Login lub e-mail Hasło   

Mateusz Łukaszek
Wcześniejsze wpisy
Mateusz Łukaszek:   "To takie raczej podstawy dla użytkowników początkujących, choć z pewnością przydatne, szczególnie dla osób, które korzystają z komputera a mało o nim wiedzą. Np. mój brat po roku eksploatacji dzwoni, bo się mu komputer tnie, przychodzę a tam na pulpicie rozpierdziel, na dysku C 200 mega wolnego, a na D 190GB (nic, absolutnie nic na nim nie było...), komputer nigdy nie czyszczony. Pytam się, czy go w ogóle czyścił, to on, że przecież kosz regularnie opróżnia. Ręce sam składają sie do bicia..." do artykułu 10 kroków do komfortowej pracy na komputerze.  (25/10/2012)
Mateusz Łukaszek:   "Dużo przydatnych rad, szczególnie dla początkujących grafików, którzy lubią sobie pochlebiać i tworzyć 'artystyczne' zamiast użytkowych projektów. Dodałbym trochę więcej o kolorystyce (bardzo ważna w zależności od branży) rozkładzie strony i proporcjach, bo to kluczowe elementy dla odbioru strony, ale ogólnie to świetny tekst:) " do artykułu Najważniejsza strona firmy. Zasady projektowania strony głównej..  (25/10/2012)
Mateusz Łukaszek:   "Super artykuł, może ludzie z branży zaczną głębiej drążyć i szukać fajnch fotek do swoich reklam, a nie jak do tej pory wybierali głównie te same, a szczególnie jedną dziewczynę (Twarz polskiej reklamy na facebooku polecam:P). Swoją drogą to nie wiem, gdzie by był marketing internetowy bez zdjęć stockowych, jakby firmy musiały same organizować sesje:P" do artykułu Banki darmowych zdjęć.  (25/10/2012)
Mateusz Łukaszek:   Głos na artykuł Banki darmowych zdjęć  (25/10/2012)
Mateusz Łukaszek:   "Święte prawdy, niestety tak to jest z ludźmi, że usługi nowych technologii zwykle są niedoceniane. Ludzie mówią, to przecież pięc minut, jeden banner, i inne brednie. jak takie 5 minut to niech sobie sami robią. Oczywiście tak powiedzieć nie możesz, bo przecież nie miałbyś pracy. A o rodzinnych firmach to nie ma co pisać, jeszcze jak z małego miasteczka/wsi i syn/córka poszedł na studia to jakbyś z samym Stevem Jobsem rozmawiał:P" do artykułu 9 sposobów, aby wkurzyć grafika.  (25/10/2012)
Mateusz Łukaszek:   Głos na artykuł 9 sposobów, aby wkurzyć grafika  (25/10/2012)
Mateusz Łukaszek:   "Panda-Kiss i Pingwino-pies (PingPies? Pieswin?) - moi faworyci:P Grafik to ma klawe życie, jak mu się praca znudzi włącza photoshopa i pierdziulnie sobie taką grafikę i od razu humor lepszy. Też bym tak robił jak bym miał więcej czasu, ale zarabiać trzeba, nie ma sie co śmiać:/" do artykułu Co się dzieje jak grafika dopada nuda....  (25/10/2012)Akcje

Informacje podstawowe
Login: gravity
Ranga:
Ost. logowanie: 25/10/2012
Zarejestrowano: 25/10/2012

Statystyki
Punkty: 0
Odwiedziny profilu: 2.875
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 4
Komentarze: 5
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska