Login lub e-mail Hasło   

geb

Wszyscy jako osobniki mamy genetyczne cechy i boski charakter. Dostałam od Boga talenty, które chcę powielać i nic nie zachowywać dla siebie, nie popełniać błędów narodu żydowskiego. Szczęść Boże mnie i wszystkim, którzy mnie czytają!

Przebóstwienie - jak można osiągnąć? Każdy idzie swoją indywidualną ścieżką na której doskonali się poprzez doznawane doświadczenia wynikające ze środowiska w jakim przyszło mu żyć. Moją ścieżkę opisałam w mojej kronice życia "Przebóstwienie człowieka; Kundalini biało-czarne buty" , z którą dzielę się z Wami. http://www.gebus.org http://www.raj.org.pl http://www.as0.org.pl Ja chcę dzielić się przede wszystki... więcej informacjiWcześniejsze wpisy
geb:   "Dla tych co chcą dowiedzieć się, że żyjemy wewnątrz ZIEMI WKLĘSŁA ZIEMIA (CONCAVE EARTH - Celletial Sphere) https://www.youtube.com/watch?v=hqX-LfOgyUo pozdrawia przebóstwiona 'MAT ka'" do artykułu Chrystus Jezus jako personifikacja Słońca.  (23/03/2019)
geb:   Głos na artykuł Dzieciństwo w ekranie  (22/03/2019)
geb:   "@Hamilton: Dziecko Boga Żywego Każdy ma wolną wolę, więcej nie nagabuję. Tak więc, jeśli to będzie zgodne z Wolą Bożą, to znajdę innego kierowcę dla tej 'niepodzianki'. pozdrawia MAT ka" do artykułu Chrystus Jezus jako personifikacja Słońca.  (22/03/2019)
geb:   Rekomendacja artykułu Daleko od Natury?  (22/03/2019)
geb:   "@szubrawiec: Dziecko Boga Żywego Pyt, jaki jest awatar, ale ważniejsze jest wnętrze człowieka, bo to się liczy. Awatar to tylko wirtualna zmienialna odsłona albo zasłona; zużyte ciało zostaje w ziemi, ale dusza żyje dalej i o jej piękno przede wszystkim powinniśmy zabiegać. Pozdrawia „MAT ka” PS. Wczoraj wysłałam Ci wiadomość poprzez opcję na portalu eioba. Czy dostałeś jakąś wiadomość ode mnie?" do artykułu Daleko od Natury?.  (22/03/2019)
geb:   "@noyes Szczęść Boże! Ale się moje serce uradowało, po przeczytaniu tegoż artykułu. Wiem jak tego profesora niszczyła mafia farmakologiczna, był tematem wielu artykułów w Danii, nawet najbliżsi koledzy odsunęli się od niego. „Ich model biznesowy spełnia kryteria dla mafii” powiedział profesor Peter Gøtzsche. To ich zabolało. Stracił pracę, ale jego książka został ..." do artykułu Daleko od Natury?.  (22/03/2019)
geb:   Głos na artykuł Daleko od Natury?  (22/03/2019)
geb:   "@noyes: Szczęść Boże! Dziękuję za dający nadzieję artykuł. Oby było więcej takich „sadowników”. Pozdrawia „MAT ka” personifikacja ZIEMI" do artykułu O człowieku, który sadził żołedzie.  (22/03/2019)
geb:   Głos na artykuł O człowieku, który sadził żołedzie  (22/03/2019)
geb:   "@Hamilton: Dziecko Boga Żywego Tak, dużo wyznawcy „płaskiej Ziemi” udowodnili kłamstw NASA. Ale jeszcze nie osiągnęli tego poznania co Steven Joseph Christopher, którego chcą zniszczyć żydowskie elity USA. Usunęli mu piękne animacje, zostawiają na YT tylko archiwalne jego wypowiedzi chyba pod wpływem jakiś środków. Realnie nie możesz widzieć Kosmicznego Jajka z zewnątr ..." do artykułu Chrystus Jezus jako personifikacja Słońca.  (22/03/2019)
geb:   "@Hamilton: Dziecko Boga Żywego Nie wszystkie bajeczki są do odrzucenia. Niektóre mają ukryty morał, tak jak ta o „Brzydkim kaczątku”. Ale przejdźmy do mojej propozycji twojego i (niespodzianki) przyjazdu do Danii. Nie odpowiedziałeś mi, czy posiadasz samochód. OK, to nie ma znaczenia, bo można na tydzień wynająć. Jeśli to mogłoby być aktualne, to ..." do artykułu Chrystus Jezus jako personifikacja Słońca.  (22/03/2019)
geb:   "P O L E C A M tą animację: 'Żyjemy w środku Ziemi' https://www.youtube.com/watch?v=zjsYNaYyO_Y " do artykułu Chrystus Jezus jako personifikacja Słońca.  (21/03/2019)
geb:   "@robertr: Cytat: '...od kilku lat uprawiam warzywa w sposób ekologiczny' Dlatego głosuję TAK Przyszłość należy do ROLNIKÓW/ogrodników ekologicznych. pozdrawia przebóstwiona 'MAT ka' peronifikacja ZIEMI http://www.gebus.org" do artykułu Azotany (NO3 -) w warzywach – rakotwórcza toksyna, czy eliksir zdrowia?.  (21/03/2019)
geb:   "@Agnieszka B.: Szczęść Boże! Najbardziej uzdolnionych ludzi można spotkać w mafijnych Szpitalach Psychiatrycznych. Tu chodzi aby wyeliminować ludzi, którzy nie podporządkowują się władzy państowej, czy też rodzinnej. Spotykałam ludzi tak uzdolninych, że np. mówili tylko rymowanym wierszem, tylko chodzić i nagrywać/spisywać. Spotkałam, ludzi co mieli na pieńku ze ..." do artykułu Migawki ze szpitala dla obłąkanych.  (21/03/2019)
geb:   Głos na artykuł Migawki ze szpitala dla obłąkanych  (21/03/2019)
geb:   "@szubrawiec: Dziecko Boga Żywego Jak piękny komentarz zrobiłeś, postawa SUPER. Myślę, że będziemy komunikować się więcej poprzez e-mail. Co Ty na to, możemy nie ujawniać wszystkiego? Jeśli to jest możliwe, to proszę rób to częściej pod moimi artykułami, bo ja najpierw sprawdzam ruch na moich stronach. DZIEKUJĘ i serdecznie pozdrawiam MAT ka " do artykułu Migawki ze szpitala dla obłąkanych.  (21/03/2019)
geb:   "@Hamilton: Dziecko Boga Żywego To dobrze składa się, że masz paszport i prawo jazdy i na dodatek nie jesteś 'świrnięty'. To teraz brakuje ci samochodu? Spełnia się twoje życzenie: 'ja też chcę bawić się klockami lego ...' http://www.eioba.pl/a/5s3x/spotkanie-po-rozstaniu#post409917 Jesteś zaproszony z (niespodzianka) do https://www.dziecko ..." do artykułu Chrystus Jezus jako personifikacja Słońca.  (21/03/2019)
geb:   "@Hamilton: Dziecko Boga Żywego ŁOJ ciec: Czy ty wiesz kim jesteś, bo ja to wiem? Wiem też na jakich politykiów głosuje większość polskojęzycznych obywateli Państwa Polskiego. Ja nie jestem politykiem, ja jestem narzędziem Ducha Bożego, Który wybrał moje ciało na Swoją Świątynię. Jak na razie mam trzy fundamentalne postulaty wyborcze http://www.gebus.org ..." do artykułu Chrystus Jezus jako personifikacja Słońca.  (21/03/2019)
geb:   "@Hamilton: Dziecko Boga Żywego ŁOJ ciec: Czy ty masz prawo jazdy? Nie musisz mieć pośredników aby pozdrowić moją babcię, zwróć się w kierunku Słońca i pozdrów Ją sam, znasz Jej Imię. pozdrawia MAT ka" do artykułu Chrystus Jezus jako personifikacja Słońca.  (21/03/2019)
geb:   "@podobny: Dziecko Boga Żywego Pięknie przekazane, dobre dla samozastanowienia się (myślę to o sobie). Głosuję TAK! pozdrawia MAT ka" do artykułu Fabula rasa.  (21/03/2019)
geb:   Głos na artykuł Fabula rasa  (21/03/2019)
geb:   "@Hamilton: Nie spodziewam się niczego wielkiego. Nie wiem nawet czy zbiorę odpowiednią ilość głosów, aby wogóle kandydować. Ale próbuję lansować moją KRONIKE Przebóstwienia. Coś bym chciała zmienić w Polsce, a może i na całym świecie. Nie uda się, to nie będę miała wyrzutów sumienia, że nie spróbowałam. Nie zbadane są wyroki boskie!" do artykułu Chrystus Jezus jako personifikacja Słońca.  (20/03/2019)
geb:   "@Hamilton: Dziecko Boga Żywego 'ŁOJ ciec': Każdy ma wolą wolę. Nie możesz już się więcej czegoś nauczyć? Na szczęście, na starość nie ma przymusu nauki. Ale i tak mieszkasz u mnie w 'Kosmicznym Jajku' i poszę mi babci nie komentować. pozdrawia 'MAT ka'" do artykułu Chrystus Jezus jako personifikacja Słońca.  (20/03/2019)
geb:   "@Hamilton: Dziecko Boga Żywego Do czego to doszło, żeby baba chłopa uczyła! 'ŁOJ ciec': tu nasz link, węź się trochę za naukę, zamiast dzieci 'szkalować'; to będziesz wiedział czym jest Słońce. https://www.youtube.com/watch?v=Y5tomfh_5HI 'Niebocentryzm pogromca kosmicznych teorii i bajek' pozdrawia 'MAT ka' " do artykułu Chrystus Jezus jako personifikacja Słońca.  (20/03/2019)Akcje

Informacje podstawowe
Login: geb
Ranga:
Ost. logowanie: 27/03/2019
Zarejestrowano: 23/06/2017

Statystyki
Punkty: 6.885
Wyświetlenia artykułów: 6.023
Obserwujący użytkownicy: 1
Odwiedziny profilu: 1.258
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 42
Komentarze: 227
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska