Login lub e-mail Hasło   

geb

Wszyscy jako osobniki mamy genetyczne cechy i boski charakter. Dostałam od Boga talenty, które chcę powielać i nic nie zachowywać dla siebie, nie popełniać błędów narodu żydowskiego. Szczęść Boże mnie i wszystkim, którzy mnie czytają!

Przebóstwienie - jak można osiągnąć? Każdy idzie swoją indywidualną ścieżką na której doskonali się poprzez doznawane doświadczenia wynikające ze środowiska w jakim przyszło mu żyć. Moją ścieżkę opisałam w mojej kronice życia "Przebóstwienie człowieka; Kundalini biało-czarne buty" , z którą dzielę się z Wami. http://www.gebus.org http://www.raj.org.pl http://www.as0.org.pl Ja chcę dzielić się przede wszystki... więcej informacjiWcześniejsze wpisy
geb:   "@Andrzej Maria Sadowski: Ali, Eli, Eli chwalim Cię każdej niedzieli, przez Syna Twojego, a Pana Naszego! *** Zapraszam na spotkanie w Szczecinie: http://www.eioba.pl/admin @Elżbieta Sadowska @Zbigniew Sadowski @Grzegorz Sadowski @Andrzej Maria Sadowski @podobny @szubrawiec dnia 6 lipca 2019 o godz.14 w hotelu Radis ..." do artykułu Dzień zakochanych i Dzień singli, mają świętych patronów.  (03/03/2019)
geb:   "@Grzegorz Sadowski: Ali, Eli, Eli chwalim Cię każdej niedzieli, przez Syna Twojego, a Pana Naszego! *** Zapraszam na spotkanie w Szczecinie: http://www.eioba.pl/admin @Elżbieta Sadowska @Zbigniew Sadowski @Grzegorz Sadowski @Andrzej Maria Sadowski @podobny @szubrawiec dnia 6 lipca 2019 o godz.14 w hotelu Radisson, ..." do artykułu Lipiec 1980. Próba strajku Wolnych Związków Zawodowych w Szczecinie.  (03/03/2019)
geb:   "@Elżbieta Sadowska: Ali, Eli, Eli chwalim Cię każdej niedzieli, przez Syna Twojego, a Pana Naszego! *** Zapraszam na spotkanie w Szczecinie: http://www.eioba.pl/admin @Elżbieta Sadowska @Zbigniew Sadowski @Grzegorz Sadowski @Andrzej Maria Sadowski @podobny @szubrawiec dnia 6 lipca 2019 o godz.14 w hotelu Radisson, ..." do artykułu Zwierzenia przygodnej znajomej: "Przyprawiła mu rogi".  (03/03/2019)
geb:   "@Zdzisław Sadowski: Ali, Eli, Eli chwalim Cię każdej niedzieli, przez Syna Twojego, a Pana Naszego! *** Zapraszam na spotkanie w Szczecinie: http://www.eioba.pl/admin @Elżbieta Sadowska @Zbigniew Sadowski @Grzegorz Sadowski @Andrzej Maria Sadowski @podobny @szubrawiec dnia 6 lipca 2019 o godz.14 w hotelu Radisson, ..." do artykułu 9.02 Międzynarodowy Dzień Pizzy w eioba.pl. KONKURS.  (03/03/2019)
geb:   "@podobny: Ali, Eli, Eli chwalim Cię każdej niedzieli, przez Syna Twojego, a Pana Naszego! *** Zapraszam na spotkanie w Szczecinie: http://www.eioba.pl/admin @Elżbieta Sadowska @Zbigniew Sadowski @Grzegorz Sadowski @Andrzej Maria Sadowski dnia 6 lipca 2019 o godz.14 w hotelu Radisson, kawiarenka przy recepcji. A t ..." do artykułu TS ma się dobrze.  (03/03/2019)
geb:   "@szubrawiec: Ali, Eli, Eli chwalim Cię każdej niedzieli, przez Syna Twojego, a Pana Naszego! *** @szubrawiec Dziecko Boga Żywego, dziękuję Ci za odpowiedź i dawanie nadziei. Ale muszę zapytać, skoro tak dobrze, znasz pana Krzysztofa pseudonimy, to czy nie popijałeś sobie wódeczki z tym panem, on też ze Wschodniej Polski? ***** Zapraszam na s ..." do artykułu Upadek eioby.  (03/03/2019)
geb:   "@szubrawiec: Toś mnie wysko ocenił! Nie mam szans z Krzysztofem Kononowiczem (Piłsudskim). Jest na Wikipedii, ma poparcie swoich, zagranicznych itd. Konon, Żarłak, Bęben, Niżarłak, Nibęben, Shrek, Knur, Spaślak ma miliony łapek w górę i ma zasięgi You Tube w wielu krajach. A ja, mam zamknięte konto na You Tube, bo nie spełniam oczekiwań polityki tegoż kanału. To ..." do artykułu Upadek eioby.  (02/03/2019)
geb:   Dodanie artykułu Przebudzenie do grupy Komitet Wyborczy GEBus  (01/03/2019)
geb:   "@Koriolan: Przepraszam, jeśli w czymś nieświadomie uraziłam cię! https://www.youtube.com/watch?v=oaDQ4uv_Heg MAT ka" do artykułu To nie my znajdujemy Prawdę..  (01/03/2019)
geb:   Głos na artykuł Przebudzenie  (01/03/2019)
geb:   "@szubrawiec: Serdecznie pozdrawiam dziecko Boga Żywego! MAT ka" do artykułu To nie my znajdujemy Prawdę..  (01/03/2019)
geb:   "@Koriolan: Dam ci spokój i nie będę ponaglać. Wyśpij się dobrze, mój obrońco. MAT ka" do artykułu To nie my znajdujemy Prawdę..  (01/03/2019)
geb:   "@Koriolan: Cześć! Czyż, nie daję ci się poznać dostatecznie! Wyłącz zaprogramowanie chrześcijaństwem, zmień tor myślenia, poczuj, co czujesz w sercu i w nerkach. https://www.youtube.com/watch?v=GglqvwgQzdQ Jeśli nie możez się przedostać, to spytaj się o to; 'podobny' i 'szubrawiec', oni już są dziećmi Boga Żywego. Dlaczego ciągle zchodzisz ze ścieszki i ..." do artykułu To nie my znajdujemy Prawdę..  (01/03/2019)
geb:   "@Koriolan: Cytuję moje stwierdzenie: Dobry artykuł, zmusza do myślenia, ale kto wie, co to jest PRAWDA. Nie ma tu żadnego znaku zapytania po słowie PRAWDA. Nikt się nie zgosił, tylko ty i to ze zdziwieniem co do mojej osoby. Czekałam dalej, może ktoś inny zgłosi się, ale nikt nie powiedział mi 'Ja wiem!' To teraz, dopytam się ciebie, jaką prawdę głosisz ..." do artykułu To nie my znajdujemy Prawdę..  (01/03/2019)
geb:   Odpowiedź w wątku Komitet Wyborzy Krystyny Anny Gebus (Komitet Wyborczy GEBus) "c.d. @Henear Odpowiadam na ostatnie pana pytanie: 'Nie sądzi pani że to trochę dużo jak na jedną osobę? ' Jak za mało pana poinformowałam, to: 'MAT ka' personifikacja Matki Ziemi GEBus / Jerozolima, która zeszła z Nieba Matriarchat wśród Słowian - dzieci Matki Ziemi GEB egipski bóg Ziemi. Mam na imię 'Maria' z pieczęci bierzmowania ..."  (26/02/2019)
geb:   "@Henear: Jeśli coś z tego pojmiesz! Księga Sędziów 3. Narody, które pozostały. 1. A oto narody, którym Pan pozwolił pozostać, aby wystawić przez nie na próbę Izraela, wszystkich tych, ... 5. Mieszkali więc Izraelici wśród Kananejczyków, Chetytów, Amorytów, Peryzzytów, Chiwwitów i Jebusytów. Ostatni zostali PIERWSZYMI." do artykułu Ojciec ziemski Jezusa.  (25/02/2019)
geb:   "@Henear: Ale panie Henear 'całą Ziemię' jako Kosmiczne Jajko. I pan mieszkasz u mnie. I co pan na to, jak dostanie pan tylko garstkę ziemi, na ostatnie pożegnanie." do artykułu Ojciec ziemski Jezusa.  (25/02/2019)
geb:   "@szubrawiec: Pozdrawiam Dziecko Boga Żywego." do artykułu Ojciec ziemski Jezusa.  (25/02/2019)
geb:   "@Henear: Cytuję co napisałeś: ...'całą ziemię'. Dlaczego przeinaczasz moje słowa. Jaki masz w tym interes? Proszę pokazać gdzie tak napisałam. *** Dziedzictwo określa przynależność do tej samej rodziny tego, kto je pozostawia, i tych, którzy są jego spadkobiercami. Cisi mają posiąść Ziemię jako dziedzictwo, ponieważ jest w nich coś, co przyciąga darmową i przeobfitą łaskę Boga Ojca, Stwórcy i Dawcy życia. " do artykułu Ojciec ziemski Jezusa.  (25/02/2019)
geb:   "@zakrawarski: Lubię twoje rymowanki! Ale moim hasłem przewodnim jest: ... Bóg ... Sumienie ... Serce ... Myślę, że bierzesz dosłownie Bibię, zamiast szukać Jej ukrytej interpretacji. " do artykułu Ojciec ziemski Jezusa.  (25/02/2019)
geb:   "@zakrawarski: Szczęść Boże! Nie tak dawno, przeglądałam taką małą książkę pod tytułem: 'Wielkie Tajemniece BIBLII', podtytuł 'Pokrewieństwo Religii'. Na jej okładce napisane jest: 'Biblia, jedna z najsławniejszych ksiąg w dziejach ludzkości, przez tysiąclecia kształtowała prawa, kulturę i obyczaje wielu narodów świata. Została przetłumaczona na niemal 2000 języków i co r ..." do artykułu Ojciec ziemski Jezusa.  (25/02/2019)
geb:   "@szubrawiec: Dziękuję za zmiłowanie! Bardzo ciekawi mnie, co słyszałeś. A teraz wyjaśnij mi, co to jest Duch Święty? Cytat z Bibli: Ew. według św. Łukasza, 1:41 'Gdy Elżbieta usłyszała pozdrowienie Maryi, poruszyło się dzieciątko w jej łonie, a Duch Święty napełnił Elżbietę.' Pozdrawia, nie wszystko słysząca, przebóstwiona 'MAT ka' " do artykułu Ojciec ziemski Jezusa.  (25/02/2019)
geb:   "@Koriolan: Jak ciężko, to jesteś na dobrej ścieżce. Szeroka i łatwa droga prowadzi donikąd. Pozwolę tutaj sobie, powielić ten sam komentarz, który umieściłam u Jezierskiego. W Polsce jest taki chaos, że tylko Ingerencja Boska, może tu coś zdziałać! Portal eioba jest taką miniturką, największą popularnością cieszą się tu takie tematy, gdzie komentatorzy ..." do artykułu Ojciec ziemski Jezusa.  (25/02/2019)
geb:   "W Polsce jest taki chaos, że tylko Ingerencja Boska, może tu coś zdziałać! Portal eioba jest taką miniturką; największą popularnością cieszą się tu takie tematy, gdzie komentatorzy mogą wyżywać się na innych. Czy chciałbyś, wyrazić opinię na temat 'Boskiego Państwa Polskiego', chcę wprowdzić w Polsce teokrację. To nie znaczy, że muszę być prezydentem BPP, ale chciałabym chociaż współ ..." do artykułu Nieudacznicy wszystkich krajów łączcie się..  (25/02/2019)
geb:   Popularny artykuł: Ojciec ziemski Jezusa  (25/02/2019)Akcje

Informacje podstawowe
Login: geb
Ranga:
Ost. logowanie: 27/03/2019
Zarejestrowano: 23/06/2017

Statystyki
Punkty: 6.962
Wyświetlenia artykułów: 6.098
Obserwujący użytkownicy: 1
Odwiedziny profilu: 1.294
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 42
Komentarze: 227
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska