Login lub e-mail Hasło   

haaha
Wcześniejsze wpisy
haaha:   "'Czy złośliwością jest przytoczenie Biblii? Znasz przysłowie: trzaśnij w stół, a nożyce się otworzą. ' Jest dokładnie tak jak mówisz, odezwały się nożyce kiedy uderzono w stół. Napisałem o plagiacie, którego się dopuściłaś podałem nawet źródła skopiowanych przez ciebie tekstów. W odpowiedzi dostałem pomówienie o plagiat w moim artykule. Możesz podać źródła skąd pochodzi mój ..." do artykułu Osobowość, charakter jednostki funkcjonującej w czasach współczesnych..  (11/10/2008)
haaha:   "Jesteś zawistną oraz zakłamaną osobą i chociaż zakleiła byś dziesięcioma swoimi komentarzami swoje błędy i próbowała się usprawiedliwiać to nie zmażesz tego kim jesteś. Złośliwość płynąca z twoich wypowiedzi mówi sama za siebie. " do artykułu Osobowość, charakter jednostki funkcjonującej w czasach współczesnych..  (11/10/2008)
haaha:   "Chlewu nie było zanim się nie pojawiłeś. Ciekawy zbieg okoliczności sprawił, iż zaraz kiedy odpisałem na artykuły użytkownika 'gryf144' zjawia się 'jessica' z którą się nie zgadzam oraz 'kajsza' po czym witaj 'rozruszniku' masz identyczny sposób wyrażania emocji jak wyżej wymieniona dwójka. Mściwość wypala się tak samo szybko jak kłamstwo, później zostaje tylko pustka i chęć zapełnienia jej nienaw ..." do artykułu Osobowość, charakter jednostki funkcjonującej w czasach współczesnych..  (11/10/2008)
haaha:   "Co innego cytować Freuda a co innego opierać się na streszczeniach streszczeń oraz opiniach innych łącząc je w jedno i wpisując jako własną wypowiedź tak jak ty. Trzeci raz piszę, że nie jestem kobietą, ale najwidoczniej tego nie widzisz tak jak swojego plagiatu i kłamstwa. Skopiowałaś z różnych źródeł teksty autorskie łącząc je w jedno i nie dodając nic od siebie. Mogłaś podać źródła w swoim kome ..." do artykułu Osobowość, charakter jednostki funkcjonującej w czasach współczesnych..  (10/10/2008)
haaha:   "Dziękuję :) nie spodziewałem się, że ktoś odpisze na ten artykuł pomijając 'jessica', ona nic nie napisała, ponieważ wszystko było skopiowanym tekstem. Odnośnie twojego wartościowego komentarza w zupełności się z tobą zgadzam, dodam jeszcze, iż jestem daltonistą. Twój komentarz jest bardzo budujący i przepełniony dobrymi radami zwłaszcza dla dyslektyków o których w bardzo miły spos ..." do artykułu Osobowość, charakter jednostki funkcjonującej w czasach współczesnych..  (10/10/2008)
haaha:   "Plagiat i zakłamanie użytkownika „jessica” Większe zakłamanie ze strony „jessica” trudno sobie wyobrazić, chociaż kłamie i manipuluje komentarzem, który jak widać jest dowodem na jej fałszywą naturę. Cytaty które widać poniżej są wypowiedzą „jessica” którą zbudowała z plagiatu artykułów innych autorów z różnych stron. -Cyt jessica 'Proces uczłowieczenia ..." do artykułu Osobowość, charakter jednostki funkcjonującej w czasach współczesnych..  (10/10/2008)
haaha:   "cyt”kajsza” Prawdziwa historia jest i jest odkrywana oraz opisywana przez takich ludzi jak Pan.' A co takiego według ciebie odkrył Wiesław Matuch? Skopiował w całości artykuł z : http://www.przekroj.pl/cywilizacja_spoleczenstwo_artykul,1113.html Jeśli to jest odkrywanie historii to ciekawy masz sposób na jej opisywanie, zwłaszcza jeśli robi to ktoś inny. Fałszowane Ewangelie czy nie? Jest ktoś, kto udowodnił ich fałszerstwo? " do artykułu Prawdziwa historia Jezusa.  (04/10/2008)
haaha:   "Tak to prawda co napisałaś o manipulacji, owszem manipuluje manipulacja stworzona przez człowieka dla człowieka czy to coś nadzwyczajnego? Manipulacji są poddawani ludzie więc co więcej chciałaś wyczytać z tego artykułu. Tak czy inaczej zapoznanie się z jakąkolwiek formą manipulacji jest warte tego aby poświęcić swój czas nawet gdyby w artykule była sama regułka słowa manipulacja. Każdy coś wynies ..." do artykułu Manipulacja, narzędzie sterujące ludzką świadomością oraz podejmowaniem decy....  (02/10/2008)
haaha:   Głos na artykuł Całujcie mnie wszyscy w dupę - wiersz J. Tuwima  (15/09/2008)
haaha:   "Prawdziwy wiersz bez zbędnych konwenansów, w którym odbiorcy są ściśle określeni. Sztuczność, megalomania, życie na pokaz dla osób, których dotyczą te cechy są wstępem do wykonania tytułowego gestu w stronę normalnego, niezależnego człowieka o którym wspomniał w przytoczonym wierszu Julian Tuwim. " do artykułu Całujcie mnie wszyscy w dupę - wiersz J. Tuwima.  (15/09/2008)Akcje

Informacje podstawowe
Login: haaha
Ranga:
Ost. logowanie: 08/12/2008
Zarejestrowano: 14/09/2008

Statystyki
Punkty: 5.932
Wyświetlenia artykułów: 5.602
Odwiedziny profilu: 2.862
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 1
Komentarze: 9
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska