Login lub e-mail Hasło   

Franek Wilczek

Przeżyłem sporo z młodzieżową grupą teatralną. Byłem scenarzystą, zajmowałem się techniczną obróbką wystepów. Graliśmy sztuki religijne i świeckie. Jeździliśmy po całym kraju i nie tylko. Zona reżyserowała te sztuki i przygotowywała dekoracje. Były to piekne chwile. Zespół nazywał sie Wilczki, stąd mój pseudonim. Sporo przezyć. Może kiedyś o tym napiszę.

Interesuje mnie temat zaświatów. Jak tam jest? Jakie jest przejście z tego świata na tamten? Czy film "Uwierz w ducha" jest prawdą, czy całkowitą fikcją? Napisałem wiele scenariuszy na ten temat: "Uwierz w Maryję", "Bóg jest Miłością", "Niezałatwiona sprawa", "Mamo wróć" i inne.Wcześniejsze wpisy
Franek Wilczek:   Nowy artykuł Czemu mnie mamo, znów zostawiłaś?  (19/05/2010)
Franek Wilczek:   "Dzięki, dzięki, dzięki i jeszcze raz dzięki. " do artykułu Kochajmy dzieci, zwłaszcza chore.  (17/05/2010)
Franek Wilczek:   Nowy artykuł Kochajmy dzieci, zwłaszcza chore  (14/05/2010)
Franek Wilczek:   "Dziękuję bardzo. A jednak tak jak wspomniałem w tekście póki będę miał dla kogo pisać będę pisał. Matematyka jest wspaniała i trzeba dużej wiary by ją zrozumieć jeszcze głębiej. Punktuję i pozdrawiam :)" do artykułu Liczby mówią do nas.  (22/04/2010)
Franek Wilczek:   "Po to, żeby mieć nadzieję. Po to, żeby nie być sam. Po to, że życie jest i tak trudne. Po to, że wierzę. Mam wielkie problemy, miałem załamanie, uciekłem śmierci spod kosy i wiem, że wiara mi pomaga. A liczby? Jak powiedziałaś horoskop. A jednak czy tylko liczby? Pitagoras stwierdził, że liczby i harmonia są całym światem. Dlaczego mam w to nie wierzyć z moim ścisłym umysłem. Wierzę i nikt mi tego ..." do artykułu Liczby mówią do nas.  (22/04/2010)
Franek Wilczek:   "A co do pana dzepsona niech '9' będzie z Tobą:)" do artykułu Liczby mówią do nas.  (22/04/2010)
Franek Wilczek:   "Twoje ostatnie słowa pierwszej wypowiedzi: tylko po co? Tak zawsze będą sie kończyły nasze dyskusje. No więc pytam, tylko po co?" do artykułu Liczby mówią do nas.  (22/04/2010)
Franek Wilczek:   "Dziękuję za krytykę. Wiarę mam jeszcze większą, bo czytacie moje teksty i to jak widzę z uwagą. Chociaż może nie do końca. Nie będę polemizował, bo to nic nie da. I tak każdy z nas pójdzie swoją drogą. Pozdrawiam bardzo serdecznie." do artykułu Liczby mówią do nas.  (22/04/2010)
Franek Wilczek:   Nowy artykuł Liczby mówią do nas  (22/04/2010)
Franek Wilczek:   Głos na artykuł Wykształcenie, poziom i kultura na EIOBA  (05/04/2010)
Franek Wilczek:   "Zawsze kupuję czerwoną różę dla swojej żony. Kocham ten kwiat. Jest taki dostojny, piękny ale zarazem niezależny, niezdobyty. Piekny i niebezpieczny. Trafione w dziesiątkę. Nie mogę się doczekać tej książki. Pozdrawiam." do artykułu Chcę być jak róża..  (02/04/2010)
Franek Wilczek:   Głos na artykuł Czy każdy facet to mężczyzna?  (02/04/2010)
Franek Wilczek:   "Uważam, że to kobieta jest stworzona, na tym świecie, aby upiększać świat. Każda kobieta jest piękna. Jak kwiat, który rośnie dla upiększania otoczenia. Oczywiście są różne kwiaty. Ale, czyż nie są wszystkie piękne? Facet traci, jeżeli tego nie widzi. Nie można traktować kobiety, jak mebel. My faceci powinniśmy się cieszyć, jak kobieta, w dodatku ta najbliższa, chce więcej od życia niż lustro i do ..." do artykułu Czy każdy facet to mężczyzna?.  (02/04/2010)
Franek Wilczek:   "Dziękuję bardzo. Muszę jednak coś dodać, bo trochę zraniłem uczucia swojego kolegi słupczaka. Wyszło tak, jakbym sam prowadził Wawrzynka. Prowadzimy to w dwójkę. Jeszcze raz przepraszam Bolo!" do artykułu Z jednej klasy.  (02/04/2010)
Franek Wilczek:   "To prawda. To są te same osoby. Bo jak pisać na kabaretowej odsłonie, o mojej miłości. Też wolę tego poważniejszego. Ale chyba bardziej popularny jest ten powariowany gość. A ja się pomyliłem. I wyszło jak wyszło. Przepraszam za zamieszanie. Trochę problemów mam, jak opisywałem z wnukiem. W drugi dzień Świąt mieliśmy go ochrzcić. No i rozchorował się. Właśnie wróciłem. Zaniosłem córeczce i żoneczc ..." do artykułu Z jednej klasy.  (01/04/2010)
Franek Wilczek:   Nowy artykuł Z jednej klasy  (01/04/2010)
Franek Wilczek:   Głos na artykuł Jan Paweł II w anegdocie  (30/03/2010)
Franek Wilczek:   Głos na artykuł Jezus Chrystus I Wielki  (30/03/2010)
Franek Wilczek:   "Szanuję Twoją wypowiedź, bo zostawiłeś moje uczucia w spokoju. Dzięki. Cieszę się, że zareagowałeś. Zaczynam jeszcze bardziej wierzyć w ludzi. Ja widzę w każdym coś dobrego. Jak zresztą zauważyłeś w swoich artykułach przedstawiam ludzi. Przyznaję rację co do tych cytatów. Jakoś tak nawet nie skojarzyłem, że były sprawy typu kościelnego. Siedzi chyba to we mnie. Dziękuję jeszcze raz za ten kometarz ..." do artykułu Papież, nasz Ziomal.  (27/03/2010)
Franek Wilczek:   "Czytam te komentarze i nie mogę zrozumieć, dlaczego tyle goryczy, tyle złośliwości jest w nich. Fakt, nie dopisałem tłumaczeń zwrotów gwary młodzieżowej. Poprawiam się. Artykuł dotyczył młodzieży, która pokochała człowieka – nie Boga, nie Proroka, nie Głosiciela jakiś tam nauk. Dla nich, jak ktoś to zrozumiał, to był człowiek, który okazał serce. Który zwrócił na nich uwagę. Stąd tak ..." do artykułu Papież, nasz Ziomal.  (26/03/2010)
Franek Wilczek:   Nowy artykuł Papież, nasz Ziomal  (24/03/2010)
Franek Wilczek:   "Dzięki za te słowa. Informacje przekażę swojej koleżance. Ona naprawdę kocha swojego synka. Ja ją wysłuchałem i te jej wynużenia opisałem. Trudno jej żyć bez męża i wierzyć. Narazie wierzy w człowieka a to już coś. Pozdrawiam. FW" do artykułu Cisza i ciemność..  (23/03/2010)
Franek Wilczek:   "Tylko nas jest dwóch a reszta? Chcesz żyć tak? Myślisz, że jest to łańcuszek, który naprawi świat. My a potem oni? Ja wracam do swych życzeń. Chyba bardziej wierzę w cud, niż w ten łańcuszek. Ale za wiarę w ludzi i wiarę w dobroć ich, zapunktuje za Twój komentarz. " do artykułu Żeby Polska była Polską.  (23/03/2010)Akcje

Informacje podstawowe
Login: franekwilk
Ranga:
Ost. logowanie: 20/07/2014
Zarejestrowano: 01/03/2010

Statystyki
Punkty: 24.703
Wyświetlenia artykułów: 24.470
Obserwujący użytkownicy: 1
Odwiedziny profilu: 2.583
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 5
Komentarze: 15
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska