Login lub e-mail Hasło   

geb

Wszyscy jako osobniki mamy genetyczne cechy i boski charakter. Dostałam od Boga talenty, które chcę powielać i nic nie zachowywać dla siebie, nie popełniać błędów narodu żydowskiego. Szczęść Boże mnie i wszystkim, którzy mnie czytają!

Przebóstwienie - jak można osiągnąć? Każdy idzie swoją indywidualną ścieżką na której doskonali się poprzez doznawane doświadczenia wynikające ze środowiska w jakim przyszło mu żyć. Moją ścieżkę opisałam w mojej kronice życia "Przebóstwienie człowieka; Kundalini biało-czarne buty" , z którą dzielę się z Wami. http://www.gebus.org http://www.raj.org.pl http://www.as0.org.pl Ja chcę dzielić się przede wszystk... więcej informacjiWcześniejsze wpisy
geb:   "@Serpico: Szczęść Boże! JPII to bestia na usłudze Besti666 (dlatego zamieściłam). pozdrawiam przebóstwiona 'MAT ka'. " do artykułu Pierwsi i ostatni Chrześcijanie.  (28 dni temu)
geb:   Głos na artykuł Wciąż brak miejsca!  (28 dni temu)
geb:   "Szczęść Boże! Piękny artykuł i z serca interpretacja kolędy. pozdrawia przebóstwiona 'MAT ka' http://www.raj.org.pl http://www.as0.org.pl http://www.gebus.org" do artykułu Wciąż brak miejsca!.  (28 dni temu)
geb:   "Szczęść Boże! Tak jak realne było przebóstwienie Chrystusa Jezusa, tak i teraz może być nasze przebóstwienie! Chrystus Jezus jest Bogiem, Uświęconym Świętym Słońcem, a Maria Magdalena jest Boginią Uświęconego Księżyca. (20 grudnia 2012 zawarli mistyczny ślub). A my mieszkamy w Uświęconej ZIEMI t.j. w KOSMICZNYM JAJKU. Opisuję o tym w mojej KRONICE Przebóstwienia, na stronach: http://www.as0.org.pl http://www.raj.org.pl http://www.gebus.org " do artykułu Pierwsi i ostatni Chrześcijanie.  (28 dni temu)
geb:   "Szczęść Boże! Nie mogę zgodzić się z Pana interptetacją, cytat: 'Zasadę dzielenia się chlebem i winem z bliźnimi głosił Chrystus na końcu swojej drogi, ...' ? Według mojego odczucia, nie jest Pan świadomy tego, co wnoszą Sakramenty św. do duchowego życia ludzi. Chrystus Jezus wprowadził EUCHARYSTIE (w postaci chleba i wina) t.j. Komunię św. na wzór Melchizedeka, króla narodu Jebuzytó ..." do artykułu Kiedy będzie prawdziwe Boże Narodzenie.  (28 dni temu)
geb:   "@zakrawarski: Poczekam na wyjaśnienie. Poczekam na wyjaśnienie. A co ja mam z Watykanem? Poczekam na wyjaśnienie. " do artykułu Nie mogę milczeć.  (15/12/2018)
geb:   "@zakrawarski: Bóg zapłać za komentarz. W mojej KRONICE Przebóstwienia, opisuję historię sprzed katolickiej Jasnej Góry, na stronie 285, CZĘŚĆ SZÓSTA, 12. Przedchrześcijańska Jasna Góra http://www.gebus.org/kronika.docm.pdf Dlaczego piszesz 'twoi chrzescijanie'? Co miał Pan na myśli i skąd wie Pan co jest moje/twoje? Poczekam na wyjaśnienie. pozdrawiam 'przebóstwiona' właścicielka całej ŚWIĘTEJ ZIEMI " do artykułu Nie mogę milczeć.  (15/12/2018)
geb:   "@Koriolan: Bóg zapłać za komentarz. W dniu 22 lipca 2019 będzie robocze spotkanie Rządu Świętej Ziemi. I tak mi przyszło na myśl, aby 1-2 dni przed, zrobić spotkanie Świadomych/Obudzonych, ale dotyczy to tylko 'mi podobnych' t.j. słowiańskich chrześcijan. Dla innych mówię z góry SORRY. Ciało człowieka jest strukturą świątyni http://www.as0.org.pl/piata_pliki/image010.jpg pozdrawiam 'przebóstwiona 'MAT ka' " do artykułu Nie mogę milczeć.  (15/12/2018)
geb:   "@Wiesław Henryk Lipski: Szczęść Boże! Ja też dziękuję. Miło mi czytać artykuły z treścią merytoryczną. 'Myślę więc JESTEM' Rozwiązania proste są najdoskonalsze i godne człowieka. Wszystko inne uzyskane za pomocą komputera nazywam 'sztuczną inteligencją'. W mojej KRONICE Przebóstwienia http://www.gebus.org/kronika.docm.pdf wspomniałam, na stronie 228, CZĘŚĆ PIĄTA ..." do artykułu Polski rekord świata 29-34 wyrazowy ciąg liczb pierwszych.  (15/12/2018)
geb:   "@Koriolan: Dziękuję za komentarz. Jeśli dysponuje Pan czasem i chciałby poznać mnie, to zapraszam do mojej KRONIKI Przebóstwienia, linki są na http://www.gebus.org i http://www.raj.org.pl oraz na http://www.as0.org.pl A jeśli, chciałby Pan poznać mnie osobiście i może zrobić wywiad z mną, to jest to do uzgodnienia. Jak na razie nie istnieje inna alternatywa. Nie ..." do artykułu Nie mogę milczeć.  (14/12/2018)
geb:   Odrzuca artykuł Wróćmy do starożytności  (14/12/2018)
geb:   "Szczęść Boże! Panie @Bogdan Góralski: Czy czuje się Pan słowianinem? Słowianie przysięgali się na Słońce! Ja jestem słowiańską chrześcijanką i uznaje Chrystua Jezusa na przebóstwione Uświęcone już Słońce (Dawcę Życia)! Ale, mi tu Pan wymyślił etykę. Jeśli tak Panu podoba się etyka żydowska, to niech Pan przynajmniej trochę współczuje Palestyńczykom! Podrawiam wszystkie dzieci Boga Żywego. http://www.raj.org.pl" do artykułu Wróćmy do starożytności.  (14/12/2018)
geb:   "Brakuje mi tu, podstawowej przyczyny, jaką jest królowanie w Polsce Bestii666! http://www.as0.org.pl" do artykułu Przyczyny upadku Rzeczypospolitej.  (14/12/2018)
geb:   "Szczęść Boże! Pragnę w 2020 roku, startować w wyborach na prezydenta Polski, ale nie jako 'Rzeczy' i to 'pospolitej', ale 'Boskiego Państwa Polskiego', dlatego interesują mnie takie tematy, jakie Pan podejmuje. DUCH nad MATERIĄ, dlatego chcę zaprowadzić w Polsce 'teokrację'. Z ideą Marksa nie jest mi po drodzę, ale takie minimalne, dla wszystkich Polaków, wyna ..." do artykułu Zasady postępu humanistycznego w gospodarce.  (14/12/2018)
geb:   "Szczęść Boże! Jest to najlepszy artykuł na portalu 'eioba', jaki do tej pory przeczytałam. Trawił Pan w setno sprawy 'RAJ na ZIEMI'! pozdrawiam 'przebóstwiona' MAT ka http://www.gebus.org http://www.raj.org.pl" do artykułu Historia Żydów by Bogdan Góralski.  (14/12/2018)
geb:   Rekomendacja artykułu Historia Żydów by Bogdan Góralski  (14/12/2018)
geb:   Głos na artykuł Historia Żydów by Bogdan Góralski  (14/12/2018)
geb:   "@Wiesław Henryk Lipski Szczęść Boże! Polaku, nigdy nie poddawaj się! Gdybyś był Żydem, to byłbyś promowany. Znalazłbyś się na pierwszych stronach naukowych czasopism. Tak Żydzi, swoją abstrakcją o nieskończonym wszechświecie, zaślepili ludzkość, że nie wie nawet gdzie żyje. Panie Wiesławie Henryku Lipski, po prostu boją się Pana, że im Pan rozwali al ..." do artykułu Polski rekord świata 29-34 wyrazowy ciąg liczb pierwszych.  (14/12/2018)
geb:   "Szczęść Boże! W rocznicę wprowadzenia stanu wojennego w Polsce, proponuję z YT: Sumliński - 37 lat od stanu wojennego, a nasza suwerenność bez zmian tłamszona https://www.youtube.com/watch?v=d5hfCtgWl20 Pamiętam, jak to rosyjscy żołnierze w polskich mundurach, w nocy kopali sobie metalową puszkę , nie dając spać ludziom. A przecież, trzeba było iść rano do pracy." do artykułu Nie mogę milczeć.  (13/12/2018)
geb:   "@seta1212 Pragnę zaprezentować mój zaczarowany 'matematyczny kubek', z którego wypijam ziołową herbatkę. Polecam 'Christmas Tea', ekologiczną herbatę, 15-cie składników. Pachnie, rozgrzewa i poprawia humor! http://www.eioba.pl/files/user117501/a268945/kubek.jpg http://www.eioba.pl/a/5rip/nie-moge-milczec pozdrawia 'przebóstwiona' MAT ka " do artykułu Zaczarowana filiżanka.  (13/12/2018)
geb:   "Panie @zakrawarski Chcę Pana dopytać: Którym z kolei językiem, jest dla Pana język polski i iloma językami włada Pan? I drugie pytanie: Czy jest Pan Żydem, bo w tych latach, w których Pan wyjechał do Szwecji, to tylko Żydzi mogli opuścić żelazną kurtynę. pozdrawiam 'przebóstwiona' MAT ka" do artykułu Rozmowa między Panem a Plebanem.  (13/12/2018)
geb:   Nowy artykuł Nie mogę milczeć  (13/12/2018)
geb:   "@pokrzywiony: Szczęść Boże! Wpycha się nam, żydowską abstrakcję o nieskończonym KOSMOSIE, a teraz masoneria bawi się nami z tą płaską Ziemią. Watykan czci kukiełki, które nie myślą i nie mówią (bałwochwalstwo), a za oblanie martwego obrazu zamykają ludzi. Poznajmy gdzie żyjemy, to będzie nam łatwiej poznać siebie samego i zaprosić Boga Żywego do naszego wn ..." do artykułu Płaska Ziemia?.  (08/12/2018)
geb:   "Szczęść Boże! Polecam artykuł Pana Zbyszka Płaska Ziemia?..?...? http://www.eioba.pl/a/5bd8/plaska-ziemia#post399911 pozdrawiam wszystkie dzieci Boga Żywego 'przebóstwiona' MAT ka http://www.raj.org.pl/ziemia.gif" do artykułu Ziemia Jajo Kosmiczne.  (08/12/2018)Akcje

Informacje podstawowe
Login: geb
Ranga:
Ost. logowanie: 23 dni temu
Zarejestrowano: 23/06/2017

Statystyki
Punkty: 3.619
Wyświetlenia artykułów: 3.405
Odwiedziny profilu: 720
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 13
Komentarze: 101
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska