Login lub e-mail Hasło   

geb

Wszyscy jako osobniki mamy genetyczne cechy i boski charakter. Dostałam od Boga talenty, które chcę powielać i nic nie zachowywać dla siebie, nie popełniać błędów narodu żydowskiego. Szczęść Boże mnie i wszystkim, którzy mnie czytają!

Przebóstwienie - jak można osiągnąć? Każdy idzie swoją indywidualną ścieżką na której doskonali się poprzez doznawane doświadczenia wynikające ze środowiska w jakim przyszło mu żyć. Moją ścieżkę opisałam w mojej kronice życia "Przebóstwienie człowieka; Kundalini biało-czarne buty" , z którą dzielę się z Wami. http://www.gebus.org http://www.raj.org.pl http://www.as0.org.pl Ja chcę dzielić się przede wszystki... więcej informacjiWcześniejsze wpisy
geb:   "@ducheioby: https://pl.wiktionary.org/wiki/pojebus " do artykułu Konstytuja Świętej Ziemi.  (03/07/2017)
geb:   "@Henear: Szczęść Boże! Biorę życie poważnie! Jebus po polsku, a Gebus po włosku - tak kiedyś nazywała się Jerozolima http://gebus.com/sitegebus.htm " do artykułu Konstytuja Świętej Ziemi.  (03/07/2017)
geb:   "@swistak: Szczęść Boże! Doradzam Ci abyś chodził do toalety i pamiętał o spłukiwaniu, a reszta zostanie przesłana do oczyszczalni ścieków. Myślę, że mylisz ziemię z 'Ziemią'- jako istotą ze świadomością. Nigdy nie czytałeś o tak zwanych mistycznych Uniach? Musisz sam to nadrobić, jeśli chceś tu mieszkać. " do artykułu Konstytuja Świętej Ziemi.  (03/07/2017)
geb:   "@swistak: Nie raz słuchałam ks. prof Guza, ale wyłączałam po pewnym czasie z powodu jego dziwnego głosu - jakiś taki nietypowy? Nie jest moim zadaniem na tym forum oceniać jego wypowiedzi! " do artykułu Ziemia wylęgarnią bogów.  (03/07/2017)
geb:   "@ducheioby: Szczęść Boże! Otrzymałeś Sakrament Chrztu tzn. jesteś wpisany do Księgi Boga Żywego, a więc dostałeś szansę na zbawienie. Poczytaj sobie o następnych inicjacjach/Sakramentach - jak uzyskać kontakt ze światem duchowym. Przyglądałeś się kiedyś, jak ksiądz oprócz polania głowy dziecka wodą, robi znak krzyża na czole i na piersi dziecka, a więc i Ty pod ..." do artykułu Ziemia wylęgarnią bogów.  (03/07/2017)
geb:   "@Kitek: Szczęść Boże! Dziękuję Ci za kulturalny wpis i ciekawe artykuły, które publikujesz. pozdrawiam Geb.. " do artykułu Ziemia wylęgarnią bogów.  (03/07/2017)
geb:   Nowy artykuł Konstytuja Świętej Ziemi  (01/07/2017)
geb:   Głos na artykuł Niektóre aspekty umierania.  (29/06/2017)
geb:   "@Kitek: Szczęść Boże! Dziękuję i pozdrawiam Geb.." do artykułu Ziemia wylęgarnią bogów.  (29/06/2017)
geb:   "@Katarzyna Wasik: Szczęść Boże! Pani Katarzyno zadaję Pani to samo co innemu komentującemu: Czy możesz zaprzeczyć fakt/prawdę, że ja istnieję? Co do moich pisarskich zdolności to ma Pani rację - mój ścisły umysł! To, że spisałam moją kronikę życia http://www.as0.org.pl , z moją ścieżką 'przebóstwienia' to było ponad moje siły, ale zrobiłam to na co mnie ..." do artykułu Ziemia wylęgarnią bogów.  (29/06/2017)
geb:   "@zakrawarski: Szczęść Boże! Czy możesz zaprzeczyć fakt/prawdę, że ja istnieję? O!, nie tak szybko chciałbyś nazwać siebie '?bogiem?' i przy okazji wmówić to innym. Najpierw przyznaj się oficjalnie: 'Otrzymałem Sw. Sakrament Chrztu i wolą moich rodziców było nazwać mnie '...' ). To będziemy dyskutować dalej, inaczej odrzucę Ci i przestanę odpisywać na Twoje wpisy. pozdrawiam Geb.. " do artykułu Ziemia wylęgarnią bogów.  (29/06/2017)
geb:   "@swistak: Szczęść Boże! Nie znam jeszcze Waszych poglądów, jestem nowa na 'eioba' portalu. Przygotowuję nowy artykuł, mam zamiar opublikować go w sobotę, jeśli taka będzie Wola Boża. Bóg zapłać za głos na mój artykuł, jesteś 3-cią iskierką!" do artykułu Ziemia wylęgarnią bogów.  (29/06/2017)
geb:   "@Koriolan: Szczęść Boże! Jesteś 2-gą iskierką, bo zagłosowałeś na mój artykuł. Pierwszą był/a 'podobny'. Bóg zapłać wam! Kiedyś znałam takie powiedzenie 'Wiedza w tabletce', a Ty uworzyłeś nowe: 'Polski bigos intelektualny', w którym wymieszana jest teoria z praktyką i trodę piepszu. Od tej pory będziemy to nazywali 'słowiano-chrześcijańskim powiedzeniem Koriolana'." do artykułu Ziemia wylęgarnią bogów.  (29/06/2017)
geb:   Odrzuca artykuł Stworzenie świata Księga Rodzaju 1,1-10  (27/06/2017)
geb:   Nowy artykuł Ziemia wylęgarnią bogów  (26/06/2017)
geb:   "Powszechna pobudka Polaków w kwestii zdrowia psychicznego / duchowego. Rola kobiet w chrześcijaństwie i przebóstwieniu człowieka. Szczęść Boże! Kronika „Przebóstwienie człowieka! Kundalini biało-czarne buty” jest na stronie http://www.as0.org.pl/ Proszę o uwagi, komentarze i ewentualne rozpowszechnianie. Mam nadzieję, że dodacie swoją iskierkę do przebóstwienia Polaków. pozdrawiam Geb" do artykułu Nowe Niebo i nowa Ziemia.  (26/06/2017)Akcje

Informacje podstawowe
Login: geb
Ranga:
Ost. logowanie: 27/03/2019
Zarejestrowano: 23/06/2017

Statystyki
Punkty: 6.877
Wyświetlenia artykułów: 6.015
Obserwujący użytkownicy: 1
Odwiedziny profilu: 1.254
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 42
Komentarze: 227
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska