Login lub e-mail Hasło   

hajdi
Wcześniejsze wpisy
hajdi:   "Panie Krzysztofie, tak to jest, gdy się najpierw w coś zaczyna wierzyć a potem desperacko szuka jakichś potwierdzeń. Biblia nigdzie nie naucza o Trójcy. Skoro dotyczy to samej istoty Boga, dlaczego nie jest to napisane wprost?" do artykułu Czy Biblia potwierdza istnienie Trójcy Świętej?.  (22/07/2009)
hajdi:   "Czy jak ktos bierze Biblię do ręki a nie jest skażony katolickimi dogmatami, to wpadnie na to, że Bóg jest trójcą? Czy kiedy się czyta Biblię z otwartym umysłem można wpaść na pomysł, że Bóg jest w trzech osobach. Skoro to jest takie ważne, dlaczego Biblia nie mówi tego wprost? Większość wersetów w tym artykule, które mają popierać Trójcę, ma dokładnie odwrotny wydźwięk. Trzeba byc mocno zaślepionym, aby stosowac je na poparcie Trójcy." do artykułu Czy Biblia potwierdza istnienie Trójcy Świętej?.  (10/12/2008)
hajdi:   "Panie Januszu, gratuluję artykułu. Rzeczywiscie, woda osmotyczna wzbudza wiele emocji. O ile kwestia filtrowania wody nie powoduje poróznień, to już jej sposób - tak. Ponieważ zarabiam na życie sprzedażą filtra osmotycznego, więc mam na bieżąco opinie ludzi na temat takiego oczyszczania wody. Najczęściej porównuje się taka wodę do destylowanej, ale to nieporozumienie, co już Pan dokł ..." do artykułu O zanieczyszczeniach wody pitnej i wielu innych sprawach....  (05/12/2008)Akcje

Informacje podstawowe
Login: hajdi
Ranga:
Ost. logowanie: 24/07/2009
Zarejestrowano: 05/12/2008

Statystyki
Punkty: 28
Obserwujący użytkownicy: 1
Odwiedziny profilu: 1.803
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 0
Komentarze: 3
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska