Login lub e-mail Hasło   

geb

Wszyscy jako osobniki mamy genetyczne cechy i boski charakter. Dostałam od Boga talenty, które chcę powielać i nic nie zachowywać dla siebie, nie popełniać błędów narodu żydowskiego. Szczęść Boże mnie i wszystkim, którzy mnie czytają!

Przebóstwienie - jak można osiągnąć? Każdy idzie swoją indywidualną ścieżką na której doskonali się poprzez doznawane doświadczenia wynikające ze środowiska w jakim przyszło mu żyć. Moją ścieżkę opisałam w mojej kronice życia "Przebóstwienie człowieka; Kundalini biało-czarne buty" , z którą dzielę się z Wami. http://www.gebus.org http://www.raj.org.pl http://www.as0.org.pl Ja chcę dzielić się przede wszystki... więcej informacjiWcześniejsze wpisy
geb:   "@Hamilton: Szczęść Boże! Nie brak Ci humoru. Ale te różańce, to zakopuj w ziemię, a najlepiej do pieca, żeby te demony nie grasowały. Mam nadzieje, że 'mulikulti' nie zdąży zapanowć w Polsce. Tego Ci życzę Panie 'HAM-IL-TO-NIE' 'przebóstwiona' MAT ka" do artykułu Boskie Państwo Polskie.  (05/12/2018)
geb:   "@Adam Jezierski: Szczęść Boże! A czemu to, nie powinnam? Gdybym poszła na układy z Służbami Specialnymi, to podpisywyłabym się dr, a może nawet prof. Tak wiele moich kolegów osiągało tytuły. A ja jako 'czysta' od zdrady, piszę skromnie: pozdrawiam Cię 'Przebóstwiona' mgr fizyki!" do artykułu Boskie Państwo Polskie.  (05/12/2018)
geb:   "@Hamilton: Szczęść Boże! Mieszkamy w KOSMICZNYM JAJKU i wszechświat jest elektomagnetyczny. Proszę zapoznaj się z http://www.gebus.org/kronika.docm.pdf Częścią VI 'Budowa Wszechświata' i ' Elektryczny Kosmos'. Marnujesz swoją nieprzeciętną inteligencję, na udawanie 'nieuka'. Nie będzie pałacu, ani w Licheniu, ani w Toruniu. pozdrawia 'przebóstwiona' MAT ka http://www.gebus.org" do artykułu Pytanie o Jezusa i potrzebne Ci zbawienie.  (05/12/2018)
geb:   "@Hamilton: Szczęść Boże! To dobrze, że Polacy słowiańcy chrześcijanie, budzą się DUCHOWO! I Tobie polecam wzosić modły w NIEBO (nie wystarczy Ci tylko Twoja inteligencja) , bo jak nie wejdziesz na wyższe wobracje (uświęcenia), to spali się Twój system nerwowy. G5 o to się zatroszczy!. Opisuję o tym w mojej KRONICE PRZEBÓSTIENIA w części: 'ZIEMIA wylęgarnią bogów' ..." do artykułu Boskie Państwo Polskie.  (05/12/2018)
geb:   "@Adam Jezierski: Szczęść Boże! Niestety, nie na studiach. Tam łykałam papkę, którą mi podawano i będąc pod działaniem systemu, przekazywałam to dalej swoim uczniom. Dopiero, kiedy weszłam w stan podwyższonej świadomości, natknęłam się na prace/grafiki Steven Joseph Christopher. I olśniło mnie, że to co miałam objawione, jest w dużej części zbieżne z Jego animacjami. pozdrawiam 'przebóstwiona' MAT ka " do artykułu Boskie Państwo Polskie.  (05/12/2018)
geb:   "@Hamilton: Szczęść Boże! Niestety NIE to nie Pan Wojciech, ale to ja pozwoliłam sobie przytoczyć jego mądre wypowiedzi i prosiłam Go o pozwolenie na użycie Jego grafiki na mojej stronie internetowej *RAJ* http://www.raj.org.pl Ja śledzę Jego nowe wypowiedzi, bo są warte czytania, mimo, że mamy diametralnie różne poglądy na politykę w Polsce. pozdrawiam 'przebóstwiona' MAT ka " do artykułu Boskie Państwo Polskie.  (05/12/2018)
geb:   "@podobny: Szczęść Boże! Dziękuję za komentarz na poziomie 'bogo.człowieka'. Proponuję przekazywać dalej praktyczne dowody, na temat budowy KOSMICZNEGO JAJA / ZIEMI, jak na tym filmie z YT: https://www.youtube.com/watch?v=itLDEuifYA8 Pozdrawiam 'przebóstwiona' MAT ka " do artykułu Boskie Państwo Polskie.  (05/12/2018)
geb:   "@Hamilton: Szczęść Boże! Dla mnie Chrystus to przebóstwione Święte Słońce. Moja św. pamięci Babcia miała umowę ze mną, że jak będzie taka możliwość, to mi da znać po śmierci. I stało się, miałam przekaz od Niej 'Jestem na Słońcu!'. Tylko ten, co idzie wąską ścieszką i sam, zwycięży! Ze Świętym Słońcem i Uświęconym Księżycem mam szczególn ..." do artykułu Boskie Państwo Polskie.  (05/12/2018)
geb:   "@Adam Jezierski: Szczęść Boże! Uniwersytet Śląski w Katowicach. pozdrawia 'przebóstwiona' MAT ka http://www.raj.org.pl " do artykułu Boskie Państwo Polskie.  (05/12/2018)
geb:   "@Hamilton: Masz rację, w pierwszym etapie będę OŚMIESZANA! To mi nawet przepowiadała koleżanka ze studiów. Mój mąż jest mi przeznaczony przez Boga, opisuję to w mojej KRONICE PRZEBÓSTIENIA do wydruku na http://www.gebus.org pozdrawia 'MAT ka' " do artykułu Boskie Państwo Polskie.  (05/12/2018)
geb:   "@Hamilton: W 1985 roku z Polski! A ja odpowiam: 'W Imię Ojca i Matki i Ducha Bożego, chociaż wiem, że pojęcie 'Ducha Bożego', jest dla Ciebie abstrakcją! MAT ka PS. Nie zmieniaj komentarza, w czasie jak Ci odpisuję! " do artykułu Boskie Państwo Polskie.  (05/12/2018)
geb:   "@Hamilton: Szczęść Boże! Tak dawno, nie miałam przyjemności gościć Ciebie! Witam Cię! Z tym 'prezydentem' i to w moim wieku, to jest niemal ponad moje oczekiwania. Ale co zrobić skoro NIEBO nalega? pozdrawia 'przebóstwiona' 'MAT ka' " do artykułu Boskie Państwo Polskie.  (05/12/2018)
geb:   " @jotko49 Szczęść Boże! Przezwyciężyć boskiego 'węża kundalini' to jest wielka sztuka i to mi się udało! Na temat 'węża KUNDALINII' jest sianych wiele fałszywych teorii, podobnie jak, niby to naukowych odkryć NASA. A, jeśli ciężko Ci przełknąć pojęcie 'przebóstwienia', to przejdźmy na tematy budowy ZIEMI. Pozdrawia 'MAT ka' a z 'mat ką' nie wolno gr ..." do artykułu Boskie Państwo Polskie.  (05/12/2018)
geb:   Głos na artykuł Pytanie o Jezusa i potrzebne Ci zbawienie  (05/12/2018)
geb:   "Szczęść Boże! Piękny artykuł. Kiedyś ja wołałam: 'Jezu, Jezu, przyjdź do mnie, a będę uzdrowiona!' I co poczułam, silne przyciąganie magnetyczne. Dalsze skutki to było 'przebóstwienie'. Serdecznie pozdrawiam 'MAT ka'. I mam pytanie: 'Czy i Ty zostałeś już 'przebóstwiny' ? Co sądzisz o moim dzisiejszym artykule 'Boskie Państwo Polskie' ?" do artykułu Pytanie o Jezusa i potrzebne Ci zbawienie.  (05/12/2018)
geb:   Odrzuca artykuł Wierzysz w Boga ?  (05/12/2018)
geb:   "@Henear: Szczęść Boże! Proszę znajdź odpowiedź, co znaczy słowo 'GEB'. Ciało człowieka jest świątynią Boga, o tym piszę w mojej KRONICE PRZEBÓSTWIENIA, do wydruku na http://www.gebus.org lub http://www.as0.org.pl/piata_pliki/image010.jpg Życzę Ci szczęścia w poznaniu siebie! MAT ka " do artykułu Boskie Państwo Polskie.  (05/12/2018)
geb:   "@jotko49: Szczęść Boże! Wybieram Ciebie na mojego badacza, bo to Ciebie powinnam przekonać! A teraz usiądź dobrze i przeczytaj: 'Przejęłam Kościół!'. Tak więc k.Tadeusz ze swoją 'Bestią666' już został pokonany! Pozdrawiam 'przebóstwiona' MAT ka http://www.as0.org.pl" do artykułu Boskie Państwo Polskie.  (05/12/2018)
geb:   "@Adam Jezierski: Szczęść Boże! Proszę Cię o komentarz do filmu na YT o KOSMICZNYM JAJU: https://www.youtube.com/watch?reload=9&reload=9&v=W2o1H8WmCcY Pozdrawia Cię 'przebóstwiona' mgr fizyki, MAT ka! " do artykułu Boskie Państwo Polskie.  (05/12/2018)
geb:   "@Henear: Angielskie słowo 'Tweet' oznacza ćwierkanie, ćwierkać? Jesteś pierwszy do ćwierkania /komentowania! Gratulacje! Pozdrawiam Cię 'przebóstwiona' i proszę, zapoznaj się więcej z tematem, poznaj siebie, zanim coś znów zaćwierkasz!" do artykułu Boskie Państwo Polskie.  (05/12/2018)
geb:   "Angielskie słowo 'Tweet' oznacza ćwierkanie, ćwierkać? Jesteś pierwszy do ćwierkania /komentowania! Gratulacje! Pozdrawiam Cię 'przebóstwiona' i proszę, zapoznaj się więcej z tematem, poznaj siebie, zanim coś znów zaćwierkasz!" do profilu Henear.  (05/12/2018)
geb:   Nowy artykuł Boskie Państwo Polskie  (05/12/2018)
geb:   "Szczęść Boże! Mam problemy z otwieraniem Pańskich artykułów. Przeczytałam artykuł: 'Czy nowa uniwersalna religia przyniesie nam przetrwanie? W większości aprobuję Pana poglądy z wyjątkiem tego, że mówi Pan o Układzie Słonecznym a ja wiem, że żyjemy wewnątrz Kosmicznego Jaja. Podałam link w pierwszym moim wpisie. A teraz mam pytanie: 'Czy chciałby Pan być ..." do artykułu Na Nowy Rok 2018.  (27/12/2017)
geb:   "@geb: Udało mi się odnaleźć pana twórczość - sporo lektury! http://bogdangoralski.manifo.com/portfolio " do artykułu Na Nowy Rok 2018.  (20/12/2017)
geb:   Głos na artykuł Na Nowy Rok 2018  (20/12/2017)Akcje

Informacje podstawowe
Login: geb
Ranga:
Ost. logowanie: 27/03/2019
Zarejestrowano: 23/06/2017

Statystyki
Punkty: 6.960
Wyświetlenia artykułów: 6.096
Obserwujący użytkownicy: 1
Odwiedziny profilu: 1.292
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 42
Komentarze: 227
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska