Login lub e-mail Hasło   

Hannibal_Lecter
Dzisiaj
Hannibal_Lecter:   "@zakrawarski: @Koriolan: chwała mi z to , że nie rozumiem, ... nie rozumiem , bo nie pojmuję czegoś w trybie twojego rozumu ? nie po twojemu ...aha i juz nie rozumiem. Jestes pajacu po raz 1000 niekonsekwentny, kiedyś napisalbyś , że ja inaczej pojmuje świat, ale dorwałes sprzymierzeńca Zakrawkę w chwilach toczacego się gownosporu i wtórujesz jak głupawy wiejski trebacz. Zakrawa przedstawił powiel ..." do artykułu PiS Polak Anno Domini 2017 dodatek, wyjasnienie..  (godzinę temu)
Hannibal_Lecter:   "@Koriolan: to biłeś czy nie, jeśli nie to jesteś parówa z którą szkoda tracić czas na rozmowy, bo kłamiesz ! hihi ? no tak poziom przedszkolaka... hihi... 'By Cię oszołomić, podpuścić, wybić z rytmu ..' oszołomić to możesz , albo już nie, własna 'żonę' jak jej powiesz po latach że leczyłeś trypra i spałeś z nią i 30 innymi babkami jak popadnie, wybić z rytmu ? jakiego rytmu ? o czym znowu bredzisz ..." do artykułu PiS Polak Anno Domini 2017 dodatek, wyjasnienie..  (2 godz. temu)
Hannibal_Lecter:   "@Koriolan: wyrocznią faktów jest RD ;-) unga buga ... eeeee siedzenie i pierdolenie od nastu lat o świadomości i biciu własnych dzieci. " do artykułu PiS Polak Anno Domini 2017 dodatek, wyjasnienie..  (4 godz. temu)
Hannibal_Lecter:   "@zakrawarski: @zakrawarski: nadal mnie nie rozumiesz i nie widzisz własnej krótkowzroczności, ja w tym momencie gdybym bezmyślnie powielał czyjeś głupoty nasmarowałbym Ci o Szwedach w odpowiedzi. A to że wczoraj podpalili Meczet, a to że na siłę karmili muzułmanki boczkiem, a to że dzieci poniewierają w katolwskich przedszkolach, debili nie brakuje w każdym kraju, nie wykluczam i nie potwierdzam, ..." do artykułu PiS Polak Anno Domini 2017 dodatek, wyjasnienie..  (4 godz. temu)
Hannibal_Lecter:   Głos na artykuł Totalna Opozycja – historia prawdziwa  (5 godz. temu)
Hannibal_Lecter:   "Hahahha ... takich trolli z POKOD'u jest na pęki, Pisuarnia chyba trochę zrozumiała i zamknęli mordę debilom typu Kryśka Pawłowicz , siurek Ogórek też intelektem nie grzeszyła nigdy, ale dno wyżej wymienione to skraj kurwy i nędzy, że taka debilnia ma rządzić ...czymkolwiek. Takie coś jak Pierdu Petru do dano dna ! , jak ktoś sobie zada trud prześledzenia jego tzw. kariery potylicznej* przejrzy na ..." do artykułu Totalna Opozycja – historia prawdziwa.  (5 godz. temu)
Hannibal_Lecter:   Głos na artykuł Hipokryzja  (6 godz. temu)
Hannibal_Lecter:   Głos na artykuł Epizod mojego dzieciństwa  (6 godz. temu)
Hannibal_Lecter:   Głos na artykuł Mikrorurki  (7 godz. temu)
Hannibal_Lecter:   "@barkarz: U niego wg logiki zatraca sens w sobie samo używanie słowa 'bóg' , ogólnie przyjęte jest że to rzekomy ...stwórca, on określa go ,jako astronautę . (tu ' bogowie byli astronautami' ) Poza tym, pomimo zainteresowania jego teoriami, niewielu 'poważnych' ludzi nauki, bierze go na poważnie. Ja również wyrosłem dawno temu z bajek, choć istnienie cywilizacji pozaziemskiej wg. mnie mogłoby być ..." do artykułu Mikrorurki.  (7 godz. temu)
Wczoraj
Hannibal_Lecter:   "@barkarz: Panie Barkarz, ;-) jakiś dogłębniejszy wywód ? z całym szacunkiem ..." do artykułu Mikrorurki.  (dzień temu)
Hannibal_Lecter:   "@Koriolan: Po pierwsze to od początku jej mówię, że stoi na granicy świadomości (RD)... o kutfffa, żeby nie było , jak u Gomuła ... Iza stojąc na krawędzi, zrobiła krok w przód , hahahaha ;-) " do artykułu My....  (dzień temu)
Hannibal_Lecter:   "Panie magister, ile lat pan pożyjesz ? ile lat to ocieplenie jeszcze będzie trwało ? " do artykułu Potrzeba filozoficznej syntezy religii.The need for philosophical synthesis.  (dzień temu)
Hannibal_Lecter:   "@zakrawarski: Jakoś bluzgi Dylowe Ci w niczym nie przeszkadzały, kiedy trzymaliśmy jedną stronę przeciw klerowi ;-) Zakrawasiu ... Odbierz krytykę Twojej treści, jako krytykę twojej treści w art, a nie jako ataki na Ciebie w związku z innym spojrzeniem na sprawy w Polsce i nieco inne spojrzenie na obecnych 'zlodziei Pisuarskich. Trochę mnie rozczarowałeś, ponieważ sądziłem , że bardziej rzeczowy j ..." do artykułu PiS Polak Anno Domini 2017 dodatek, wyjasnienie..  (dzień temu)
Hannibal_Lecter:   "@gwoli_scislosci: Haha, siema, jutro się odezwę do Ciebie na 100% . Jest teraz 3.15 a ja ku...wa jeszcze siedzę przy kompie, ehh. Te minusy to walisz z przyzwyczajenia juz, hahaha ;-) Pogadamy jutro jak będziesz miał czas." do artykułu Niewolnicy Systemu. Przypadek Mariana Osucha, w oku kamery K. Kieślowskiego..  (dzień temu)
Wcześniejsze wpisy
Hannibal_Lecter:   "@szubrawiec: oczywiście" do artykułu PiS Polak Anno Domini 2017 dodatek, wyjasnienie..  (2 dni temu)
Hannibal_Lecter:   "@ZuzannaC: spostrzeżenia nasuwają się same, pani pozbędzie się cellulitu z mózgu i podzieli się wrażeniami ...na pudelku." do artykułu Cellulit – jak się go pozbyć?.  (2 dni temu)
Hannibal_Lecter:   "Do Zakrawarski : cyt 'Z nim samym to psu na bude, ale wyniki jego dzialalnosci moga miec bardzo negatywny wplyw na cala Polske. Pojedyncze kraje to przeszlosc ! Przyszlosc to UE ale on tego nie rozumi ! ' Tako rzecze Zakrawarski ! ... 60 milionów Angoli to też szczury, bo nasrali na Unijne poletko ... Chłopie, czy Dyl czy Sryl czy Hannibal czy Baribal , ale każdy Ci powie nast ..." do artykułu PiS Polak Anno Domini 2017 dodatek, wyjasnienie..  (2 dni temu)
Hannibal_Lecter:   Głos na artykuł Inowłódz kościółek strategiczny  (2 dni temu)
Hannibal_Lecter:   "a myślałem , że znowu będzie art o braku toalet na poczekalni w Skolimowie lub Żyrardowie albo o ich zaletach. Zastanawiam się skąd u ludzi typu autora tych zmiotek umiejętność włączenia komputera. Napisać o starym głąbie, który wdzięczył się do kasjerki po zawodowce, i że ta oszukała go na 20 zł a ten nie zauważył. Ale temat , coś z panteonu reportaży Zdiska i Krostki , chyba że to sam Zdisek pis ..." do artykułu Starsi panowie, nie flirtujcie z kasjerkami, bo możecie tylko na tym stracić!.  (2 dni temu)
Hannibal_Lecter:   "@Jan Stasica: Jasiu , czy na pewno ? ... Słowa i muzykę do pieśni Boże, coś Polskę napisał Jan Nepomucen Piotr Kraszewski. Wyrosła ona z hymnu Alojzego Felińskiego napisanego na cześć cara i króla Królestwa Polskiego (Kongresowego) „Boże, zachowaj Króla” z 1816 r." do artykułu Targowica to sposób myślenia o własnym państwie!.  (2 dni temu)Akcje

Informacje podstawowe
Login: hannibal_lecter
Email:
Ranga:
Ost. logowanie: godzinę temu
Zarejestrowano: 21 dni temu

Statystyki
Punkty: 2.739
Wyświetlenia artykułów: 2.304
Odwiedziny profilu: 186
Przeczytane artykuły: 122
Ocenione artykuły: 32
Komentarze: 117
© 2005-2017 grupa EIOBA. Wrocław, Polska