Login lub e-mail Hasło   

geb

Wszyscy jako osobniki mamy genetyczne cechy i boski charakter. Dostałam od Boga talenty, które chcę powielać i nic nie zachowywać dla siebie, nie popełniać błędów narodu żydowskiego. Szczęść Boże mnie i wszystkim, którzy mnie czytają!

Przebóstwienie - jak można osiągnąć? Każdy idzie swoją indywidualną ścieżką na której doskonali się poprzez doznawane doświadczenia wynikające ze środowiska w jakim przyszło mu żyć. Moją ścieżkę opisałam w mojej kronice życia "Przebóstwienie człowieka; Kundalini biało-czarne buty" , z którą dzielę się z Wami. http://www.gebus.org http://www.raj.org.pl http://www.as0.org.pl Ja chcę dzielić się przede wszystki... więcej informacjiWcześniejsze wpisy
geb:   Odpowiedź w wątku Komitet Wyborzy Krystyny Anny Gebus (Komitet Wyborczy GEBus) "@szubrawiec @Mirosław Naleziński @zakrawarski @Koriolan @podobny @pokrzywiony @mgr inż.Bogdan Góralski Prawybory 2020 przebóstwiona prezydent-ka Boskiego Państwa Polskiego Chcesz obserwować moje poczynania, wpisz się do Grupy Komitet Wyborczy Krystyny Anny Gebus Boskie Państwo Polskie, jestem ..."  (04/12/2019)
geb:   Nowy artykuł Przebóstwienie człowieka  (27/03/2019)
geb:   "@Zbigniew Kostka http://www.eioba.pl/zibi3a/articles Szanowny panie Zapraszam pana wraz z małżonką, w dniu 6 lipca 2019 godz 14, do hotelu Radisson w Szczecinie. Krystyna Anna Gebus http://www.eioba.pl/geb/articles" do artykułu Odnaleziony grób Adama i Ewy.  (26/03/2019)
geb:   "@Zbigniew Kostka: Szanowny panie Zapraszam pana wraz z małżonką w dniu 6 lipca 2019 godz 14, do hotelu Radisson w Szczecinie. Krystyna Anna Gebus " do artykułu Przystąp do bojkotu hejterów eioby.pl.  (26/03/2019)
geb:   Głos na artykuł Przystąp do bojkotu hejterów eioby.pl  (26/03/2019)
geb:   "@Koriolan: Ciąg dalszy odpowiedzi, którą ci obiecałam: Niestety nie będzie 'niespodzianki', o niej trochę możesz dowiedzieć się od Hamiltona. 'Wybrałeś obce, a nie pokochałeś swoje' Maślałam, że jak weszłeś na właściwą ścieszkę, to z Bożą Pomocą już jej nie opuścisz. Ale ty nie tego szukasz, ty wolisz filozofię - tak teraz myślę. ..." do artykułu Odnaleziony grób Adama i Ewy.  (26/03/2019)
geb:   "@podobny: Dziecko Boga Żywego Próbowałam skontaktować się z Tobą poprzez portal 'eioba', ale to już nie działa, tak mnie poinformował @szubrawiec. Zaproszenie do Szczecina w dniu 6 lipca 2019, hotel Radisson, nadal akutualne, niezleżnie gdzie w świecie mieszkasz, ale tylko do 1 lipca, z przyczyn organizacyjnych. Moja 'praktyka' tu na 'eioba' już się kończy wraz ..." do artykułu Odnaleziony grób Adama i Ewy.  (26/03/2019)
geb:   "@Hamilton: Dziecko Boga Żywego Nie będziesz marnował czasu ze mną, tu na portalu 'eioba'. Moja 'praktyka' już niedługo skończy się. Tak jak ci wcześniej przekazałam, jesteś jeden z 144 000, to mi przekazał mój Anioł Stróż. Możesz to przyjąć do wiadomości albo odrzuić. Cytat, Hamilton: 'Ja mam w rodzinie mocno nawiedzonego'! Czy możesz przekazać Mu, aby skontakt ..." do artykułu Odnaleziony grób Adama i Ewy.  (26/03/2019)
geb:   "@szubrawiec: Dziecko Boga Żywego Pod tym artykułem, masz możliości dyskutowania ze mną oficjalnie i to jest dostępne w światowym internecie. Tak jak obiecałam Ci, napiszę artykuł o 'Przebóstwieniu człowieka', ale już nie będę więcej poświęcała czasu na odpowiedzi. Będę odpowiadała tylko przez e-mail, gdzie będę miała możliwości ograniczania hejterów. ..." do artykułu Odnaleziony grób Adama i Ewy.  (26/03/2019)
geb:   Głos na artykuł Dla kogo jest Regulamin serwisu Eioba?  (25/03/2019)
geb:   "@koLo: Tak, tak, ty bez dyskusji, robisz wirtualną diagnozę. Nie ogłaszaj swoich zdolności, bo cię farmaceutyczne służby mafijne na siłę zmuszą do pracy. Jak mnie znudziły pani Iriny wywody o 'patriotyźmie', to tam nie piszę więcej komentarzy. PS. Udowodnij mi, że kiedykolwiek stwierdziłam, że jestem wszystkowiedząca? Jeśli to jest tylko ..." do artykułu Odnaleziony grób Adama i Ewy.  (24/03/2019)
geb:   "@szubrawiec: Dziecko Boga Żywego! Na początku chcę Cię poinformować, że nie jestem zgodna we wszystkim z panem Gawrońskim, to uwaga do linku, jaki Ci podałam we wcześniejszym komentarzu. A teraz odnośnie, Boga to tyle mogę powiedzieć: 'Boże, chodź Cię nie pojmuję, jednak nad wszystko szanuję i miłuję, nad wszystko, co jest stworzone, boś Ty Dobro nieskończone'. ..." do artykułu Odnaleziony grób Adama i Ewy.  (24/03/2019)
geb:   "@szubrawiec: Dziecko Boga Żywego Nie zapominaj o swoich korzeniach genealogicznych. To jest ważne, abyś miał kontakt z nimi, przynajmniej do 3 pokoleń. Wolna wola obowiązuje aż do końca czasów. Wsłuchuj się w głos swojego serca, tak jak do tej pory robisz. Nie chcesz się modlić, nie musisz, ale powiedź kilka słów do Swojej Mam ..." do artykułu Odnaleziony grób Adama i Ewy.  (24/03/2019)
geb:   "@Hamilton: Dziecko Boga Żywego! https://obserwatorczasowkonca.(...)ranych/ Jeden z 144 000 wybrańców! https://www.youtube.com/watch?(...)j89bZ3g Żydzi swojego zabili. Z góry wiedziałam, że mnie nie zaakceptujesz. Żydzi tego nie zniosą, że jakaś tam niePOLIN, dostała całą ZIEMIĘ, zrobiła wam 'szach MAT'. Pozdrawia przebóstwiona ' ..." do artykułu Odnaleziony grób Adama i Ewy.  (24/03/2019)
geb:   "@szubrawiec: Dziecko Boga Żywego Chciałabym pomodlić się za Twoją Mamusię, ale muszę znać ... Na mojej stronie internetowej http://www.raj.org.pl nad ramką, jest mój e-mail Pozdrawia przebóstwiona 'MAT ka' personifikacja Świętej ZIEMI" do artykułu Odnaleziony grób Adama i Ewy.  (24/03/2019)
geb:   "@Henear: To niech pan 'się wstydzi' To niech pan 'nie jada' To niech pan 'wyrzyga się' To niech pan 'nie szanuje mnie' To niech pan 'ma odwagę przestać pisać do mnie' To niech pan 'padnie z dumy' To niech pan 'nie czyta moich artykułów' To niech pan 'zadba o swoje zdrowie' Cytat: 'Ja bym na pani miejscu', nigdy ..." do artykułu Odnaleziony grób Adama i Ewy.  (24/03/2019)
geb:   "@Serpico: Niech pan pomodli się za swoją babcię ANTONinę, szczególnie w Dzień Pański! Ja, też nie rwię się do tego prezentownia Polski, bo tam są tylko nieliczni słowiańscy Polacy, reszta to polskojęzyczni, którzy nie mają w sercu dobro Polaków, ale tylko ich okradać. Ale taka jest Wola Boża, abym startowała! Tu na eioba przechodzę praktykę. ..." do artykułu Odnaleziony grób Adama i Ewy.  (24/03/2019)
geb:   "@Hamilton: Dziecko Boga Żywego Twoja 'gówno prawda' jest potrzebne, do obłożenia nim drzewa figowego. Ew. św. Łukasza http://www.raj.org.pl 'MAT ka'" do artykułu Odnaleziony grób Adama i Ewy.  (24/03/2019)
geb:   "@Hamilton: Dziecko Boga Żywego Ja nauczałam astronomi w gimnazjum. Miałam nawet praktykę z astrofizyki w Planetarium. Nie tak dawno oglądałam planety przez teleskop. Nawet patrzyłam na tą planetę, z której przyszłam. Nie wszystko co NASA mówi jest kłamstwem. To jest wymieszanie prawdy, tak aby wyciągnąć od zacofanych narodowości fundusze na prowadzenie swoich badań, nad nową bronią. 'MAT ka' " do artykułu Odnaleziony grób Adama i Ewy.  (24/03/2019)
geb:   "@Hamilton: Dziecko Boga Żywego Piękny cytał z PISMA wybrałeś! Tak, królestwo Chrystusa Jezusa jest w NIEBIE i na Niebie. Dowód widzialny, podążanie za Nim planet. Tak podąża już moja św. pamięci Mamusia Anna i mój św. pamięci Tatuś Jan i wiele innych moich św. pamięci bliskich. Ja też będę podążała za Moim Duchowym Ojcem, jak wrócę skąd przyszłam. 'MAT ka' " do artykułu Odnaleziony grób Adama i Ewy.  (24/03/2019)
geb:   "@koLo: Już ci raz mówiłam, że tobie nawet mutacja genetyczna nie pomoże. Co ci pomoże wołanie 'Bożeee', jak nie znasz imienia swojego boga. Ale nie martw się, nie jesteś sam. Ty chociaż możesz postawić sobie nóżki na gałęźi, ale biedny to jest uduchowiony Koriolan wzniesiony na 80 km nad ziemią. A jak go opuszczą te duszki, to jego balonik będzie spadał na ..." do artykułu Odnaleziony grób Adama i Ewy.  (24/03/2019)
geb:   "@Serpico: Wypluj to życzenie, bo ja nie mam ochoty przechodzić walki z boskim wężem KUNDALINI, drugi raz! Pozdrawia 'MAT ka' Ziemia i pamiętaj o Dniu 22 kwietnia https://pl.wikipedia.org/wiki/Mi%C4%99dzynarodowy_Dzie%C5%84_Matki_Ziemi " do artykułu Odnaleziony grób Adama i Ewy.  (24/03/2019)
geb:   "@Hamilton: Dziecko Boga Żywego! https://obserwatorczasowkonca.wordpress.com/2016/09/09/144-000-wybranych/ Jeden z 144 000 wybrańców! https://www.youtube.com/watch?v=eDYsj89bZ3g Nie musisz niczego pojmować, bo i tak jesteś wybrańcem. Tak jak ja nie muszę, żyć tylko 930 lat, bo ja jestem już od 1-go dnia stworzenia. Pozdrawia i życzy ..." do artykułu Odnaleziony grób Adama i Ewy.  (24/03/2019)
geb:   "@Henear: Nie potrzebne mi są twoje przeprosiny. Po co pytasz, bo i tak nie pojmujesz tego co do ciebie piszę. Dlatego odpowiem ci poprzez powyższy wpis. " do artykułu Odnaleziony grób Adama i Ewy.  (24/03/2019)
geb:   "Szczęść Boże wszystkim, któży te Słowa przeczytali! Ali, Eli Eli, chwalim Cię każdej niedzieli, przez Syna Twojego, a Pana naszego. Pierwszy list do Koryntian; wokół prawdy o zmartwychstaniu. 20 Tymczasem jednak Chrystus zmartwychwstał jako pierwszy spośród tych, co pomarli. 21 Ponieważ bowiem przez człowieka [przyszła] śmierć, przez czło ..." do artykułu Odnaleziony grób Adama i Ewy.  (24/03/2019)Akcje

Informacje podstawowe
Login: geb
Ranga:
Ost. logowanie: 04/12/2019
Zarejestrowano: 23/06/2017

Statystyki
Punkty: 9.057
Wyświetlenia artykułów: 8.189
Obserwujący użytkownicy: 1
Odwiedziny profilu: 1.990
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 42
Komentarze: 227
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska