Login lub e-mail Hasło   

Temat: O EIOBA na wikipedii


Mariusz Żurawek
13/06/2008 |
Korzystając z chwili niezagospodarowanego czasu utworzyłem artykuł o EIOBA na Wikipedia.pl: http://pl.wikipedia.org/wiki/EIOBA.pl .

Jeżeli ktoś ma jakiś pomysł na jego edycję/rozbudowę oczywiście zachęcam do tego.

To może być dobry sposób na wyklarowanie, czym w zasadzie EIOBA jest.

Prema Dharmin
08/07/2008 |
Chyba jakoś mało chętnych do zrobienia czegoś na Wikipedii. Widziałem tu jakiś emigrantów z Wikipedii nawet... Zresztą sam też jakoś nie mam przekonania do robienia czegoś, co w każdej chwili ktoś może wywalić i pod to samo hasło wstawić coś zupełnie innego. Obserwowałem tak trochę wojen edycyjnych bo tak się to tam bodaj nazywa. I tak myślę, że trochę strata nerwów dla autorów, chociaż z drugiej strony, gdyby dobrze to zorganizować, można by pracować metodą negocjacji aż się do konsensusu w hasłach dojdzie. Chyba już lepsza jest metoda serwisu takiego jak eioba, gdzie jeden autor wstawi artykuł za, inny przeciw, jeszcze inny satyrę na temat, a czytelnik sam może sobie wybrać z czym się w każdym z nich zgadza, a w czym nie i już... No to starczy tych letnich i gorących refleksji:)
oldml
09/07/2008 |
Ja tak jak Prem ;-))

Swoją drogą - dopisywanie czy kasowanie słów kluczowych na eioba, to jak element wiki ;-)

Ostatnio edytowano: 09/07/2008


Odpowiedź
Ta funkcja wymaga zalogowania. Jeżeli jeszcze nie posiadasz konta, załóż je korzystając z przycisku przy formularzu logowania w górnym panelu.

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska