Login lub e-mail Hasło   

geb

Wszyscy jako osobniki mamy genetyczne cechy i boski charakter. Dostałam od Boga talenty, które chcę powielać i nic nie zachowywać dla siebie, nie popełniać błędów narodu żydowskiego. Szczęść Boże mnie i wszystkim, którzy mnie czytają!

Przebóstwienie - jak można osiągnąć? Każdy idzie swoją indywidualną ścieżką na której doskonali się poprzez doznawane doświadczenia wynikające ze środowiska w jakim przyszło mu żyć. Moją ścieżkę opisałam w mojej kronice życia "Przebóstwienie człowieka; Kundalini biało-czarne buty" , z którą dzielę się z Wami. http://www.gebus.org http://www.raj.org.pl http://www.as0.org.pl Ja chcę dzielić się przede wszystki... więcej informacjiWcześniejsze wpisy
geb:   Głos na artykuł Nieudacznicy wszystkich krajów łączcie się.  (25/02/2019)
geb:   "@Koriolan: Witam Cię serdecznie! Będąc w szkole podstawowej, lubiłam matematykę i fizykę. Jako katoliczka, chodziłam do Kościoła RK, co niedzielę i nawet miałam w pewnym momencie, pragnienie zostać zakonnicą. Opisuję to w mojej KRONICE Przebóstwienia: http://www.gebus.org/kronika.docm.pdf Warunki rodzinne i społeczne, spowodowały, że zostałam mgr fizyki, to mnie pociąga ..." do artykułu Ojciec ziemski Jezusa.  (25/02/2019)
geb:   "@szubrawiec: Witam Cię serdecznie! Pozdrawiam; życzę ci i Twojej Rodzinie (bo twoja rodzina, to jest coś więcej niż ty 'ego', dobrego niedzielnego Wieczoru! MAT ka" do artykułu Ojciec ziemski Jezusa.  (24/02/2019)
geb:   "@pokrzywiony: Witam! Jeśli jakiś mężczyzna, zbliża się do swojej żony, tylko z żądzy, to według mnie jest mu bliżej do 'zwierzęcia' niż do 'Człowieka', który oczekuje zbawienia tj. przebóstwienia (i tu, do tego potrzebne są Sakramenty Święte). Dzień poczęcia, jest dla mnie dniem narodzin dziecka w moim ciele; pamiętam ten dzień, nawet opisuję to w mojej KRONICE Przebóstwien ..." do artykułu Ojciec ziemski Jezusa.  (24/02/2019)
geb:   "@Koriolan: Witam! Jako fizyk, na pierwszym miejscu stawiam wiedzę, podobnie jak to robili słowianie. Na drugim miejscu, jest wiara w coś, czego nie mogę wiedzieć, jak to robią chrześcijanie. I tu mam pytanie, co ty rozumiesz przez 'niepokalane poczęcie'? Dla mnie 'niepokalane poczęcie' to jest w 'Sakramentalnym Małżeństwie' i poprzez seksualne zbliże ..." do artykułu Ojciec ziemski Jezusa.  (24/02/2019)
geb:   "Szczęść Boże! Ali, Eli, Eli chwalim Cię, każdej niedzieli, przez Syna Twojego, a Pana naszego. ...Bóg Ojciec Eli jest DOBRY, dla tych dobrych, jak i dla tych złych. Czy już znasz 'adres' do Boga Ojca Twego? Czy już poznałeś kim Jesteś? pozdrawiam 'wirtualną rodzinę eioba' przebóstwiona MAT ka PS. Dobry artykuł, zmusza do myślenia, ale kto wie, co to jest PRAWDA. " do artykułu To nie my znajdujemy Prawdę..  (24/02/2019)
geb:   "24.02.2019 Ali, Eli, Eli chwalim Cię, każdej niedzieli, przez Syna Twojego, a Pana naszego. ...Bóg Ojciec Eli jest DOBRY, dla tych dobrych, jak i dla tych złych. Czy już znasz 'adres' do Boga Ojca Twego? Czy już poznałeś kim Jesteś? pozdrawiam 'wirtualną rodzinę eioba' przebóstwiona MAT ka " do artykułu Ojciec ziemski Jezusa.  (24/02/2019)
geb:   "Szczęść Boże! Ciało człowieka jest strukturą świątyni Boga Żywego. Tutaj jest przykład, na prawdę powyższą: http://www.as0.org.pl/piata_pliki/image010.jpg Pozdrawia przebóstwiona 'MAT ka', która dostała całą, już Uświęconą ZIEMIĘ i przejęła Kościół. https://twitter.com/gebus12 " do artykułu Zanim wejdziesz do świątyni....  (23/02/2019)
geb:   Głos na artykuł Zanim wejdziesz do świątyni...  (23/02/2019)
geb:   Nowy artykuł Ojciec ziemski Jezusa  (23/02/2019)
geb:   "@Koriolan: Dobrej Niedzieli życzę. Przed potopem, wystarczyła tylko jedna rodzina. Wyczuwam, że na eioba jest więcej, niż jedno dziecko Boga Żywego. pozdrawiam przebóstwiona MAT ka" do artykułu Komitet Wyborczy GEBus.  (17/02/2019)
geb:   "Szczęść Boże! Ali, Eli, Eli, chwalim Cię każdej niedzieli, przez Syna Twojego, a Pana naszego! Ja twierdzę, że Jezus był niewierzącym! Ktoś krzyknie HEREZJA! Z góry odpowiadam: Jezus był wiedzącym! Tego też życzę, wszystkim czytającym! pozdrawia przebóstwiona MAT ka " do artykułu Paradoks - wiersz nie dla wszystkich.  (17/02/2019)
geb:   "Złota zasada postępowania dla dzieci Boga Żywego! Wszystko więc, co byliście chcieli, żeby wam ludzie czynili, i wy im czyńcie! Albowiem na tym polega Prawo i Prorocy. Wchodźcie przez ciasną bramę! Bo szeroka jest brama i przestronna ta droga, która prowadzi do zguby, a wielu jest takich, którzy przez nią wchodzą. Jakże ciasna jest brama i wąska ..." do artykułu Komitet Wyborczy GEBus.  (17/02/2019)
geb:   "Do dzieci BOGA ŻYWEGO ! Jak powinno się postępować, gdy twych przekonań nie podzielają członkowie eioba. W takiej sytuacji musisz pamiętać o takcie. Szanuj ich prawo do własnego zdania, tak jak chcesz, by oni szanowali twoje. Oczywiście najlepsze, co możesz im ofiarować, to czas i szczere zainteresowanie. Rzecz jasna, zawsze powinieneś postępowć t ..." do artykułu Komitet Wyborczy GEBus.  (17/02/2019)
geb:   Odpowiedź w wątku Komitet Wyborzy Krystyny Anny Gebus (Komitet Wyborczy GEBus) "@Henear Miło mi, że interesujesz się, moją ścieżką przebóstwienia. Dużo pytań zadałeś! Jest mi trudno odpowiadać kompleksowo, skoro jestem mgr fizyki, a więc umysł, analityczny. Daleko mi jest, do twoich zdolności pisarskich; I to, co tobie, zajmuje może parę minut, to dla mnie, zajmuje dużo czasu przy moich wzrastających aktywnościach, aby na nowo pisać, to co już masz podane ..."  (17/02/2019)
geb:   Dodanie artykułu Zombi do grupy Komitet Wyborczy GEBus  (16/02/2019)
geb:   Rekomendacja artykułu Zombi  (16/02/2019)
geb:   Odpowiedź w wątku Komitet Wyborzy Krystyny Anny Gebus (Komitet Wyborczy GEBus) "@Henear Myślę, że mamy przeciwne spojrzenia, na świat i rolę człowieka w ZIEMI (piszę 'w ZIEMI' = KOSMICZNE JAJKO). Ja uznaję istnienie BOGA, a ty chyba masz poglądy ateistyczne. Poczytałam sobie trochę na twoim blogu: http://mosekhal.blogspot.com/ Jest to samo, co i na eioba. I jak chyba zauważyłeś, nie przyciąga mnie to. Chociaż muszę przyznać, że masz zdolnośc ..."  (16/02/2019)
geb:   Głos na artykuł Zombi  (16/02/2019)
geb:   "@podobny: Dziecko Boga Żywego, napisałeś tak rozbrajająco, widocznie doznałeś w życiu wielu krzywd od ludzi. BÓG jest Miłością, ale i też Sprawiedliwością. Co to projektu 'TARCZA', mam pomysły, ale chciałabym współpracować z Tobą. Na niej, widziałabym napis 'Boskie Państwo Polskie' i umieszczone LOGO, te które jest przy powyższym artykule. Zachęcam do udzi ..." do artykułu Komitet Wyborczy GEBus.  (16/02/2019)
geb:   "Szczęść Boże wszystkim dzieciom BOGA ŻYWEGO! Dzisiaj, minęło 6 lat, od śmierci mojej MAMY ZIEMSKIEJ Anny Gębuś, z domu Parzonka (teraz jest Aniołem na WENUS). Zmarła śmiercią głodową, w Domu Opieki Społecznej, ul. Wieluńska 1, w Częstochowie, POLsKA (tu zrobiła sobie gniazdo BESTIA666). http://www.gebus.org/kronika.docm.pdf " do artykułu Komitet Wyborczy GEBus.  (16/02/2019)
geb:   "W mojej KRONICE Przebóstwienia, opisuję przypadek z ostrzeżeniem; Co się dzieje z tymi, co nie mają szacunku dla starszych kobiet i boskości. Chwalebne jest to, że nie ma widocznej cenzury na portalu eioba; Ale, to nie zaczy, że jesteśmy bezkarni i ukryci pod jakimś 'nick'. Jeśli niektórzy uważają, że mają prawo robić wpisy, którym jedynym celem jest tyl ..." do artykułu Komitet Wyborczy GEBus.  (15/02/2019)
geb:   "@Serpico: SerPICO, a czy ja powiedziałam, że to są słowa Szanownego serPICCY! Jak nie masz gdzie się wyszaleć, to idż do ... ? Dobrze, nie będę reagowć na twoje wpisy ... jest takie polskie powiedzenie, nie ruszaj .... Liczę na twoją przemianę, bo komputet masz dobry, ale serce żmijowe!" do artykułu Komitet Wyborczy GEBus.  (14/02/2019)
geb:   "@szubrawiec: Jesteś piewszym, który na tym forum powiedział mi 'Dzięki/Dziękuję', nie zależnie od intencji. Ale, ja jestem też czasami kretynem, bo wierzę w tą dobrą cząstkę w każdym człowieku. Czy coś możliwe jest dla ciebie to nie wiem, nie jestem Bogiem i wszechwiedzącą. Jeśli chcesz, poznać moją drogę do przebóstwienia, to zapraszam do lektury mojej KRONIKI Przebóstwienia ..." do artykułu Komitet Wyborczy GEBus.  (14/02/2019)
geb:   "@szubrawiec: Cytat: 'A niby dlaczegóż to? Bóg jest stronniczy?' SZUBRAWCU, zapytaj o to, twojego boga. Ja nie jestem Bogiem, a tylko 'przebóstwiona', to jest narzędziem w ręku Boga. pozdrawia MAT ka " do artykułu Komitet Wyborczy GEBus.  (14/02/2019)Akcje

Informacje podstawowe
Login: geb
Ranga:
Ost. logowanie: 27/03/2019
Zarejestrowano: 23/06/2017

Statystyki
Punkty: 6.893
Wyświetlenia artykułów: 6.031
Obserwujący użytkownicy: 1
Odwiedziny profilu: 1.266
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 42
Komentarze: 227
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska