Login lub e-mail Hasło   

geb

Wszyscy jako osobniki mamy genetyczne cechy i boski charakter. Dostałam od Boga talenty, które chcę powielać i nic nie zachowywać dla siebie, nie popełniać błędów narodu żydowskiego. Szczęść Boże mnie i wszystkim, którzy mnie czytają!

Przebóstwienie - jak można osiągnąć? Każdy idzie swoją indywidualną ścieżką na której doskonali się poprzez doznawane doświadczenia wynikające ze środowiska w jakim przyszło mu żyć. Moją ścieżkę opisałam w mojej kronice życia "Przebóstwienie człowieka; Kundalini biało-czarne buty" , z którą dzielę się z Wami. http://www.gebus.org http://www.raj.org.pl http://www.as0.org.pl Ja chcę dzielić się przede wszystki... więcej informacji



Wcześniejsze wpisy
geb:   "@Wiesław Henryk Lipski Szczęść Boże! Polaku, nigdy nie poddawaj się! Gdybyś był Żydem, to byłbyś promowany. Znalazłbyś się na pierwszych stronach naukowych czasopism. Tak Żydzi, swoją abstrakcją o nieskończonym wszechświecie, zaślepili ludzkość, że nie wie nawet gdzie żyje. Panie Wiesławie Henryku Lipski, po prostu boją się Pana, że im Pan rozwali al ..." do artykułu Polski rekord świata 29-34 wyrazowy ciąg liczb pierwszych.  (14/12/2018)
geb:   "Szczęść Boże! W rocznicę wprowadzenia stanu wojennego w Polsce, proponuję z YT: Sumliński - 37 lat od stanu wojennego, a nasza suwerenność bez zmian tłamszona https://www.youtube.com/watch?v=d5hfCtgWl20 Pamiętam, jak to rosyjscy żołnierze w polskich mundurach, w nocy kopali sobie metalową puszkę , nie dając spać ludziom. A przecież, trzeba było iść rano do pracy." do artykułu Nie mogę milczeć.  (13/12/2018)
geb:   "@seta1212 Pragnę zaprezentować mój zaczarowany 'matematyczny kubek', z którego wypijam ziołową herbatkę. Polecam 'Christmas Tea', ekologiczną herbatę, 15-cie składników. Pachnie, rozgrzewa i poprawia humor! http://www.eioba.pl/files/user117501/a268945/kubek.jpg http://www.eioba.pl/a/5rip/nie-moge-milczec pozdrawia 'przebóstwiona' MAT ka " do artykułu Zaczarowana filiżanka.  (13/12/2018)
geb:   "Panie @zakrawarski Chcę Pana dopytać: Którym z kolei językiem, jest dla Pana język polski i iloma językami włada Pan? I drugie pytanie: Czy jest Pan Żydem, bo w tych latach, w których Pan wyjechał do Szwecji, to tylko Żydzi mogli opuścić żelazną kurtynę. pozdrawiam 'przebóstwiona' MAT ka" do artykułu Rozmowa między Panem a Plebanem.  (13/12/2018)
geb:   Nowy artykuł Nie mogę milczeć  (13/12/2018)
geb:   "@pokrzywiony: Szczęść Boże! Wpycha się nam, żydowską abstrakcję o nieskończonym KOSMOSIE, a teraz masoneria bawi się nami z tą płaską Ziemią. Watykan czci kukiełki, które nie myślą i nie mówią (bałwochwalstwo), a za oblanie martwego obrazu zamykają ludzi. Poznajmy gdzie żyjemy, to będzie nam łatwiej poznać siebie samego i zaprosić Boga Żywego do naszego wn ..." do artykułu Płaska Ziemia?.  (08/12/2018)
geb:   "Szczęść Boże! Polecam artykuł Pana Zbyszka Płaska Ziemia?..?...? http://www.eioba.pl/a/5bd8/plaska-ziemia#post399911 pozdrawiam wszystkie dzieci Boga Żywego 'przebóstwiona' MAT ka http://www.raj.org.pl/ziemia.gif" do artykułu Ziemia Jajo Kosmiczne.  (08/12/2018)
geb:   "Szczęść Boże! Rewelacja / inspiracja! ZIEMIA / KOSMICZNE JAJKO! Zjednoczmy się aby poznać gdzie żyjemy. Odrzućmy kłamstwa NASA! pozdrawia 'przebóstwiona' MAT ka http://www.gebus.org/kosmos.gif http://www.eioba.pl/a/5jp4/zhttp://www.gebus.org/kosmos.gifiemia-jajo-kosmiczne" do artykułu Płaska Ziemia?.  (08/12/2018)
geb:   Głos na artykuł Płaska Ziemia?  (08/12/2018)
geb:   "Szczęść Boże! Dlaczego nie ma żadnego komentarza? Przecież jesteśmy w rękach Boga i powinniśmy działać według Woli Bożej? Ja nazywam to ZNAKIEM od BOGA Żywego! A kto Wam założył kajdany EIOBAwicze? Ciało człowieka jest świątynią, na to wskazywał Chrystus Jezus! pozdrawia 'przebóstwiona' MAT ka http://www.eioba.pl/a/5j0e/znak-oczyszczenia-swiatyni http://www.raj.org.pl" do artykułu Ktoś wybił szybę w synagodze w Gdańsku !.  (08/12/2018)
geb:   Głos na artykuł Ktoś wybił szybę w synagodze w Gdańsku !  (08/12/2018)
geb:   "Szczęść Boże! Jestem chrześcijanką, a więc obowiązuje mnie tylko Nowy Testament! To nie znaczy, że nie powinnam być zainteresowana innymi świętymi księgami. Moi rodzice posiadali ziemię, którą kiedyś władał klasztor Jasnogórski w Częstochowie. Niestety, polityka Watykańska w Polsce, była i jest taka, aby wyniszczyć własność ziemską, czyli niezależność. ..." do artykułu Królestwo KAMIENIA nadchodzi! Czy jesteś GOTOWY?!.  (08/12/2018)
geb:   "Bóg zapłać za inspirujący artykuł! Ale mam pytanie: Dlaczego wszystkie zorganizowane religie, mówią o sądzie albo o przebóstwieniu, dopiero po śmierci? Dla mnie Chrystus Jezus jest przebóstwionym Świętym Słońcem, czyli obecnie w niebie Bogiem Słońcem. Ale swoi nie rozpoznali Go! Piszę o tym w mojej KRONICE PRZEBÓSTWIENIA http://www.gebus.org/kronika.docm.pdf ..." do artykułu Pytanie o Jezusa i potrzebne Ci zbawienie.  (08/12/2018)
geb:   "Szczęść Boże! Ja nie muszę wierzyć w BOGA, bo wiem, że istnieje. Ja nie muszę szukać BOGA, bo wiem, że znajduje się w moim uświęconym ciele. Ciało człowieka jest żywym sanktuarium. A co do budowy świata, to nawet Hitler wiedział, że żyjemy wewnątrz ZIEMI! pozdrawiam wszystkie dzieci BOGA Żywego 'przebóstwiona' MAT ka http://www.eioba.pl/a/5rf8/boskie-panstwo-polskie" do artykułu Wierzysz w Boga ?.  (08/12/2018)
geb:   Głos na artykuł Rozmowa między Panem a Plebanem  (08/12/2018)
geb:   "@Hamilton: Szczęść Boże! Panie HAM-il-ton, muszę Panu wyzać: dostałam 'całą ZIEMIĘ', tak więc sprawa z tą prezydenturą w Polsce, może wyglądać trochę inaczej. Najpierw posmakuje Pan prezydentury *II RP* https://www.druga-rzeczpospolitapolska.pl/strona-glowna.html pozdrawia 'przebóstwiona' MAT ka" do artykułu Boskie Państwo Polskie.  (06/12/2018)
geb:   "@Hamilton: Szczęść Boże! Widzę, że lubisz pisać do mnie. Dziękuję za podpowiedź, ale szanuję swój czas. pozdrawia 'przebóstwiona' MAT ka" do artykułu Boskie Państwo Polskie.  (06/12/2018)
geb:   "@Hamilton: Szczęść Boże! Panie w Kapeluszu, dlaczego zazdościsz komuś innemu. Jak widzę, lubisz konkurencję, zawsze jesteś na czołowych miejscach. Jesteś inteligentny, dzwonisz na wszystkie strony, ale jeśli nie będziesz miał miłości do bliźniego, nie będziesz spełniony. Przepraszam, że się wtrącam, każdy ma swoją ścieszkę, ale takie mi teraz przyszły myśli. * Bóg Sumienie Serce * pozdrawia 'przebóstiona' MAT ka " do artykułu Boskie Państwo Polskie.  (06/12/2018)
geb:   "@pokrzywiony: Szczęść Boże! Używam 'namo 9 Web Edytor', ma proste połączenie z serwerem. I jeśli znasz podstawowe HTML kody, można zrobić taką małą stronkę w kilka godzin. Nie mówię tu o pisaniu KRONIKI w WORD, to mi zajęło kilka lat. Zdradzę Ci tu, znaczenie mojego nazwiska, jeśli klikniesz na odpowiedni obrazek na stronie http://www.gebus.org , to pojawi Ci się strona http://www.gebus.com pozdrawiam 'przebóstwiona' MAT ka " do artykułu Boskie Państwo Polskie.  (06/12/2018)
geb:   "Szczęść Boże! Dziękuję za bardo aktualny temat! Dzisiaj przeczytałam wieści (z głęboką treścią) od Wojciecha Dydymusa, plecam: https://wojciechdydymus.wordpress.com/2018/12/05/smog-smugi-chemiczne-czyli- droga-do-waluty-energetycznej/ pozdrawia 'przebóstwiona' MAT ka http://www.eioba.pl/a/5rf8/boskie-panstwo-polskie " do artykułu Szczyt klimatyczny COP24.  (06/12/2018)
geb:   Głos na artykuł Szczyt klimatyczny COP24  (06/12/2018)
geb:   "@pokrzywiony: Bóg zapłać za komentarz i uwagi! Proszę wypróbuj linki: ***KRONIKA PRZEBÓSTWIENIA do wydruku*** na stronie http://www.gebus.org oraz na stronie http://www.raj.org.pl Działa na Google ale nie w starej wersji Internet Explore, nie działa tam fil 'pdf'. Daj mi znać jak to działa u Ciebie i ewentualnie poradę jak to ulepszyć. Nie jestem wczechw ..." do artykułu Boskie Państwo Polskie.  (06/12/2018)
geb:   "Szczęść Boże! Nieskończony wszechświat jest żydowską abstakcją! A tak zwane, naukowe działania NASA, to w większości manipulacje danymi i komputerowa grafika. Mieszkamy w ZIEMI / KOSMICZNYM JAJKU! Na początek poznania, proponuję obejrzeć demonstrację nieboskłonu: https://www.youtube.com/watch?v=itLDEuifYA8 A później zapraszam ..." do artykułu Tlen i klimat.  (06/12/2018)
geb:   Odrzuca artykuł Tlen i klimat  (06/12/2018)
geb:   "@Koriolan: Bóg zapłać za komentarz i Twoje szczęście, aby wielu innych Polaków czuło się spełnionych! To ja, samouk, robię swoje strony internetowe, według posiadanej wiedzy i możliwości programów, które posiadam. O której stronie wspominasz, bo jeśli o http://www.as0.org.pl to nie chce mi się coś poprawiać, ponieważ zrobiłam KRONIKĘ PRZEBÓSTIENIA do wydruku, w postac ..." do artykułu Boskie Państwo Polskie.  (06/12/2018)



Akcje

Informacje podstawowe
Login: geb
Ranga:
Ost. logowanie: 27/03/2019
Zarejestrowano: 23/06/2017

Statystyki
Punkty: 6.959
Wyświetlenia artykułów: 6.095
Obserwujący użytkownicy: 1
Odwiedziny profilu: 1.291
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 42
Komentarze: 227




© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska