Login lub e-mail Hasło   

Felicjanna


Uśmiecham się do Was...Dzisiaj
Felicjanna:   "@Koriolan: poza tym, to wygląda trochę, jak klatka po klatce, hehe, filmowego kadru. Może tak na to spójrz. " do artykułu W środku.  (15 min. temu)
Felicjanna:   "pewnie tak z tą solą, ale nie myślałam o kontynuacji, więc zazgrzytać może i będzie. Nienawidzę opisów otoczenia, ponad te niezbędne. Nie mam pojęcia, co siedzi w lesie. Może nic, może coś wylezie. A topielec wcale nie zgrzytał bulknął, wpadając w panikę na widok innej osoby. Może skurcz, może coś go złapało... no tak. płynności brakuje. " do artykułu W środku.  (18 min. temu)
Felicjanna:   Głos na artykuł Chłopaki do wzięcia!  (2 godz. temu)
Felicjanna:   "@pokrzywiony: Pozostawiam domysłom, wyobraźni i intuicji- :)" do artykułu Prawdziwa, czarna... dziura.  (3 godz. temu)
Felicjanna:   Nowy artykuł W środku  (3 godz. temu)
Felicjanna:   "@gwoli_scislosci: Piszesz non stop o tym samym- zmień płytę albo się przenieś tam, gdzie jeszcze o tym nie wiedzą... To internet. Pokój dla piszących. Dlaczego nie zadzwonisz do tv? Skoro uznajesz za sensowne, swoje wałkowanie tematu, z całą pewnością Cię wysłuchają. Lubią ględzić w kółko jedno... I skończ z tymi minusami, bo niedobrze się robi..." do artykułu Prawdziwa, czarna... dziura.  (4 godz. temu)
Felicjanna:   "@pokrzywiony: nie haczyk z metalu, miałam na myśli-:)))" do artykułu Prawdziwa, czarna... dziura.  (4 godz. temu)
Felicjanna:   "@gwoli_scislosci: świat, to ludzie, biadol dalej..." do artykułu Prawdziwa, czarna... dziura.  (4 godz. temu)
Felicjanna:   "@pokrzywiony: ten pierwszy, bardzo ludzki i chociaż za twistem nie przepadam, to podoba mi się weselna jakby obsada teledysku, a ten drugi to wybacz, ale kompletnie nie mój klimat. Sztuczny twór, hehe..." do artykułu Prawdziwa, czarna... dziura.  (4 godz. temu)
Felicjanna:   Głos na artykuł ... Starsza Pani  (4 godz. temu)
Felicjanna:   "@gwoli_scislosci: mniej więcej, co trzeci wpis. A że ja sama jestem pseudo filozofką, to masz już obraz... A, byłabym zapomniała.... Wprawdzie to nie ja, ale można mnie tak widzieć https://youtu.be/YEEy615Jzg4 " do artykułu Prawdziwa, czarna... dziura.  (5 godz. temu)
Felicjanna:   "Zgodnie z zapowiedzią, wrzucam coś niescince- zatofiction" do artykułu Prawdziwa, czarna... dziura.  (5 godz. temu)
Felicjanna:   "@pokrzywiony: na zagięty... zgadnij co..." do artykułu Prawdziwa, czarna... dziura.  (5 godz. temu)
Felicjanna:   "@gwoli_scislosci: Ja jakoś nie słyszę od nich, o sprowadzaniu mnie na manowce. Od Ciebie za to dobiega mnie nieustanny jazgot o całym tym posranym świecie i złych wilkach, gryzących twoją rzyć... Daj żyć..." do artykułu Prawdziwa, czarna... dziura.  (5 godz. temu)
Felicjanna:   "@Koriolan: a tam... Nie znasz się na różnorakich sposobach wędkowania...-:)" do artykułu Prawdziwa, czarna... dziura.  (5 godz. temu)
Felicjanna:   "@pokrzywiony and@Koriolan- to usiłuję wbić w... popsutą łepetynę, bez skutku..." do artykułu Prawdziwa, czarna... dziura.  (5 godz. temu)
Felicjanna:   "@gwoli_scislosci: historyk sztuki, m.in. I wcale nie jest be. Ma za to podwyższony ponad miarę stosunek do ludzi, dla których sztuka jest czymś... nazwijmy to- odległym... I w związku z tym, ma w zwyczaju roztłumaczać, rozbierać, klasyfikować, katalogować, muzealić i strzechalić... Czym mnie denerwuje. Taki rodzaj Trolla, potrafiący lub próbujący namieszać innym w wyobrażeniach o tym czy innym... ..." do artykułu Prawdziwa, czarna... dziura.  (7 godz. temu)
Felicjanna:   "@gwoli_scislosci: Nie chodzi o intuicję historyka sztuki. Chodzi o ludzi, którzy ich słuchają bezkrytycznie. Uważam, że w abstrakcji, autorytety mogą być znaczącą przeszkodą, tak po wieśniacku myśląc" do artykułu Prawdziwa, czarna... dziura.  (7 godz. temu)
Felicjanna:   "Do tego stopnia, że nie wiem, co Ci napisać, hehe. No, doprawdy, popsutku... Pan Miodek jest rodzajem lekarza, dającym recepty na nasze dolegliwości językowe... Tak trudno Ci to pojąć, panie wielce oczytany...?" do artykułu Prawdziwa, czarna... dziura.  (8 godz. temu)
Felicjanna:   "@gwoli_scislosci: jaką tezę...? hehe... jedną tylko...? Bo mnie się wydaje, że moje wioskowe mądrości trwają w najlepsze od samego początku i co niektórym pianę wywołują na gębach... Teza. A może odczucie, własny punkt widzenia...? Miodek mnie rozbawił... " do artykułu Prawdziwa, czarna... dziura.  (8 godz. temu)
Felicjanna:   "@gwoli_scislosci: no, no... widzę, że zabawiasz się w prowokację... Czy może jesteś zbyt ograniczony, żeby zrozumieć cokolwiek...? łapiesz chociaż to, co sam wypisujesz...?" do artykułu Prawdziwa, czarna... dziura.  (8 godz. temu)
Felicjanna:   "@gwoli_scislosci: nauki ścisłe porównuje do teoretyzowania- Trolling także powinien być inteligentny... " do artykułu Prawdziwa, czarna... dziura.  (8 godz. temu)
Felicjanna:   "@pokrzywiony: No tak. Jestem, jak zwykle popędliwa. Mam na myśli sztampy i ramy, sugestie opierające się na wierze w wykształcenie. Zanika w tym często intuicja, a wiem to, bo mam w rodzinie takiego wykształciucha. Całkowity rozsądek, z dobrotliwym uśmiechem wszystkowiedzącego... ' A tutaj mamy gołąbki, wskazujące...' - dla mnie para srok... złodziejek... Moje potyczki z nim, hehe... Nie lubię, to za mocne słowo" do artykułu Prawdziwa, czarna... dziura.  (8 godz. temu)
Wczoraj
Felicjanna:   "@pokrzywiony: No i chyba tak powinno być, do pewnego stopnia przynajmniej... Dlatego, n.p., bardzo nie lubię historyków sztuki..." do artykułu Prawdziwa, czarna... dziura.  (dzień temu)
Felicjanna:   "youngcontrarian@ Ja, gdy słyszę o relikwiach, z miejsca przypomina mi się Sanderus z 'Krzyżaków', a czytałam to milion lat temu, jak usiłuje sprzedać szczebel z drabiny, która się przyśniła Jakubowi- zważcie, że Sienkiewicz był katolikiem..." do artykułu Egzorcyzmy św. Jana Pawła II.  (dzień temu)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 .. 17 18
Następna »


Akcje

Informacje podstawowe
Login: felicjanna
Ranga:
Ost. logowanie: 31 min. temu
Zarejestrowano: 28 dni temu

Statystyki
Punkty: 4.834
Wyświetlenia artykułów: 2.936
Obserwujący użytkownicy: 1
Odwiedziny profilu: 180
Przeczytane artykuły: 322
Ocenione artykuły: 98
Komentarze: 323
© 2005-2017 grupa EIOBA. Wrocław, Polska