Login lub e-mail Hasło   

Mariusz F
Wcześniejsze wpisy
Mariusz F:   "Jestem niepalący i popieram autora co do opinii o jaśniakach - sam obracałem się w towarzystwie naukowym (tak szczerze to nadal się obracam ale myślę że jeszcze jedna konferencja i koniec bo tak szczerze to dość mam tej sztuki dla sztuki) i wiem że to do niczego nie prowadzi, nie licząc kilku wybitnych, odosobnionych przypadków, których praca rzeczywiście coś wnosi. Natomiast co do większości pala ..." do artykułu Wkurzyłem się..  (30/05/2011)
Mariusz F:   "Rozmowa z darkwaterem, nie ma najmniejszego sensu, znam kilku takich - 0 rzeczy które cenią oprócz bycia irytującym. Jedyne co ma na + to że robi afery a ludzie lubią na to patrzeć, stąd te plusy pewnie. Ciężkie ma życie, ale to jego wybór. Z mojej strony total bojkot." do artykułu Zamknięte społeczności.  (28/05/2011)
Mariusz F:   "Darkwater? Dla mnie samo dno po tych 2 wypowiedziach. I tak już zostanie. Pisz co chcesz chłopie, od tej pory bez odpowiedzi - błędne założenia, błędne wnioski, bezsensowne cytowanie, szkoda słów, znam kilku takich cfaniaków co wszystkich przegadają bo są wiecznie odporni na krytykę nawet (a szczególnie) słuszną - drzwi do mnie mają zamknięte na głucho. Ahh, na tego typu wypowiedzi zwykle reagują śmiechem i lekceważeniem żeby zirytować i sprowokować. Już nie ze mną." do artykułu Zamknięte społeczności.  (28/05/2011)
Mariusz F:   ":) mam synka mniej więcej w tym wieku, który robi podobne miny, ale to nie on - znalezione. Na razie pozostaję anonimowy." do artykułu Zamknięte społeczności.  (27/05/2011)
Mariusz F:   "No tak, pewnie wszystko przejaskrawiłem itd. Przyczyna - patrz moja odpowiedź poniżej. Hej, nie musisz mnie tak cytować za każdym razem, pamiętam przecież co piszę, a nawet jakbym nie pamiętał to mogę szybko sprawdzić, tylko sztucznie zwiększasz objętość swoich wypowiedzi, kosztem ich jakości zresztą. Nie żalę się - zawsze chcę coś zmienić." do artykułu Zamknięte społeczności.  (27/05/2011)
Mariusz F:   "Skalny Kwiecie, czy nie sądzisz że wejście było jednak mimo wszystko efektowne? ;)" do artykułu Zamknięte społeczności.  (26/05/2011)
Mariusz F:   "Dziękuję wszystkim za ciekawą dyskusję, odnośnie tych plusów i minusów jeszcze - to jest bardzo interesujące narzędzie nie tyle dla oceniających ile dla obserwatorów całej dyskusji, bo podaje ogólną informację o wszystkich jej uczestnikach i wyznacza stopień zjawiska, które opisałem w artykule, bardzo ciekawe." do artykułu Zamknięte społeczności.  (26/05/2011)
Mariusz F:   "Dziękuję za uwagi, tak szczerze to ten artykuł użytkownika 'ogtrading' powinien być również w ten sposób potraktowany, uważam że zanim się rzuci kamieniem trzeba zapytać 'dlaczego to zrobiłeś?, możenie wiedziałeś że drobiłeś źle i chcesz naprawić swój błąd?'. Jestem absolutnie początkującym literatem (taak, ostatnio to były wypracowania w liceum, a to co piszę obecnie z literaturą nie ma nic wspól ..." do artykułu Zamknięte społeczności.  (26/05/2011)
Mariusz F:   "Prowokacja :) oczywiście podejmuję rękawicę :) Czyżbyś ty nie był guru w żadnej dziedzinie? Jeśli tak, to znaczy że jesteś jeszcze albo bardzo młody albo całe życie błądziłeś, obie opcje są możliwe, choć uważam że każdy albo prawie każdy jest w czymś dobry. Definicje zostawię dla naukowców. A co do przykrych doświadczeń - aż tak bym tego nie nazwał, niemniej jednak zjawisko występowa ..." do artykułu Zamknięte społeczności.  (26/05/2011)
Mariusz F:   Głos na artykuł Żołnierze fortuny  (25/05/2011)
Mariusz F:   "Ja widzę cały czas jedno: wszystkie obchody rocznic itd są dla mnie bardzo nieprzyjemne, ponieważ jestem Polakiem i nie chcę ciągle słyszeć jak to dostaliśmy po tyłkach ileś lat temu i jacy to my jesteśmy biedni. Niestety historia się powtarza, jak ze Smoleńskiem i znów polscy politycy mają pretekst do rozdrapywania kolejnych ran. W tym wszystkim rzeczywiście jakoś nie zauważyłem faktu, o którym p ..." do artykułu Żołnierze fortuny.  (25/05/2011)
Mariusz F:   "Coś pięknego :) Widzę z komentarzy że ludzie o podobnych poglądach bardzo często wolą pozostać anonimowi i ograniczyć się do czynności która tą anonimowość gwarantuje. Widać jednak jeszcze coś: Jest nas zdecydowanie więcej, dlatego anonimowość nie ma już sensu. Świat się zmienia na naszych oczach i wielkim zaszczytem jest żyć akurat teraz, móc to obserwować i w tym uczestniczyć." do artykułu Topimy się w wodzie święconej i własnej głupocie.  (25/05/2011)
Mariusz F:   "Zapraszam do przeczytania mojego artykułu, klikając na '-' przy wszystkich moich komentarzach i na '+' przy komentarzach oponentów stawiacie się niestety w bardzo złym świetle - żałosne i tyle. P.S. Ogtrading, czy mogę zmienić nazwę użytkownika na 'klon ogtrading'? ;)" do artykułu Ekshibicjonistka cz. I.  (25/05/2011)
Mariusz F:   Nowy artykuł Zamknięte społeczności  (25/05/2011)
Mariusz F:   "Klonowanie ludzi? Ależ to nieetyczne! Odrzuciłem tylko 2 - nie dało ich się czytać, a proszę zgadnąć, jak do nich trafiłem? Tak bezczelne oskarżenie powinno być poparte twardym dowodem a nie spekulacjami i przypuszczeniami, może się Pan kiedyś poważnie skompromitować w ten sposób, więc odradzam na przyszłość. Jeszcze coś, przykro mi że człowiek o tak ciekawych poglądach o l ..." do artykułu Ekshibicjonistka cz. I.  (25/05/2011)
Mariusz F:   "Przeczytałem i nie wiem o co chodzi. Gdzie tu spam, informacja handlowa, czy inna korzyść? Aż się boję sam pisać artykuł." do artykułu Ekshibicjonistka cz. I.  (25/05/2011)
Mariusz F:   Głos na artykuł Polska za(k)łamana...  (25/05/2011)
Mariusz F:   Głos na artykuł Fotografie które wstrząsnęły światem  (25/05/2011)
Mariusz F:   Głos na artykuł Rzeczy, które powinieneś już wiedzieć  (25/05/2011)
Mariusz F:   Głos na artykuł O czym 90% katolików nie wie  (25/05/2011)
Mariusz F:   Odrzuca artykuł Andżelika. Pomysł Emiliara.  (25/05/2011)
Mariusz F:   Odrzuca artykuł Nie oddawaj energii...  (25/05/2011)
Mariusz F:   "Polecam przeczytać definicję słowa 'spam', najlepiej anglojęzyczną bo to nie Polacy wymyślili. Linka nie podam żebyś się wysiliła odrobinkę." do artykułu Ekshibicjonistka cz. I.  (25/05/2011)Akcje

Informacje podstawowe
Login: fircyk21
Ranga:
Ost. logowanie: 04/06/2011
Zarejestrowano: 25/05/2011

Statystyki
Punkty: 1.421
Wyświetlenia artykułów: 1.328
Odwiedziny profilu: 1.874
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 8
Komentarze: 16
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska