Login lub e-mail Hasło   

Ewa Staniszewska
Wcześniejsze wpisy
Ewa Staniszewska:   "Moje koleżanki z pracy, przez chwilę, były przestraszone końcem świata, który według ich wiedzy ma nastąpić w 2012 roku. Tylko przez chwilę. Po tej chwili wróciły do 'Barw Szczęścia' i znów zapanował błogi, sielski spokój, do momentu aż Roman (możliwe, że pomyliłam imię bohatera) nie wrócił do żony - to znów zburzyło ich spokój ;) Pozdrawiam. " do artykułu Za trzy lata koniec świata?.  (11/04/2009)
Ewa Staniszewska:   "Jak zwykle Pan Rossa komentuje w swój ulubiony, zaczepny sposób. Szkoda. Liczyłam na trochę więcej zaangażowania. Co do artykułu - cieszę się, że w końcu jest ktoś kto o pseudonauce napisał na EIOBA. " do artykułu Pseudonauka.  (11/10/2008)
Ewa Staniszewska:   Głos na artykuł Pseudonauka  (11/10/2008)
Ewa Staniszewska:   Głos na artykuł Krótko o współczesnych mitach.  (31/08/2008)
Ewa Staniszewska:   "SUBBAYAH PULLAVAR - nie lewituje w pozycji lotosu, bardziej w pozycji Nerona palącego Rzym. Jest jakaś pozycja, która zapewni osobie mniej wygimnastykowanej i mniej sztywnej niż SUBBAYAH PULLAVAR możliwość uniesienia się nad dywanem?" do artykułu Lewitacja.  (22/08/2008)
Ewa Staniszewska:   "Stefan Siudalski radiestera z praktyką godną pozazdroszenia (18lat) sam zadał sobie pytanie na które również sam sobie odpowiedział. 'Czy można samemu nie mając właściwości radiestety sprawdzić działanie ekranu? Dość pewnym wskaźnikiem czy zakłócenia radiestezyjne występują czy nie, a więc także czy ekran działa czy nie jest paprotka...' " do artykułu O różdżkarstwie słów kilka....  (20/08/2008)
Ewa Staniszewska:   "Życzę temu genialnemu fizykowi by jeszcze za swojego ziemskiego życia, przy użyciu ludzkich pieniędzy, skonstruował ziemskie przydomowe UFO, w którym zmieściłabym się ja i moja torebka. Bardzo by mi się taki pojazd przydał. A najlepiej gdybym mogła 'oderwać się od ziemi i polecieć' bez używania jakichkolwiek urządzeń tylko własnej świadomości i sterowania obrotem cząsteczek wewnątrz mnie... To dopiero byłoby coś. " do artykułu Akademik Szypow.  (19/08/2008)
Ewa Staniszewska:   "Według autora tekstu zamieszczonego na FORUM: Paranormalne.pl > Vortal Rzeczy Paranormalnych > Dziwny Świat > Niezwykli Ludzie, Szypow, cytuję “to jeden z najniezwyklejszych umysłów naszego czasu. Ten były wykładowca fizyki na Uniwersytecie Moskiewskim stworzył być może jedną z najwybitniejszych teorii fizycznych tłumaczącą nie tylko powstanie naszego wszechświata, ale i łącząca cztery ..." do artykułu Akademik Szypow.  (19/08/2008)
Ewa Staniszewska:   "Dlaczego?" do artykułu O różdżkarstwie słów kilka....  (18/08/2008)
Ewa Staniszewska:   Głos na artykuł O różdżkarstwie słów kilka...  (17/08/2008)
Ewa Staniszewska:   Głos na artykuł Akademik Szypow  (17/08/2008)
Ewa Staniszewska:   "Dlaczego używasz określenia katolicy? Nie tylko katolicy wierzą w Boga." do artykułu Bóg, czyli wielkie zło....  (14/08/2008)
Ewa Staniszewska:   "A ja całe życie myślałam, że to serce wybiera, nie głowa ;) Bardzo ciekawy artykuł." do artykułu Czy świadomie wybieramy partnera?.  (14/08/2008)
Ewa Staniszewska:   "Pani Dorotko... Nigdy się tak dużo nad sobą nie zastanawiam chyba że robię rachunek sumienia ;) Nie uważa Pani, że to takie powierzchowne myśleć tylko o facetach, swoim wyglądzie, swoich potrzebach i jego wyglądzie? Mam nadzieję, że to nie są jedyne myśli, które krążą kobietom po główkach." do artykułu O czym myślą Twoje koleżanki?.  (14/08/2008)
Ewa Staniszewska:   Głos na artykuł Gniew a nasze potrzeby i oczekiwania  (13/08/2008)
Ewa Staniszewska:   Głos na artykuł Magia myśli, magia słowa  (13/08/2008)
Ewa Staniszewska:   "Bardzo ciekawie poprowadzony artykuł, czyta się z wielką przyjemnością i uśmiechem na twarzy :) Śmieję się głośno i szczerze, niektórym to przeszkadza innym wręcz przeciwnie, mówią, że zarażam ich swoim śmiechem, ale... nie zawsze jest mi do śmiechu. Niedawno usłyszałam tekst, który mnie rozbroił: 'gdyby nie uszy obśmiałby się dookoła głowy' i tego nam wszystkim z rana życzę." do artykułu O śmiechu.  (13/08/2008)
Ewa Staniszewska:   "Kiedy brak argumentów to najlepiej podkulić ogon i zamknąć dyskusję. " do artykułu Chrześcijaństwo a kara śmierci.  (10/08/2008)
Ewa Staniszewska:   "Bezsensowna odpowiedź na tak pięknoduszną opowieść. Ale czego się spodziewać po kimś kto myśli, że żywcem pójdzie do nieba tylko dlatego że czyta Stary Testament." do artykułu Chrześcijaństwo a kara śmierci.  (10/08/2008)
Ewa Staniszewska:   "Zdaje się, że autor artykułu nie rozumie istoty chrześcijaństwa. " do artykułu Chrześcijaństwo a kara śmierci.  (09/08/2008)
Ewa Staniszewska:   "Kiedy ktoś cierpi na depresję, to nie ma ochoty wstać z łóżka,a co dopiero zająć się pożyteczną pracą. Jeżeli moje drogie Panie mówicie - na podstawie własnych doświadczeń - o zwykłej babskiej migrenie, chandrze, czy o innych skokach nastroju to na pewno da się to wyleczyć zwykłą wizytą u kosmetyczki... lub inną pożyteczną pracą." do artykułu Obalamy mity na temat depresji.  (20/07/2008)Akcje

Informacje podstawowe
Login: ewka_z_gruszki
Ranga:
Ost. logowanie: 04/07/2009
Zarejestrowano: 13/07/2008

Statystyki
Punkty: 142
Obserwujący użytkownicy: 1
Odwiedziny profilu: 4.671
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 7
Komentarze: 15
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska