Login lub e-mail Hasło   

Dyl Sowizdrzal
Wczoraj
Dyl Sowizdrzal:   "ale mi głupio , ze się tu wpisałem jak w pamiętnik 25 lat temu ... " do artykułu Ego jest jak stanik ....  (dzień temu)
Wcześniejsze wpisy
Dyl Sowizdrzal:   "@VIVI.: porwałem kiedyś cyckonosz triumfalny... nie tryumfowałem ... 450 zeta jak psu w dupę ... " do artykułu Ego jest jak stanik ....  (dzień temu)
Dyl Sowizdrzal:   "autorze tego syfu ! gdybyś miał cel życia i istnienia ... jebany hipokryto ! ..." do artykułu Ego jest jak stanik ....  (dzień temu)
Dyl Sowizdrzal:   "@Koriolan: co z tego , że myślisz o seksie , jak twój alkoholizm i próżniaczy tryb życia zrobił już dawno swoje ? ... " do artykułu 130 milionów lat świetlnych od Ziemi.  (dzień temu)
Dyl Sowizdrzal:   "@Felicjanna: taaa ? ciotę masz ? czy już raczej przekwitłaś jak cmentarna chryzantema ? raczej to drugie, bo smęcisz tu i moczu nie trzymasz. W ciekawe towarzystwo wpadłaś, uważaj bo jak to nie menopauza to jeszcze z kormoranem w ciąże zaskoczysz, a to by dopiero było ... uduchowiony bobas i fryzurą jak by pierdolnął piorun w grządkę rabarbaru. Skąd o mej samotności wiesz ? hahahaha a co ja ..." do artykułu Koriolan - Kim jestem ?.  (3 dni temu)
Dyl Sowizdrzal:   "@gwoli_scislosci: ahhahahahahahahaha ...;-)" do artykułu Koriolan - Kim jestem ?.  (3 dni temu)
Dyl Sowizdrzal:   "co wy ludzie wiecie o biednych psach w dobie wszechkaczyzmu ;-) https://img5.dmty.pl//uploads/201408/1407261578_ditduz_600.jpg http://img.wiocha.pl/images/1/7/173b80b521838af1c794514c77ffe0a4.jpg " do artykułu Pies – bierny obserwator seksu i durnych ludzkich zabaw.  (3 dni temu)
Dyl Sowizdrzal:   "Panie Marku, upudruj pan poliki następnym razem, bo widać, że pan pijesz ... ale akurat pana rozumiem ... na trzeźwo nie da się pier...lić takich głupot ... " do artykułu Smoki - walka ze złem.  (3 dni temu)
Dyl Sowizdrzal:   "@zakrawarski: haha a kolezanka mi mówiła, że lapsus , to jak jezyk się omksnie z ci...na odbyt ;-) Po tygodniowym odbycie, zwierzę wam się dziś skrycie że było ciemno i wiało i letko* mnie pojebało Grała odbytnicza muzyka na trąbie i na smykach co rusz, grzmotem w talerze utwierdzałem się w niewierze By ..." do artykułu Czym jest HEK-293...?.  (3 dni temu)
Dyl Sowizdrzal:   Głos na artykuł Stary wicher  (3 dni temu)
Dyl Sowizdrzal:   "30 art ..i 3 punkty , zapisz się do kluba Sadowskiego i Kostki, podniesiesz średnią ... o zgrozo " do artykułu "Rewolucja, Duchy 1917 roku" na France 24.  (3 dni temu)
Dyl Sowizdrzal:   "Henaerku zapomniałeś do słowa ...urwa dołożyć literki K ;-) , nie wiem czy nie trafiłeś przypadkiem do ' sali samobójców' na Eioba hahahahaaha Panocki, z którymi próbujesz dyskutować, to mózgowi iluzjoniści , ty im tłumaczysz , że coś takiego jak ' duchowy' nie istnieje, a oni napierdalają dalej swoje. Jeden jest z innego świata, drugi zapewne zostałby znanym na całym świecie elektronikiem ( chodz ..." do artykułu Koriolan - Kim jestem ?.  (3 dni temu)
Dyl Sowizdrzal:   "@Koriolan: http://images48.fotosik.pl/451/99224e7862523b22med.jpg" do artykułu Jestem sobie....  (3 dni temu)
Dyl Sowizdrzal:   "@Henear: Siemka Henear ;-) dobry art ... przemyślenia dość głębokie, choć nie ze wszystkim mi po drodze z tego wynika... haha . Czy masz jakieś doświadczenia w medytacji ? ... mnie to ... nie aż tak bardzo, ale jednak śmieszy ... należałoby znaleźć wspólną definicję medytacji ... czy ja medytuję ;-) siedząc na wygodnym fotelu w ogrodzie i w myślach analizując przeczytany materiał ( książkę, gazetę ..." do artykułu Jestem sobie....  (3 dni temu)
Dyl Sowizdrzal:   Głos na artykuł Jestem sobie...  (3 dni temu)
Dyl Sowizdrzal:   "@Puszek okruszek: hahaaha ... http://www.zyciedlasiebie.com.pl/opinie.html " do artykułu „Kołczing” level Praga Północ.  (3 dni temu)
Dyl Sowizdrzal:   "hahaha, taaa, pepsi z 'oseska' ma niebywały smak ;-) i to się nazywa być wyjebanym z poziomu ' normal' , Autor tego art. codzień smaruje ryj kremem z ekstraktem wód płodowych i pewnie o tym nie wie ... uprawianie kurewstwa z porozrywanymi kukłami w tle to pseudoreporterski śmietnik , rozumiem bojkot koncernu ale nie w ten sposób ... Jedna trzecia wojskowych ciężarówek wyprodukowana ..." do artykułu Czym jest HEK-293...?.  (4 dni temu)
Dyl Sowizdrzal:   "@Hamilton Starszy: ja myśleć nie muszę zaczynać, bo nie skończyłem jak śmiem twierdzić , ponadto wydaje mi sie chwilami, że Ty tracisz przejrzystość obrazu , chuj tam z autorami tej propagandy , zauważ , że ja ' resortowe kurewstwo określam jako śmietnik z Kodu, Po i PiSu ... dziś, ani ja ani Ty nie jesteśmy prześwietlić każdej kurwy, która siedzi w ww partiach , ja jebię ogół , ty uschematyzowałe ..." do artykułu Gwiazda TVN rozprawia o Macierewiczu z byłym funkcjonariuszem WSI.  (4 dni temu)
Dyl Sowizdrzal:   "Ja jednak ' resor..owe' ścierwo wieszałbym zamiast liści jak powinni skończyć wszyscy komuniści , to co robią wszak nie różni się zbyt od kaczychstofskiego skurwysyństwa, ale jak widzę takie ścierwo jak Giertych to nóż sam się otwiera w kieszeni , Jego tatuś napisał książke dla dzieci , widział ją kto ... jak nie to trza zerknąć , palestra kurwa, haha Młody skurw ... kopia tego z rodziny Addamsów ..." do artykułu Gwiazda TVN rozprawia o Macierewiczu z byłym funkcjonariuszem WSI.  (4 dni temu)
Dyl Sowizdrzal:   "@Hamilton Starszy: Łapicki napisał poprawnie ogłoszenie że szuka ' opiekunki' do dziadka ... jednak jak wróciły mu wspomnienia i pogadał z Nowickim (seniorem, nie mylic z jego synem - małpą) stwierdził, że niebieskie cukierki na stercz zrobią swoje . Kamilka jak znalazła cukierki w apteczce, sądziła, że to na rozkurcz, ...sama brała podobne, ale raz pomyliła pastylki ... Staremu Łapie pootwierały ..." do artykułu Jak to wiek temu, się żeniono (wychodzono za mąż).  (4 dni temu)
Dyl Sowizdrzal:   "@Henear: te fotki przejdą do historii ... hahahahaha!" do artykułu Jak to wiek temu, się żeniono (wychodzono za mąż).  (4 dni temu)
Dyl Sowizdrzal:   "hehe Halo?! Internet?! Mamy uciekiniera z roku 1998!... Halo?!" do artykułu Jak to wiek temu, się żeniono (wychodzono za mąż).  (4 dni temu)
Dyl Sowizdrzal:   "@Henear: 2 fotka mócharadżdży pozbawiła mnie i napoju z kubeczka i moczu w pęcherzu ! , buuuuuuhahaahahahahahaahahah trza szukac ściery , ...;-) hahhahaahahaha" do artykułu Jak to wiek temu, się żeniono (wychodzono za mąż).  (4 dni temu)
Dyl Sowizdrzal:   "@Henear: aaaaaaahahahaaha ... ja na czasie , w związku z odejściem Hefnera ...nie mylić z Henerem ;-) zrobiłbym grafikę w tle jego najlepszych ' aniołków' oczywiście jako Hefnera znany wszystkim Zdisek aaaaabo, Kosteczka ;-) rozrywkowi grabarze ze Szczecina. Jak się zbiorę zgłosze ich do programu , ktorego ramy sam opracuję ' wdowiec szuka żony ' Pierwsza parka Zdziniu zwany Dzidkiem i pan Kostka ..." do artykułu Jak to wiek temu, się żeniono (wychodzono za mąż).  (4 dni temu)
Dyl Sowizdrzal:   "@Hamilton Starszy: 4 tyg można skrobać ... jak bym w takim okresie swojego życia miał brzytwę to nie zawahałbym się jej użyć ... i to nie na Chazana paramedyczną małpę ;-) " do artykułu Oj ludzie – jest coraz gorzej...  .  (4 dni temu)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 .. 23 24
Następna »


Akcje

Informacje podstawowe
Login: gwizdun
Ranga:
Ost. logowanie: dzień temu
Zarejestrowano: 24/08/2017

Statystyki
Punkty: 3.957
Wyświetlenia artykułów: 2.666
Obserwujący użytkownicy: 2
Odwiedziny profilu: 497
Przeczytane artykuły: 203
Ocenione artykuły: 70
Komentarze: 505
© 2005-2017 grupa EIOBA. Wrocław, Polska