Login lub e-mail Hasło   

geb

Wszyscy jako osobniki mamy genetyczne cechy i boski charakter. Dostałam od Boga talenty, które chcę powielać i nic nie zachowywać dla siebie, nie popełniać błędów narodu żydowskiego. Szczęść Boże mnie i wszystkim, którzy mnie czytają!

Przebóstwienie - jak można osiągnąć? Każdy idzie swoją indywidualną ścieżką na której doskonali się poprzez doznawane doświadczenia wynikające ze środowiska w jakim przyszło mu żyć. Moją ścieżkę opisałam w mojej kronice życia "Przebóstwienie człowieka; Kundalini biało-czarne buty" , z którą dzielę się z Wami. http://www.gebus.org http://www.raj.org.pl http://www.as0.org.pl Ja chcę dzielić się przede wszystki... więcej informacjiWcześniejsze wpisy
geb:   "@jotko49: Szczęść Boże! Jako, że zginął DUCHEIOBY ze wszystkich komentarzy do moich artykułów, przesyłam odpowiedź do drugiego komentującego, co uważa, że ma rozeznanie źródeł. Polecam Wam: Obnażanie Matrixa - Trump w Polsce i Europie - o tym się nie mówi głośno. https://www.youtube.com/watch?v=aNSLGd2Wab4 Chciałabym poznać Wasze poglądy na ten temat, KTO NAM ZAGRAŻA ? pozdrawia Geb.. " do artykułu Konstytuja Świętej Ziemi.  (17/07/2017)
geb:   "Szczęść Boże! Zagłosowałam na artykuł, bo w większości zgadam się z jego treścią. Pozwolę sobie w celu uzupełnienia informacji powiadomić, że w mojej kronice życia 'Przebóstwienie człowieka; Kundalini biało-czarne buty' w Części V - rozdz. 19. Cudotwórcza Częstochowska Ikona rozdz. 20. Przeor Kordecki rozdz. 21 Wizja Kordeckiego rozszerzam ten temat http://www.as0.org.pl/piata.htm#czescpiata pozdrawia Geb.. " do artykułu Mity polskie - Częstochowa.  (12/07/2017)
geb:   "Szczęść Boże! Zagłosowałam na artykuł bo w większości podobnie myślę. Ale muszę dodać poprawkę co do Aszery żony Boga Ojca Eli. To żydzi przeinaczyli Aszerę/zmienili Jej męża, podobnie jak KRK Marię matkę Jezusa i zrobili z nich demona 'Królową Niebios'. W mojej kronice życia 'Przebóstwienie człowieka; Kundalini biało - czarne buty' http://www.as0.org.pl ..." do artykułu Czy Maryja to Maria?.  (12/07/2017)
geb:   Głos na artykuł Czy Maryja to Maria?  (12/07/2017)
geb:   Głos na artykuł Mity polskie - Częstochowa  (12/07/2017)
geb:   Nowy wątek: Bóg Sumienie Serce () "Szczęść Boże! Żadna broń nas nie uchroni jeśli nie będziemy mieć Boga po naszej stronie! http://www.eioba.pl/a/5hh5/bog-sumienie-serce Przebóstwienie jest możliwe również dla Ciebie człowieku małej wiary, jeśli jesteś zapisany w Księdze Boga Żywego! http://www.eioba.pl/a/5h66/ziemia-wylegarnia-bogow Kronika mojego życia / przebóstwieni ..."  (12/07/2017)
geb:   "Szczęść Boże! Została utworzona grupa dla tych co chcieliby zostać 'Przebóstwieniem boga żywego' lub pomóc mi w zadaniu, które mam do wykonania tj. 'pojednać katolików z protestantami'. PRZEBÓSTWIENIE http://www.eioba.pl/groups/przebostwienie" do artykułu Konstytuja Świętej Ziemi.  (12/07/2017)
geb:   "Szczęść Boże! Została utworzona grupa dla tych co chcieliby zostać 'Przebóstwieniem boga żywego' lub pomóc mi w zadaniu, które mam do wykonania tj. 'pojednać katolików z protestantami'! PRZEBÓSTWIENIE http://www.eioba.pl/groups/przebostwienie" do artykułu Ziemia wylęgarnią bogów.  (12/07/2017)
geb:   "Szczęść Boże! Została utworzona grupa dla tych co chcieliby zostać 'Przebóstwieniem boga żywego' lub pomóc mi w zadaniu, które mam do wykonania tj. 'pojednać katolików z protestantami'! PRZEBÓSTWIENIE http://www.eioba.pl/groups/przebostwienie" do artykułu Bóg Sumienie Serce.  (12/07/2017)
geb:   "@ducheioby: Szczęść Boże! Myślałam, że 'duch' już wie zanim ja pomyślę! http://www.vismaya-maitreya.pl/zakryte_zagadki_blizniacze_dusze.html Proponuję trochę samodzielności - zdajesz pytania, które możesz znaleźć w Internecie. Pytaj o coś czego nikt wcześniej nie ujawnił. pozdrawiam Geb.." do artykułu Bóg Sumienie Serce.  (11/07/2017)
geb:   Odrzuca artykuł Biznes i program dla Królestwa Jezusa na Ziemi  (11/07/2017)
geb:   Nowy wątek: Bóg Sumienie Serce (To co we mnie i w Tobie) "Szczęść Boże! Żadna broń nas nie uchroni jeśli nie będziemy mieć Boga po naszej stronie! http://www.eioba.pl/a/5hh5/bog-sumienie-serce Przebóstwienie jest możliwe również dla Ciebie człowieku małej wiary, jeśli jesteś zapisany w Księdze Boga Żywego! http://www.eioba.pl/a/5h66/ziemia-wylegarnia-bogow Kronika mojego życia / przebóstwienia: ..."  (08/07/2017)
geb:   "@Hamilton Starszy: Szczęść Boże! Ale to jest 30-lecie Sakramentu Małżeństwa (połączenia dwóch połówek duszy), drugiego sakramentalnego małżeństwa, bo mi pierwszego męża SB zabiło w 1981. I ja Ci życzę, abyś i Ty znalazł swoją połówkę i kiedyś cieszył się tak jak ja! Na złe - dobrem odpowiadaj. Geb.." do artykułu Bóg Sumienie Serce.  (08/07/2017)
geb:   "@geb: Szczęść Boże! Bóg Sumienie Serce Prawda za zasłoną radości powitania amerykańskiego okupanta! Ja, jako płacąca podatek w Polsce z mojej nędznej emerytury, PROTESTUJE przeciw temu, aby zużywano podatników pieniądze na farsę dla amerykańskiego okupanta! PiS zorganizował darmowy piknik i darmowy przejazd dla wielu ludzi z prowincji, źr ..." do artykułu Ziemia wylęgarnią bogów.  (08/07/2017)
geb:   "@geb: Szczęść Boże! Bóg Sumienie Serce Prawda za zasłoną radości powitania amerykańskiego okupanta! Ja, jako płacąca podatek w Polsce z mojej nędznej emerytury, PROTESTUJE przeciw temu, aby zużywano podatników pieniądze na farsę dla amerykańskiego okupanta! PiS zorganizował darmowy piknik i darmowy przejazd dla wielu ludzi z prowincji, źr ..." do artykułu Konstytuja Świętej Ziemi.  (08/07/2017)
geb:   "Szczęść Boże! Bóg Sumienie Serce Prawda za zasłoną radości powitania amerykańskiego okupanta! Ja, jako płacąca podatek w Polsce z mojej nędznej emerytury, PROTESTUJE przeciw temu, aby zużywano podatników pieniądze na farsę dla amerykańskiego okupanta! PiS zorganizował darmowy piknik i darmowy przejazd dla wielu ludzi z prowincji, źródło - http://www.bt.d ..." do artykułu Bóg Sumienie Serce.  (08/07/2017)
geb:   "Szczęść Boże! WPIS OSTRZEGAWCZY! Tylko: Bóg, sumienie i serce niech kierują Tobą! Nowy i ostatni artykuł ukazał się dzisiaj 7.7.---7 http://eiba.pl/1j pozdrawia Geb.. " do artykułu Konstytuja Świętej Ziemi.  (07/07/2017)
geb:   "Szczęść Boże! WPIS OSTRZEGAWCZY! Tylko: Bóg, sumienie i serce niech kierują Tobą! Nowy i ostatni artykuł ukazał się dzisiaj 7.7.---7 http://www.eioba.pl/a/5hh5/bog-sumienie-serce pozdrawia Geb.. " do artykułu Ziemia wylęgarnią bogów.  (07/07/2017)
geb:   Nowy artykuł Bóg Sumienie Serce  (07/07/2017)
geb:   "@geb: Szczęść Boże! Dziękuję Ci Boże również za moich wrogów / za każdego nieprzyjaciela, który tu się wpisuje/rejestruje! https://www.youtube.com/watch?v=oaDQ4uv_Heg" do artykułu Konstytuja Świętej Ziemi.  (04/07/2017)
geb:   "@geb: Szczęść Boże! Dziękuję Ci Boże również za moich wrogów / za każdego nieprzyjaciela, który tu się wpisuje/rejestruje! https://www.youtube.com/watch?v=oaDQ4uv_Heg" do artykułu Ziemia wylęgarnią bogów.  (04/07/2017)
geb:   "@geb: http://www.eioba.pl/a/5ha2/konstytuja-swietej-ziemi#post363897 " do artykułu Ziemia wylęgarnią bogów.  (04/07/2017)
geb:   "@geb: http://www.eioba.pl/a/5h66/ziemia-wylegarnia-bogow#post363896 " do artykułu Konstytuja Świętej Ziemi.  (04/07/2017)
geb:   "Na Dzień Dzisiejszy! Nie lubię MAryja! Dzielmy się chlebem, Cieszmy się niebem! Dzisiaj stałam się radosną 30-latką!" do artykułu Ziemia wylęgarnią bogów.  (04/07/2017)
geb:   "Na Dzień Dzisiejszy! Nie lubię MAryja! Dzielmy się chlebem, Cieszmy się niebem! Dzisiaj stałam się radosną 30-latką!" do artykułu Konstytuja Świętej Ziemi.  (04/07/2017)Akcje

Informacje podstawowe
Login: geb
Ranga:
Ost. logowanie: 27/03/2019
Zarejestrowano: 23/06/2017

Statystyki
Punkty: 6.895
Wyświetlenia artykułów: 6.033
Obserwujący użytkownicy: 1
Odwiedziny profilu: 1.267
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 42
Komentarze: 227
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska