Login lub e-mail Hasło   

hyhu
Wcześniejsze wpisy
hyhu:   "Jak już pisałem, w mnie w LO to ewenement, możliwe że mam szczęśliwą szkołę. Jak spotkasz takie osoby w szkole średniej to nie ma innego wyjście jak tępić :)" do artykułu Większość dzisiejszej młodzieży nie potrafi poprawnie pisać….  (31/01/2010)
hyhu:   "Ciekawy text Damianie, jednak nie zgadzam się w 100%. Problem 'k0ff@n3g0' [ nie wiem czy dobrze napisałem ] jest wg mnie problemem Gimnazjum, i nie pisze tego z zawiści czy w związku z modą 'krytykujmy gimbusów'. Aktualnie jestem w drugiej klasie ogólniaka i opisany przez ciebie problem zniknął z mojego pola widzenia z chwilą skończenia Gimnazjum. Oczywiście nie zniknął w 100%, jednak osoby nadal ..." do artykułu Większość dzisiejszej młodzieży nie potrafi poprawnie pisać….  (30/01/2010)
hyhu:   "Nie jestem fanem rocka [ a raczej rapu i kultury hip-hop ], jednak zjawisko które opisałeś jest dziś niemal wszechobecne. Nie ważne czy to rap czy rock, bardziej liczą się banknoty niż wspieranie młodych, świeżych twarzy. Smutne, brutalne ale niestety prawdziwe. Również łączę się w bólu. Pozdrawiam Bartek." do artykułu List do R..  (31/12/2009)
hyhu:   "Bardzo dobra książka, pierwszy raz 'dopadłem' ją w szkole podstawowej i sądziłem 'o taka fajna opowieść'. W drugiej klasie Gimnazjum wróciłem do niej - była lekturą. Już mniej więcej rozumiałem treść[ tak mi się wydaje ]. Na początku liceum wróciłem do niej po raz kolejny. Gdy zobaczyłem ten artykuł parę dni temu wypożyczyłem Księcia po raz kolejny. Genialna książka, polecam wszystkim którzy jeszc ..." do artykułu Mały Książę.  (31/12/2009)
hyhu:   "Książka wg mnie bardzo dobra. Jest to pierwsza książka autorstwa G.G. Marqueza, którą przeczytałem [ całkiem niedawno ] i podczas najbliższej wizyty w bibliotece zamierzam wypożyczyć nieco więcej. Polecam wszystkim. Pozdrawiam Bartek." do artykułu Rzecz o mych smutnych dziwkach.  (24/12/2009)
hyhu:   "ciekawe zestawienie, o wielu paradoksach nie słyszałem wcześniej. Pozdrawiam" do artykułu Słynne paradoksy.  (23/12/2009)
hyhu:   "Witam Leszku. Twój tekst bardzo mi się podoba. Jestem świeży na tej stronce, więc nie czytałem dużo, jednak staram się nadrabiać. Mógłbym powtórzyć wymienione wyżej epitety, jednak napisze tylko 'jest pięknie' Pozdrawiam Bartek." do artykułu Remanent Roku w Sercu i Oku.  (21/12/2009)
hyhu:   "Straszne, że takie rzeczy dzieją się w XXI wieku..." do artykułu OZZY Pies , który zaufał człowiekowi ....a to doprowadziło go do ŚMIERCI.  (19/12/2009)Akcje

Informacje podstawowe
Login: hyhu
Ranga:
Ost. logowanie: 12/04/2016
Zarejestrowano: 19/12/2009

Statystyki
Punkty: 28
Odwiedziny profilu: 1.742
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 0
Komentarze: 11
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska