Login lub e-mail Hasło   

konrad mazur
Wcześniejsze wpisy
konrad mazur:   "Przypadkowy powrót do tematu i moje refleksje po 3 latach: Nie gram już od roku, u mnie była to kuracja wstrząsowa. Żona odcięła mnie od internetu i zagroziła rozwodem. Z powodu braków wejścia moje konto w grze straciło znaczenie i przestałem wogóle logować. Nie mam zamiaru zaczynać żadnej nowej gry - nigdy. Wszystkim którzy mają problem podobnego typu polecam metodę radykalnego odcięcia od świata ..." do artykułu Uzależnienie od WoW-a.  (27/01/2012)
konrad mazur:   "odwrócenie efektu Casimira jest banalnie proste - tak samo jak pojęcie antymaterii, w teorii, ale w praktyce jeszcze chyba nikt sie z tym nie spotkał, mówi się że grawitacja jest pozostałością sił elektormagnetycznych ale o ile jesteśmy w stanie dowolnie modelować pole magnetyczne, to z polem grawitacyjnym już tak łatwo nie jest, a bez antygrawitacji nie ma lewitacji, bo bączki magnetyczne to można sobie puszczać nad magnesem, ale w polu grawitacyjnym? - z czego zrobić bączek?" do artykułu Fizycy rozwiązali zagadkę lewitacji.  (06/02/2009)
konrad mazur:   "Problem uzależnienia od gier mmo istnieje naprawde i bardzo łatwo się wciągnąć, sam gram w dark pirates - bo na wowa mam za słabe łącze ale wciąga jak diabli, miesiąc temu spędzałem dziennie mniej lub bardziej aktywnie 6-8 godz. na grze dzisiaj 'tylko'3-4 godz. bo widze ,że trace kontakt z realem... ale zawsze lepiej grać w gierki niż pić lub ćpać. Teraz kiedy tp pisze też jestem tam zalogowany i ..." do artykułu Uzależnienie od WoW-a.  (05/02/2009)Akcje

Informacje podstawowe
Login: grul
Ranga:
Ost. logowanie: 27/01/2012
Zarejestrowano: 29/01/2009

Statystyki
Punkty: 16
Odwiedziny profilu: 1.963
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 1
Komentarze: 3
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska