Login lub e-mail Hasło   

filias
Wcześniejsze wpisy
filias:   Głos na artykuł POLACY ! V-ty rozbiór Polski ? Kto nami rządzi?  (30/09/2009)
filias:   "Jakby tak się zastanowić to niewiele osób jest w stanie utrzymać kontakt wzrokowy. Przy powitalnym uścisku dłoni większość patrzy czy 'dobrze celuje'. Przy rozmowie raczej też szukamy jakiegoś innego punktu zaczepienia wzroku niż twarz rozmówcy. Wielokrotnie sam się łapie na tym, że ktoś na mnie patrzy podczas rozmowy i nie daje rady, muszę odwrócić wzrok gdzieś indziej mimo tego, że nie kłamię i ..." do artykułu Patrzenie w oczy.  (08/09/2009)
filias:   "Wniosek z tego artykułu nasuwa się taki: każdemu organowi służy co innego, jeden wymaga np. nabiału, a drugiemu on nie służy. Dlatego uważam, że stwierdzenia 'nie jedz...' powinny zostać zastąpione 'ogranicz jedzenie...'. I co ze stwierdzeniem , że śniadanie jest najważniejszym posiłkiem dnia (wątroba)?" do artykułu Sposoby Oczyszczania Organizmu.  (05/08/2009)
filias:   "Heh, jestem studentem inżynierii środowiska. Na jednym z przedmiotów miałem okazje posłuchać wykładu na temat ocieplenia klimatu i teraz wiem, że autor tego artykułu ma racje. Niestety zaczynam zdawać sobie sprawę, że jesteśmy na każdym kroku manipulowani i czuję się coraz bardziej bezradny. Zgadzam się z athlantis, oglądanie wiadomości prędzej doprowadzi do jakiejś depresji niż pomoże nam to wszystko zrozumieć." do artykułu Ocieplenie klimatu - mit obalony.  (20/05/2009)
filias:   "Ktoś dostarczy 1000 dowodów, ale kilka z nich jest niepewnych, może źle interpretowanych i już jakiś OSKARŻYCIEL, ignorując całą resztę skupia uwagę własną i innych na drobiazgach. Taka mała parafraza. Kościół średniowieczny wymyślił wiedźmy i palił je - tak, Kościół średniowieczny hamował rozwój intelektualny - tak, Kościół średniowieczny wytłuk połowę populacji na Ziemi - no ..." do artykułu O czym 90% katolików nie wie.  (15/05/2009)Akcje

Informacje podstawowe
Login: filias
Ranga:
Ost. logowanie: 02/10/2009
Zarejestrowano: 15/05/2009

Statystyki
Punkty: 32
Odwiedziny profilu: 2.226
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 1
Komentarze: 4
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska