Login lub e-mail Hasło   

gwoli_scislosci
Wczoraj
gwoli_scislosci:   "@Koriolan: W ogóle , co Ty człowieku napisałeś ... , jak to powiedziałeś dzieciom jak było ?To ile miały lat jak je biłeś że nie pamiętają ? Ty postradałeś całkiem już rozum. W sumie .. to z twoich opowieści z odmętów , nie wiadomo czego, wynika jedno, albo RD , albo buddyzm , własnym sumptem , katolicyzm , może się nie sprawdzić. Musiałbyś klęczeć do końca życia przed k ..." do artykułu PiS Polak Anno Domini 2017 dodatek, wyjasnienie..  (11 godz. temu)
gwoli_scislosci:   "@Koriolan: Ładnie ci odbiło , już bardziej pokazać że jesteś burakiem to nie mogłeś, właśnie dlatego wtedy zadzwoniłem do tego nieszczęsnego stowarzyszenia , szczególnie po tym jak zobaczyłem , co ten okazało się obecnie , malarz aktów , wypisuje na ich forum.Wiesz , te wybite zęby przednie i obijanie ludzi pod własnym domem , powód średnio ważny. 'Córka nie może tak zrobić ..." do artykułu PiS Polak Anno Domini 2017 dodatek, wyjasnienie..  (19 godz. temu)
Wcześniejsze wpisy
gwoli_scislosci:   "@Koriolan: Musiałem sobie przypomnieć , co robili ci z JTT , Adax-y , pffff .... zwykłe komputery, też z przegiętą ceną bo 'Adax' miałeś , a w środku zwykły pc. W ogóle co było polskiego w tych komputerach polskiej firmy wykańczanej przez zachodnie korporacje ? Przycisk ? Bebechy nie były zachodnich korporacji ? Oni nawet z tego co pamiętam nie mieli płyt głównych swoich." do artykułu PiS Polak Anno Domini 2017 dodatek, wyjasnienie..  (2 dni temu)
gwoli_scislosci:   "@Koriolan: Co robiły? Co mi pokazywałeś ? Zostań już lepiej przy tym RD :) , Optimusa komputery to żadna rewelacja była , zwykłe pecety. Akurat Dell albo Hp musiałoby ich wykańczać, biją na głowę jakością. Chyba że o co innego Ci idzie. Daj żyć , mama kolegi miała ileś lat sklep spożywczy i to dość znany , teraz także ma , tylko w innym miejscu , a masz epokę hiper marketów. ..." do artykułu PiS Polak Anno Domini 2017 dodatek, wyjasnienie..  (2 dni temu)
gwoli_scislosci:   "@Koriolan: ' Bajasz z tą miłością i zwodzisz nią umysły innych ! Jak człowiek brudny wewnątrz' Ja na coś takiego nie wpadłem hahahahah ...... Taka Dirty Diana :) https://www.youtube.com/watch?v=yUi_S6YWjZw" do artykułu Pokonanie lęku jest związane ze zrozumieniem....  (3 dni temu)
gwoli_scislosci:   "@Hannibal_Lecter: Fak ... niechcący dałem minus , jak czytam co piszesz , to do mnie dociera , czemu umiemy się porozumieć , na przynajmniej pewnych płaszczyznach. Chaos i przypadek ... to jest coś o czym dość dużo myślałem , nazwałem to przypadkowością losu :) .Na dobrą sprawę , wszystko jest przypadkiem od narodzin aż do śmierci. Nawet .. decyzje warunkuje przypadek , przypadkiem jesteś ..." do artykułu Niewolnicy Systemu. Przypadek Mariana Osucha, w oku kamery K. Kieślowskiego..  (3 dni temu)
gwoli_scislosci:   "@Koriolan: Zostaw już ten temat ja i Vivu , wyglądałaby po moim wypadku jak kawałek kupy :). gadać to każdy umie . Poza tym akurat męski cellulitis istnieje." do artykułu Cellulit – jak się go pozbyć?.  (3 dni temu)
gwoli_scislosci:   "Idź lepiej poczytaj plan Morawieckiego,temat Unii to są pogrywki i przepychanie .Za bardzo koncentrujecie się jednostkowo , ale ja akurat przechodzę na buddyzm i mam to gdzieś. Właśnie mi się przypomniało że byłem Casanovą." do artykułu PiS Polak Anno Domini 2017 dodatek, wyjasnienie..  (4 dni temu)
gwoli_scislosci:   "Ta adnotacja do Dyla , to eeee .... jakie fakty ? Już bez jaj że Pis chce pozbawić kobiety prawa głosu. Ziomuś , heloł , oprócz świstaka kto tu gada non stop o Biblii :)? Pozbawiając kobiety prawa głosu ... oj .. oj ... heh ... :) Dyl ma rację , na pewno jest wygodnie siedzieć w Sweden i pierdolić w kółko to samo.. Proponuje sprawdzić jakie firmy się zajmują redystrybucją starych ..." do artykułu PiS Polak Anno Domini 2017 dodatek, wyjasnienie..  (4 dni temu)
gwoli_scislosci:   "@Koriolan: Przestań używać pralki , lodówki , telewizora , netu , komputera , telefonu , dlatego że wykorzystują Chińczyków, zrobisz to ? Zrobi to ktokolwiek od rzewnych łez nad ich losem ? Często gęsto wstawiacie filmy , jako pokazanie czegoś , co wam się wydaje , że wytwórnie które te firmy produkują , to jakieś instytucje do pobudzania świadomości :)? Tuba i kanały guru's , wake up , to wszystko to jest system , czy chcesz tego czy nie :)." do artykułu PiS Polak Anno Domini 2017 dodatek, wyjasnienie..  (4 dni temu)
gwoli_scislosci:   "@Koriolan: Kori , mój ojciec jest inżynierem metalurgiem , jako inżynier jednak miał lepiej w PRL (choć bez przynależności do partii nie aż tak dobrze ) niż szeregowy pracownik odlewni .. nie miał , możesz z Vivi przedyskutować tęsknoty za PRL :) Jeśli chcesz możesz uważać , że szeregowy pracownik w PRL, pracując na odlewni , w pyle , brudzie , gdzie BHP nie istniało w ogóle , mi ..." do artykułu PiS Polak Anno Domini 2017 dodatek, wyjasnienie..  (4 dni temu)
gwoli_scislosci:   "@pokrzywiony: Wygląda jak msza , tylko mogą siedzieć , to lepsze : https://www.youtube.com/watch?v=G1dnpADK_dc https://www.youtube.com/watch?v=f8OrRClrRrA" do artykułu PiS Polak Anno Domini 2017 dodatek, wyjasnienie..  (4 dni temu)
gwoli_scislosci:   "@gwoli_scislosci: O mój boże , zrobiłem literówkę w nieistotne , od tych rozmów , zniszczyliście mi świadomość :((" do artykułu Świadomość - moja klasyfikacja..  (4 dni temu)
gwoli_scislosci:   "@Koriolan: Nie istotne , jak nie istotne , hmm .. napisałeś coś w stylu że prawie straciłeś wzrok i dałeś sobie spokój , z firmą itd , coś w tym stylu . W takim razie może źle ująłeś, no to sorry w takim układzie ...rozumiem że się pogarsza .. no przykro mi.. Hm .. ja widzę przyszłość ludzkości w kosmosie , spotkanie jakiejkolwiek rozwiniętej rasy , zakończy religie , bynajmniej ..." do artykułu Świadomość - moja klasyfikacja..  (4 dni temu)
gwoli_scislosci:   Głos na artykuł Warto przeczytać IV  (4 dni temu)
gwoli_scislosci:   Głos na artykuł PiS i cywilizacja turańska...  (4 dni temu)
gwoli_scislosci:   "@Koriolan: No ale widzisz .. to nie straciłeś, wróciłeś do stanu sprzed , ja nie , przy takich obrażeniach się nie da :) , no ale można się starać zbliżyć. No to raczej jasne ..że ludzie RD , będą sobie wyobrażać i doznawać jakichś 'stanów ' łączenia z czymś w kimś , kwestia wyobraźni i empatii. Bez RD tez to masz, z Olkiem dogaduje się w zasadzie idealnie.Nawet po latac ..." do artykułu Świadomość - moja klasyfikacja..  (4 dni temu)
gwoli_scislosci:   "@Koriolan: Jak się zaczyna o Jezusach i Buddach , umysł mi się zaciska w pięść hahaa .... Rupert Spira ten ? Też chodzi po wodzie ? I dont think so :). W ogóle właśnie coś odkryłem, to ma być samopoznanie , a nie znów guru's mówiący co oni tam odkryli. Koriolan .. każdy umysł jest inny, każdy mózg jest inny, biologię przeskoczysz tylko do pewnego momentu , dalej nie. Nie pamiętam żebyś miał wypadek .. wpadłeś niechcący między nogi sąsiadce ;)? Żarcik :)." do artykułu Świadomość - moja klasyfikacja..  (4 dni temu)
gwoli_scislosci:   "@Koriolan: Nic nowego nie wymyśliłem , guru pewnie nie będę :), ja rozumiem założenia RD , no k... czytać ze zrozumieniem jednak umiem , co by o mnie nie mówić haha ..... Może patrzę przez pryzmat , powypadkowych rzeczy, być może , jest to jakaś naleciałość, jednak nawet odstawiając to na bok, nadal uważam że to całe 'samopoznanie' będzie działać tylko na zasadach , poznania siebie ..." do artykułu Świadomość - moja klasyfikacja..  (4 dni temu)
gwoli_scislosci:   "@Koriolan: Nie ma związku z tym co napisałem.Nie pij przez rok , to zrozumiesz :).. Piszesz dużo o pierwotnym stanie umysłu człowieka. Pierwotny jest umysłem dziecka :)." do artykułu Świadomość - moja klasyfikacja..  (4 dni temu)
gwoli_scislosci:   "@szubrawiec: https://www.youtube.com/watch?v=m766Awfdjfg :)) Ale to tylko dlatego że był zakorzeniony w kulturze.Indianie przed przybyciem białych w Ameryce żyli bez alk i to całkiem dobrze :) , owszem używali tytoniu, czy też jakichś innych cięższych rzeczy , ale inaczej. Gro osób dużo krzyczało , czy mówi o wolności , będąc niewolnikami alk , czy też innych drugów , nie jest hipokryzja ? Jest." do artykułu Świadomość - moja klasyfikacja..  (4 dni temu)
gwoli_scislosci:   "@Koriolan: Ci powiem , że jakbyś zrezygnował z alk , to kupiłbym to na tyle, że poznałeś siebie , w obecnym środowisku , przy czynnikach , które zawiera to środowisko. Jeszcze przejdzie i nie to że Ci wrzucam od pijaków:) , nie , ale alk , zaburza , dużo rzeczy , między innymi intuicję, źle działa na sferę emocjonalną człowieka itd." do artykułu Świadomość - moja klasyfikacja..  (4 dni temu)
gwoli_scislosci:   "@Koriolan: Mnie w ogóle śmieszy to gadanie o korporacjach , korporacja to tylko status prawny firmy , ludzie się nauczyli słowa i tak powtarzają , no offence. Olek ma korporacje , zawsze do niego mówię, że jest kapitalistyczną świnią :)." do artykułu PiS Polak Anno Domini 2017 dodatek, wyjasnienie..  (5 dni temu)
gwoli_scislosci:   "@Koriolan: Parę godzin temu miałeś nie pić :P? Już po sprawie ? Łe ... hahaah .. Masz prawo tak myśleć , a ja mam prawo wiedzieć jak jest :) . Jeśli chodzi o samą eiobę , to jej występów sprzed paru lat , nawet Dyl nie pobije :).. " do artykułu Świadomość - moja klasyfikacja..  (5 dni temu)
gwoli_scislosci:   "@Koriolan: O pozytyw , ale to raczej przegrany temat hahahaha ..............jednak trzeba przyznać że są chęci , to coś ! By było jak podwójne przebudzenie świadomości , nie słyszałem żeby dzieci dawały w palnik , ale mogę się mylić :). " do artykułu PiS Polak Anno Domini 2017 dodatek, wyjasnienie..  (5 dni temu)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 .. 25 26
Następna »


Akcje

Informacje podstawowe
Login: gwoli_scislosci
Ranga:
Ost. logowanie: 10 godz. temu
Zarejestrowano: 15/10/2017

Statystyki
Punkty: 2.010
Odwiedziny profilu: 280
Przeczytane artykuły: 900
Ocenione artykuły: 8
Komentarze: 650
© 2005-2017 grupa EIOBA. Wrocław, Polska