Login lub e-mail Hasło   

Temat: Punkt zwrotny


tired
02/06/2008 |
Kto z Was znalazł się w punkcie, z którego wiodła już tylko prosta droga do zrozumienia sensu własnego istnienia? Czy komuś udało się to osiągnąc i w jaki sposób?
porte*parole
04/07/2008 |
taki punkt to albo tunel ze światełkiem na jego końcu bądź nadużycie używki podczas jej używania...zrozumienie sensu istnienia to próba zawłaszczenia sobie całej madrości świata
sądzisz, że jest to możliwe?
Mariusz Żurawek
16/09/2008 |
Sądzisz że można w pewnym momencie po prostu poczuć że rozumie się sens swojego życia? A skąd możemy wiedzieć, że to co czujemy jest rzeczywiście prawdą?
tired
27/09/2008 |
Uważam, że tak właśnie jest, że to pewna myśl, która ogarnia całość (no, prawie całość; pomaga wyjść naprzeciw temu wszystkiemu). Wystarczy potem przeanalizować poszczególne płaszczyzny naszego życia. A to, co odczułem uważam za prawdę. ponieważ wszystko jest założeniem, to, że lampa świeci, to, że dziewczyna mnie kocha, to, że żyję. Mój sens również jest założeniem.
methollm
18/10/2008 |
sens życia w pewnym momęcie życia rozumiemy .(dzięki za dodanie mnie do grupy :-)
ja przezżyłam to parę tygodni temu . Ale nie napisze co jest ważne .
może dla takiej prostej dziewczyny jak ja co innego niż dla kogoś innego ?
i tu nasuwa się wniosek że dla każdego co innego jest wążne . ważne bo nadaje sensu życiu . dla mnie to zrobiene zawodu . :-)
libertyn70
03/12/2008 |
Sens życia to jest życie, szanowni dyskutanci. Tylko bez lęku. No i oczywiście po zrozumieniu, że czynienie zadość wszystkim konwencjom wcale nas nie uszczęśliwia. Wręcz odwrotnie.
Arkadiusz Sz.
13/03/2009 |
ODpowiem wam wszystkim:
1. Jeśli to co czuje można nazwać tak, to powiem że jest to fantastyczne uczucie. Przepełniajaca chwila która postępuje z każdym jej małym krokiem, chwilke czekała by rozśfietlić zefsząd cały mikrosystem Universum. Wtedy jesteś wszystkim-we-Wszystkim, bo jedynie tak można nazwać te uczycie z życia z wszystkim, stajesz śię Czarną dziurą która Świeci!

2. Eeeeee..............Nie. To płaszczyzna astralna, która się składa z cząsteczek eteru przerobionych przez człowieka. Zbiurcza forma energii.

Czy jest to możliwe?
Nie. Bo wszystko się kreuje on-live z pierwszym nadrukiem producenta :)

3. Nie myśleć.

4.Trafnie.

5.Do przeznaczenia jeden krok, albo i więcej.

6. Sensem życia jest poprostu żyć :) Dokładnie. Dodam jeszcze że szczęśliwie, więc tak ŻYJCIE :)

Ostatnio edytowano: 14/03/2009


Odpowiedź
Ta funkcja wymaga zalogowania. Jeżeli jeszcze nie posiadasz konta, załóż je korzystając z przycisku przy formularzu logowania w górnym panelu.

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska