Login lub e-mail Hasło   

gonzo
Wcześniejsze wpisy
gonzo:   "nieskrępowana KOMUNIKACJA podstawą udanego życia erotycznego wujek Dobra Rada mówi to z własnego doświadczenia bo mało jest facetów jasnowidzów a to co działało na jedna kobietę inną może nudzić lub odpychać " do artykułu 'Instrukcja obsługi' Kobiety vs Mężczyzny - na bazie tekstu z sieci.  (17/03/2015)
gonzo:   "'The best things in life are free' i mówię to z własnego doświadczenia, raz w życiu miałem przygodę za kasę i czułem się bardziej wyruchany niż ta panienka a co dopiero ma powiedzieć kobieta, która płaci za seks? dlatego ten dział prostytucji 'pan dla pani' zawsze będzie niszą w niszy, ale jeżeli seks jest dla was miłe panie tylko przyjemną formą relaksu to na pewno w końcu znajdziecie profesjonalistę, chociażby tu: http://masazedlapan.pl " do artykułu Przewodnik po Płatnej Miłości dla Pań czyli 'Kobiety, płacące za seks' cz.2.  (17/03/2015)
gonzo:   "Obłęd: pow­tarzać w kółko tą samą czyn­ność ocze­kując in­nych rezultatów (Einstein), może zamiast wysyłać kolejną setkę CV warto pomyśleć co moglibyśmy robić sami a jak własny biznes wypali to my będziemy wyrzucać do kosza beznadziejne CV od chcących dla nas pracować, uczucie bezcenne ;-) " do artykułu Z pamiętnika 43-letniej singielki - cz 4. O bezrobociu inaczej.  (16/03/2015)Akcje

Informacje podstawowe
Login: gonzo
Ranga:
Ost. logowanie: 16/03/2015
Zarejestrowano: 16/03/2015

Statystyki
Punkty: 0
Odwiedziny profilu: 931
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 3
Komentarze: 3
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska