Login lub e-mail Hasło   

krzysztof król
Wcześniejsze wpisy
krzysztof król:   "Oczywiście lekcje religii tylko dla chętny ale usuniecie tych lekcji jako opcji ze szkoły w praktyce równa się ich zakazowi " do artykułu Lekcje religii powinny być czy nie?.  (03/02/2011)
krzysztof król:   "Z taką interpretacja zgadzam się boskość Syna jest darem od Ojca. Wszystko Synowi zostało podporządkowane oczywiście za wyjątkiem Ojca " do artykułu Cierpienia młodego ateisty.  (03/02/2011)
krzysztof król:   "To rodzice powinni decydować o tym czy w danej szkole będzie nauka religii podobnie jak powinny decydować o programie innych lekcji. Szkoła w obecnej formie służy produkcji człowieka masowego o poglądach klasy będącej u władzy. Mamy więc masowe pranie mózgów za pomocą edukacji. Dlaczego nikt nie pozwoli rodzicom na decydowanie czy maja być lekcje religii tylko koniecznie ktoś pragnie mieć władze nad umysłami nie swoich dzieci? " do artykułu Lekcje religii powinny być czy nie?.  (23/01/2011)
krzysztof król:   "Dziękuję za komentarze niektóre były bardzo miłe. Tym co mnie nazywają fanatykiem napisze że nie znam większych fanatyków niż socjaliści którzy w XX wieku pobili wszelkie rekordy w masowym mordowaniu zwłaszcza ludzi wierzących. Bardzo silny fanatyzm można tez zauważyć wśród ateistów którzy wszelkimi sposobami dążą do wyeliminowania ze świata nauki i kultury a także z mediów ludzi w ..." do artykułu "Mówi głupi w swoim sercu: Nie ma Boga".  (17/01/2011)
krzysztof król:   "Poruszyłeś bardzo ważny temat. Dziękuję ze zechciałeś włożyć tyle trudu by go tu przedstawić. Żałuje jedynie że zrobiłeś to w tak długim tekście. Obawiam się że niewiele osób przeczyta go w całości mimo że będą się z Tobą zgadzać. ędę Ci wdzięczny jeśli zechcesz wracać do tego tematu w krótszych tekstach. " do artykułu Szczepionki które zabijają - to, co jest przed nami ukrywane.  (17/01/2011)
krzysztof król:   "57kerenor Biblia przedstawia naszego Pana jako Syna Bożego. Chyba nie zaprzeczysz temu faktowi jednak ludzie lubią spekulować i przekręcać Słowo Boże stąd mój wniosek że autor musiał dołączyć do jakiejś grupy bo nauka Trójcy może być tylko wmówiona a nie wyczytana z Biblii. " do artykułu Cierpienia młodego ateisty.  (17/01/2011)
krzysztof król:   "Nie ma żadnej reinkarnacji ale jest za to zmartwychwstanie. Po śmierci ciała duch człowieka (który nie stanowi sam w sobie osobowego bytu) wraca do Boga i On może dać duchowi (osobistej energii) ciało cielesne lub duchowe. 1 Koryntian 15:(42) Tak też jest ze zmartwychwstaniem. Co się sieje jako skażone, bywa wzbudzone nieskażone; (43) sieje się w niesławie, bywa wzbudzone w chwale; ..." do artykułu Martwi.  (14/01/2011)
krzysztof król:   Rekomendacja artykułu Cierpienia młodego ateisty  (14/01/2011)
krzysztof król:   "Brawo! Choć uwaga sugerująca że Chrystus jest Bogiem raczej wskazuje że należysz do jakiejś grupy to po za tym jestem pod wrażeniem bardzo ciekawego artykułu. Z przyjemnością daję plusa :)" do artykułu Cierpienia młodego ateisty.  (14/01/2011)
krzysztof król:   Głos na artykuł Cierpienia młodego ateisty  (14/01/2011)
krzysztof król:   "Nie prawdą jest że dwutlenek węgla był kumulowany miliony lat. To kolejny przypadek manipulacji 'naukowe'. każdy wie że wciągu roku po obumarciu drewna zaczyna się zwykłe jego pruchnienie żeby mogły powstać potężne pokłady węgla musiał nastąpić jakiś kataklizm który gwałtownie przesunął całe lasy pod ziemię. To odbyło się gwałtownie i w krótkim czasie. Druga sprawa. Skoro wcześniej ..." do artykułu Energia efektywna: na wsi – na razie chaos.  (13/01/2011)
krzysztof król:   "Żyje dostatecznie długo by zauważyć że luzie nie rozumują samodzielnie. Pamiętam czasy jak wmawiano nam że kupowanie choinki plastykowej jest sposobem na ochronę naszych lasów czyli jest to działanie korzystne ekologicznie. Teraz są lansowane odwrotne opinie że ekologiczniej jest kupować naturalną choinkę ponieważ jest to cykl odnawialny. Ludzie na wsi są mniej podatni na taka manipulację rozumują ..." do artykułu Energia efektywna: na wsi – na razie chaos.  (12/01/2011)
krzysztof król:   Odrzuca artykuł Boski paszkwil  (12/01/2011)
krzysztof król:   "Byłoby milej gdyby przed osądzeniem czyjegoś artykułu zastanowił się Pan nieco głębiej nad sensem wypowiedzi. Pański komentarz do mojego artykułu ma się tak jak dłubanie w nosie do teorii heliocentryzmu. Myli Pan pojecie wiary w Boga z religią. osobiście zgadzam się z Panem że religie to wielkie oszustwa. Może Pan to sprawdzić na moim blogu gdzie za pomocą Biblii udowadniam iż Bóg nie planował religii ani nigdy nie popierał organizacji mu słu..." do profilu crown_clown.  (12/01/2011)
krzysztof król:   Popularny artykuł: "Mówi głupi w swoim sercu: Nie ma Boga"  (11/01/2011)
krzysztof król:   "Popieram niechęć autora do socjalizmu. Osoby sympatyzujące z socjalistami powinni zobaczyć film The Soviet Story np. na www.superfakty.eu Film udowadnia że ludobójstwo jest częścią programu socjalistycznego. Nie tylko Hitler, Lenin i Stalin praktykował ludobójstwo w ramach realizacji idei socjalistycznych ale już Karol Marks przewidywał taką potrzebę. " do artykułu Nie lubię socjalizmu. Artykuł wyraźnie inspirowany....  (10/01/2011)
krzysztof król:   "Jedną z przyczyn takiego zezwierzęcenia był socjalizm oparty na ateizmie. Ludzie którzy nie odpowiadają przed Bogiem przy poparciu silnej władzy (Lenin, Stalin, Hitler) czuja się bezkarni w traktowaniu ludzi na równi ze zwierzętami. Na liście brakuje katów z drugiego kraju socjalistycznego czyli ZSRR. " do artykułu Zabójcze kobiety..  (09/01/2011)
krzysztof król:   Rekomendacja artykułu Prawda o kościele katolickim  (09/01/2011)Akcje

Informacje podstawowe
Login: gedeon720
Ranga:
Ost. logowanie: 03/02/2011
Zarejestrowano: 09/01/2011

Statystyki
Punkty: 7.432
Wyświetlenia artykułów: 7.304
Odwiedziny profilu: 2.589
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 5
Komentarze: 17
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska