Login lub e-mail Hasło   

Sławomir Skiba
Wcześniejsze wpisy
Sławomir Skiba:   "To my Polacy:) chciałoby się zaśpiewać za 5 dwa dębiec;) Niestety ale ale jak udowadnia historia w tym także ta najświeższa potrafimy zamknąć przepraszam za wyrażenie 'mordy' tylko wówczas gdy dostajemy porządnie po zadku i tylko wówczas działamy wspólnie w imię jednego dobra. Krótkotrwały i słomiany nasz zapał co też niestety historia udowadnia. Wszyscy pamiętamy tragedię smoleńską, która teraz z ..." do artykułu Polska – Kraj Marionetek.  (25/07/2010)
Sławomir Skiba:   "Bardzo ciekawy artykuł przepełniony pasją a co za tym idzie czyta się go bardzo dobrze:) Zadajesz mnóstwo pytań na które prostej i zadowalającej wszystkich odpowiedzi nie ma. Napisałbym coś więcej ale padam z nóg bo właśnie wróciłem z pracy. Pozdrawiam serdecznie i czekam na kolejne artykuły Twojego autorstwa. Przepraszam za błędy ale oczki mi się już kleją..." do artykułu Kwestia kościoła. Pozwólmy sercu wybierac....  (26/05/2010)
Sławomir Skiba:   Obserwuje użytkownika: CJ Warlock  (25/05/2010)
Sławomir Skiba:   "Świetny artykuł. Nigdy nie skorzystałem z usług żadnej sieci typu fast food a ten artykuł tylko utwierdził mnie w przekonaniu iż dobrze robię omijając szerokim łukiem wszystkie tego typu przybytki kulinarnej katastrofy. " do artykułu Dlaczego frytki McDonald's są tak smaczne?.  (19/05/2010)
Sławomir Skiba:   "Na zagadnienie pedofilii reagujemy bardzo emocjonalnie ale nie sposób inaczej gdy w grę wchodzi dobro dzieci w tym także naszych bo trzeba mieć świadomość tego iż nasze dzieci także są narażone na kontakty z tymi zwyrodnialcami. Sam jestem ojcem i nie mam wątpliwości co zrobiłbym z takim 'stworem' który śmiałby skrzywdzić moje dziecko. " do artykułu Kościelna pedofilia cz.2.  (19/05/2010)
Sławomir Skiba:   "Popieram użytkowników którzy wspominali o kastracji takich zwyrodnialców! Organ pod nóż i spokój. Ten artykuł odsłania niestety tylko wierzchołek góry lodowej. Do 'kolekcji' można dodać kolejnego o którym ostatnio się dowiedzieliśmy-proboszcz ze wsi bodajże Mała na Podkarpaciu. Zatrzymany za molestowanie 2 dziewczynek. Z tego co słyszałem przyznał się do winy. Mieszkańcy jednak idą w zaparte i nie ..." do artykułu Kościelna pedofilia cz.2.  (17/05/2010)Akcje

Informacje podstawowe
Login: grofaz
Ranga:
Ost. logowanie: 11/12/2010
Zarejestrowano: 17/05/2010

Statystyki
Punkty: 14
Odwiedziny profilu: 1.780
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 0
Komentarze: 5
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska