Login lub e-mail Hasło   

gripek
Wcześniejsze wpisy
gripek:   Obserwuje użytkownika: Wachowska Danuta  (18/09/2012)
gripek:   "Jak to nikt go nie widział? Ja go dzisiaj widziałem. W drzewach przed moim blokiem, w promieniach słońca wpadających do mojego pokoju, w uśmiechu dziecka... widzisz wszystko się rozchodzi o to kto jak pojmuje tego Boga. Dla mnie Bóg = Życie, Bóg = Istnienie, Stworzenie, także widzę go wszędzie, słyszę, czuję, smakuję, jestem w nim, a on we mnie. Jeśli przyjmiemy, że Bóg to jakaś myśląca persona to ..." do artykułu Dotknąć Boga..?.  (29/05/2012)
gripek:   "Głupi wiersz. Co te pieniądze komu zrobiły? Ja tam lubię pracować, zarabiać, wydawać i nie widzę w tym nic złego. Nie prowadzą mnie na manowce ciała ani umysłu, a wręcz przeciwnie, bo stać mnie na lepszej jakości jedzenie co odbija się pozytywnie na moim zdrowiu, co do umysłu to też dzięki pieniądzom stać mnie na książki, internet itp., także też rozwój, a że nie wspomnę ilu osobom mogę pomóc itd. ..." do artykułu Dotknąć Boga..?.  (29/05/2012)
gripek:   "czerpię informacje od autorytetów ale do ostatecznych wniosków dochodzę w zgodzie z własnym ja " do artykułu Potwór przed sądem.  (04/05/2012)
gripek:   Głos na artykuł Kiedy wzrost popularności oznacza upadek serwisu  (03/05/2012)
gripek:   "Wiesz to bylo dwa tysiace lat temu, troche sie od tego czasu czlowiek nauczyl. Poza tym co to Jezus to jakaś wyrocznia? Alfa i Omega? to jakie miał poglady jest zawsze słuszne? Oczywiście mówię to z pełnym szacunkiem do jego osoby, uważam go za jednego z największych nauczycieli duchowych. Powinniśmy się słuchać głosu serca, a nie autorytetów." do artykułu Potwór przed sądem.  (03/05/2012)
gripek:   "To jest istota ludzka, a nie potwór. To czyny są potworne, nie ludzie. Życzę Ci z całego serca abyś kiedyś ujrzała tą prostą prawdę." do artykułu Potwór przed sądem.  (03/05/2012)
gripek:   "Na moje to raczej Ty żyjesz w iluzji, zaszczepiłeś sobie ideę, że jedzenie mięsa jest złe i na siłę próbujesz nawracać innych. Rozwalają mnie te porównania, że zwierzęta odczuwają świat dokładnie tak jak my :D może mi jeszcze powiesz, że świnka w chlewie całe życie żyje w stresie, bo jest świadoma nieuchronności swojego losu ;) Jem mięso, bo tego potrzebuje mój organizm i gdyby jedyną opcją było w ..." do artykułu Seksturystyka dziecięca.  (23/02/2012)
gripek:   "Jak doczytałem o energiach kosmosu to już mi się odechciało czytać... Ogółem wszystko ładnie pięknie, jest dużo racji ale ponarzekać to każdy potrafi, napisz jaki system będzie lepszy od kapitalizmu i demokracji? Zlikwidować banki? rządy? chętniej bym poczytał o tym co należałoby zrobić niż o tym jak jest. " do artykułu Protest "Oburzonego"....  (26/10/2011)
gripek:   Głos na artykuł G r a n a t - owoc drzewa życia  (04/08/2011)
gripek:   "Nie prawdopodobnie tylko na pewno nic nie będzie mogło mu dać szczęścia w tym świecie, podobnie zresztą innym ludziom, bo szczęścia nie znajdziesz na zewnątrz, szczęścia trzeba szukać w głębi siebie." do artykułu Był w niebie i spotkał Jezusa. Świat poruszony historią 6-latka!.  (25/02/2011)
gripek:   "Jeśli przemawiasz do Boga nazywamy to modlitwą, jeśli Bóg przemawia do Ciebie nazywamy to schizofrenią." do artykułu "Mówi głupi w swoim sercu: Nie ma Boga".  (12/01/2011)
gripek:   "'Prawda to kraina bez dróg. Żadna organizacja, żadna religia, żaden nauczyciel nie mogą do niej doprowadzić. Ludzie patrzą na świat przez pryzmat swoich myśli i swojej przeszłości. Tym samym jesteśmy niewolnikami myśli i czasu. Myśl jest zawsze ograniczona i nigdy nie odpowiada całkowicie rzeczywistości, prowadzi więc do cierpienia. Świadomość uczy odróżniania tego, co rzeczywiście jest, od tego c ..." do artykułu "Mówi głupi w swoim sercu: Nie ma Boga".  (11/01/2011)Akcje

Informacje podstawowe
Login: gripek
Ranga:
Ost. logowanie: 28/05/2013
Zarejestrowano: 11/01/2011

Statystyki
Punkty: 64
Odwiedziny profilu: 2.126
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 6
Komentarze: 20
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska