Login lub e-mail Hasło   

FuKier
Wcześniejsze wpisy
FuKier:   "Nie wiem do końca o czym my tutaj piszemy, oszczędności można wprowadzać już do małych firm chociażby ograniczając zużycie materiałów eksploatacyjnych. Tonery są drogie a za 2 oryginalne można kupić dobrą drukarkę obsługującą ITS w tej chwili Epson ma cała masę takich drukarek http://www.epson.pl/zwrot oprócz zwrotu macie zysk w postaci, że tusz potrzeby do wydruku kilku tys stron kosztuej niecałe 30 zł. Mając 50 drukarek w firmie, oszczędność jest ogromna. " do artykułu Jak obniżyć koszty zarządzania drukiem?.  (20/09/2016)
FuKier:   "Dlaczego? Tego typu informacje prędzej czy później się komuś mogą przydać do tego jest ten portal, ja jeśli chodzi o drukarki szczególnie chciałbym wspomnieć o drukarkach z ITS w których wracamy do napełniania tuszu samodzielnie, ale dzięki temu bardzo mocno zyskujemy na wydajności, dodatkowo Epson daje zwrot za takie zakupy w których wybierzemy drukarki z tym systemem dość dobrze jest to tutaj opisane ile do jakiej drukarki - http://www.epson.pl/zwrot" do artykułu Igłowa technologia druku.  (20/09/2016)
FuKier:   "Wszystko fajnie z tym, że drukarki laserowe ze względu na koszty obsługi powoli przechodzą do lamusa. Wystarczy sobie po prostu zobaczyć co się dzieje na rynku drukarek system ITS jeśli chodzi o skuteczną i tanią eksploatacje to chyba najlepszy wybór szczególnie Epson ma obecnie kilka ciekawych promocji. Tutaj troszkę więcej informacji http://www.epson.pl/zwrot" do artykułu Historia i rozwój laserowej technologii druku.  (20/09/2016)
FuKier:   "Z tym Vatem to nie przesadzajmy, oszczędzić można kupując np. samochód delikatnie uszkodzony. Ja tak zrobiłem a jedyne co wystarczyło to użyć lakieru w sprayu do pomalowania elementów. Do tego farba na zaciski - http://lakiery24.com/lakiery-do-zaciskow-hamulcowych/641-lakier-do-zaciskow- hamulcowych-motip-zestaw-gratis.html - lakier do felg i auto wygląda dużo lepiej, a oszczędność sporo bo Niemcy takich samochodów nie kupują. " do artykułu 20 porad jak dobrze kupić używany samochód.  (07/01/2016)
FuKier:   "Blacha trapezowa podobno dobrze się zachowuje jeśli chodzi o dach zielony, dzięki rowkom ziemia jest stabilna, korzenie mają gdzie się zakotwiczyć nie wiem na ile w tym prawdy chodzi mi o ten rodzaj balachy - http://www.budmax-metal.com.pl/blachy-trapezowe.html - nie ukrywam, że mi się bardzo podobają tego typu dachy, ale koszt ich wykonania skutecznie mnie zniechęca." do artykułu Dach zielony.  (07/01/2016)
FuKier:   "Masz specjalne kalkulatory w sieci, jeśli ma to być jednak coś profesjonalnego do jakiejś dokumentacji to odsyłam do Oferteo wejdź tutaj - http://www.oferteo.pl/uslugi i poszukaj profesjonalnej firmy która się przygotowywaniem kosztorysów zajmuje opcja chyba zdecydowanie bardziej bezpieczna, chociaż bez wątpienia droga. " do artykułu Jak przygotować kosztorys budowlany?.  (09/12/2015)
FuKier:   "Wszystko i tak zależy od tego co kto preferuje sam w tej chwili przez oferteo szukam fachowca (opcja dobra jak ktoś chce oszczędzić - http://www.oferteo.pl/towary/firmy - początkowo chciałem sam się tego podjąć, ale jak pokazało, życie lepiej zdać się na kogoś kto w tym temacie ma jakieś większe doświadczeni. " do artykułu Remont łazienki – podłoga.  (09/12/2015)
FuKier:   "Najlepiej i tak udać się do producenta przestawić specyfike i otoczenie domu czy mieszkania i zdać się na nich co będzie najlepsze. Ogólnie możliwości jest całkiem sporo. W Poznaniu macie przedstawicielstwo Budvar Centrum na Obornickiej 229 można się udać i poradzić. " do artykułu Jak dobrać okna by oszczędzic na ogrzewaniu.  (09/12/2015)
FuKier:   "A po co komuś 4 szybko okonnice do codzienne życia w zwartej zabudowie? Jak ktoś nie ma pojęcia o tym o czym pisze to lepiej, żeby nie pisał wcale. Macie przedstawicielstwa producentów w Zduńskiej Woli chociażby Budvar Centrum http://www.budvar.pl/ można się udać i podpytać jakie okna do jakich warunków będą najlepsze. " do artykułu Okno dwu czy trzyszybowe?.  (09/12/2015)
FuKier:   "Moim zdaniem drewniane wyglądają lepiej, ale się je trudniej konserwuje i są droższe w utrzymaniu. Plastiki też wyglądają dobrze i są łatwiejsze w utrzymaniu, wybór moim zdaniem jest prosty. Najlepiej to udać się do jakiegoś producenta i u niego poszukać w Bytomiu na Wrocławskiej 14/9 o ile mnie pamięć nie myli macie przedstawicielstwo Budvar dobra opcja. " do artykułu Okna drewniane czy PCV? – o zaletach jednych i drugich..  (09/12/2015)
FuKier:   "Przecież to wszystko można sobie wyliczyć przy użyciu porównywarki wchodzisz na http://www.terve.pl/ zaznaczasz żeby pokazało najlepsze oferty według całkowitej kwoty do spłaty dzielisz przez liczbę miesięcy i masz najtańszą ofertę na rynku. A takie wyliczanie to aż się prosi o jakiś błąd i potem finalnie płacz. " do artykułu Który kredyt wybrać: czy z prowizją i z niższą marżą, czy kredyt bez prowizj....  (30/09/2015)
FuKier:   "Akurat korzystanie z porównywarki nie jest niczym skomplikowanym sam ostatnio bez żadnego przygotowania korzystałem z http://www.terve.pl/ żeby znaleźć najtańszy kredyt na samochód. I naprawdę nie jest to trudne mam wrażenie, że to właśnie mądrzy ludzie z porównywarek korzystają bo jak nazwać kogoś kto jest świadomy, że nie ma potrzeby przepłacać i szuka dlatego najtańszej oferty? " do artykułu Porównywarki - nie dla idiotów….  (29/09/2015)
FuKier:   "W tej chwili wygląda to troszkę inaczej macie na rynku masę narzędzi i porównywarek usług finansowych takich jak Terve. Praktycznie wszystko można sprawdzić od ręki bez większych problemów. Jak wejdziecie np. w kredyty hipoteczne - http://www.terve.pl/ - można ustawić na kilka sposobów wyszukiwanie to naprawdę ułatwia i pomaga szukanie. " do artykułu Jak dobrze wybrać kredyt hipoteczny.  (29/09/2015)
FuKier:   Nowy artykuł Kredyt Hipoteczny.  (14/08/2015)Akcje

Informacje podstawowe
Login: fukier
Ranga:
Ost. logowanie: 20/09/2016
Zarejestrowano: 14/08/2015

Statystyki
Punkty: 357
Wyświetlenia artykułów: 355
Odwiedziny profilu: 765
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 0
Komentarze: 13
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska