  (20/12/2016)
eugen:   Głos na artykuł Wynocha raku z naszego życia!!  (20/12/2016)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 .. 69 70
Następna »


Akcje

Informacje podstawowe
Login: eugen
Ranga:
Ost. logowanie: 17/11/2017
Zarejestrowano: 15/07/2010

Statystyki
Punkty: 9.533
Obserwujący użytkownicy: 11
Odwiedziny profilu: 29.517
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 1221
Komentarze: 1092
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska