Login lub e-mail Hasło   

garfield
Wcześniejsze wpisy
garfield:   "Tak, ale crackerem nazywasz i jednego i drugiego: 'Czy to przypadkiem nie byli crackerzy?', a moim zdaniem nie jest to do końca prawda." do artykułu Pomógł koledze, dostał 171 milionów dolarów kary.  (15/05/2010)
garfield:   "Crakerem nazwać możemy bardziej niejakiego Alberta Gonzales'a, ponieważ umiejętności i złośliwe oprogramowanie wykorzystywał do niszczenia i tworzenia zamieszania w systemie danej korporacji, ale Stephen Watt po prostu dzięki swojej wiedzy napisał program, który pomógł ominąć dane zabezpieczenia i nie miał na celu (jak mniemam) wyrządzenia jakichkolwiek szkód." do artykułu Pomógł koledze, dostał 171 milionów dolarów kary.  (13/05/2010)
garfield:   "Moze i tak, ale dla mnie to jest poprostu proba zmieszania z blotem ludzi ktorych nie darzy sie sympatia , przyprawione kilkoma madrymi zwrotami. Nie mowie ze popieram takie grupy jak przedstawione tutaj 'lejdis', ale kazdy jest inny i trzeba z tym zyc, nikogo na sile nie mozna zmienic. Sprobuj bardziej obiektywnie podejsc do problemu, ktory chcesz przedstawic." do artykułu Szkolna przerwa zagrożeniem dla życia..  (31/05/2009)
garfield:   "Ciekawy artykuł, wiele interesujacych informacj, przydatna rzecz. Takich ciekawostek powinno byc wiecej ;)" do artykułu PESEL - wszystko, co o nim możesz wiedzieć.  (18/03/2009)
garfield:   "No, ale jesli mowa o zabezpieczeniu komputera to nic nie zauważyłem, podastawy o ktorych wie wiele osob, oczywiscie nie wszyscy ale wiekszosc, mozna by podac kilka porad na temat zabezpieczenia samego systemu, Windows jest najbardziej popularnym systemem (niestety) wiec kilka zapoznanie z kilkoma poleceniami i przedstawienie niektorych 'miejsc' mogloby byc bardziej przydatne. Ale jak na poczatek moze byc." do artykułu Bezpieczeństwo komputerów - kilka zasad.  (18/03/2009)
garfield:   "Herbatki, tak mogą pomóc, ale czy na pewno tylko to pomaga? Czy czasem ta 'moc' która się im przypisuje nie jest w nas samych? Czy to nie my sami się leczymy? Przecież człowiek jest potężną istotą, mozemy więcej niz nam się wydaje. Spróbujmy odnalezc w sobie ta sile, ona w nas drzemie, trzeba sobie zaufac." do artykułu Wirus smutku.  (18/03/2009)Akcje

Informacje podstawowe
Login: garfield
Ranga:
Ost. logowanie: 22/04/2012
Zarejestrowano: 18/03/2009

Statystyki
Punkty: 6
Odwiedziny profilu: 1.696
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 0
Komentarze: 6
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska