Login lub e-mail Hasło   

hexa
Wcześniejsze wpisy
hexa:   "@katowicka - dzięki za ten artykuł. Tematyka nie jest popularna na eiobie, zaraz się odezwą panowie osobiście dotknięci, którzy twierdzą, że los kobiety jest jej wyborem. To są ludzie, którzy widzą świat w płaskiej perspektywie, ale są też tacy, dla których warto pisać teksty tego rodzaju, bo zaczną patrzeć inaczej. Niechby to były tylko matki, które spojrzą inaczej na swe córki, to już będzie sukces. Pozdrawiam :)" do artykułu Kobieta Matka Polska.  (18/12/2011)
hexa:   Głos na artykuł Kobieta Matka Polska  (18/12/2011)
hexa:   "@JA to ja, jakby Ci to powiedzieć... Może cytat: 'Więc widok takich ściany musi sprzyjać myśleniu. Musi nadchnąć, a facetowi ewidentnie potrzebuje natchnienia.' To Twój tekst. W tym JEDNYM zdaniu są t y l k o trzy błędy. Znajdź je, a będziesz zbawiona (być może - nie za bardzo się znam). Myślę, że wynikają one z pośpiechu, a nie z nieznajomości ortografii (i tych innych uprzykrzaczy życia) jak u @Arevade. " do artykułu Z serii, rozmowa!.  (12/11/2011)
hexa:   "@Arevade, błagam: pisz swoje komentarze w Wordzie ze sprawdzaniem pisowni! I składni! I wszystkiego! Poproś potem młodszego braciszka, żeby Ci błędy sprawdził, bo nóż się otwiera. Naprawdę nikt tego nie widzi?! Przecież to nie są literówki!" do artykułu Z serii, rozmowa!.  (12/11/2011)
hexa:   Głos na artykuł Sposób na niemiły zapach w łazience  (28/10/2011)
hexa:   "Uwaga! Nie wszystkie wypowiedzi Hexy zostały zminusowane! Weźcie się do roboty!" do artykułu (S)prawa pacjenta?.  (27/10/2011)
hexa:   "Autorce chodziło o 'wstawianie wózków ze zwłokami', a nie o zwłoki osób szukających intymności w toalecie. Może nie czytam przychylnym, ale uważnym okiem." do artykułu (S)prawa pacjenta?.  (27/10/2011)
hexa:   "Dziękować. I pozdrawiać :)" do artykułu (S)prawa pacjenta?.  (27/10/2011)
hexa:   "Tak, szukam akceptacji, to chyba widać od początku... Fajny sposób, prawda? 'Artykuł nie jest zły' w zestawieniu z komentarzem 'Długie nudne nic nowego... ' nie trzyma się kupy.' - oj, skrytykowałeś mnie chyba! Ach, jak to boli! Czy ktoś stanie w mojej obronie?! A tak poważnie: przeczytałeś mój drugi komentarz w całości? Skupiasz się na jednej nucie, czepialski się robisz i nie jeste ..." do artykułu (S)prawa pacjenta?.  (27/10/2011)
hexa:   "I ja Cię pozdrawiam Alicjo. :) ... i wszystkich przeprzemiłych członków TWA... Dzięki za wykład o gustach, nie miałam pojęcia, że to takie proste!" do artykułu Alicja poetką, czyli śmiech to zdrowie.  (27/10/2011)
hexa:   "@hussair - już wiem o czym mówisz, sprawdziłam. Tylko, że ja się tu z nikim nie ścigam; w ogóle moje imię obok Tamtego Imienia to nieporozumienie. Tak naprawdę ten artykuł nie jest taki zły, ale wiem, że Autorkę stać na więcej. Czy mówiąc o wyczuciu sytuacji masz na myśli, że niepochlebny komentarz nie powinien pojawiać się tam gdzie mówimy o 'takich' (wstaw dowolne słowa) sprawach, czy o tym, że ..." do artykułu (S)prawa pacjenta?.  (27/10/2011)
hexa:   "Kolejny poradnik: 'Jak zadowolić pana, nawet gdy nie masz szans na zadowolenie'. Naprawdę uważacie, że taki jest sens życia kobiety: wyglądać pięknie i seksownie, bo jak nie to 'znajdzie inny obiekt pożądania'? Jeśli znajdzie inny 'obiekt', to znaczy, że nie był mnie wart - to po pierwsze. Po drugie artykuł przedstawia kobiety jako szafarki seksu, manipulujące nim wedle uznania. Każdy facet, który ..." do artykułu Psychologia seksualności..  (27/10/2011)
hexa:   "Długie nudne nic nowego... " do artykułu (S)prawa pacjenta?.  (27/10/2011)
hexa:   "Szymonie, z całym szacunkiem, ale: albo logiczne albo biblijne. " do artykułu Gdzie są zmarli?.  (27/10/2011)
hexa:   "A ja wolę umiar. Pochwałę doceniam kiedy na nią zasłużę. Każda przesada jest męcząca i szkodliwa na dłuższą metę." do artykułu Alicja poetką, czyli śmiech to zdrowie.  (26/10/2011)
hexa:   "Alicjo Droga! Po pierwsze: może i demonizuję, ale ludzie jakoś tak chętniej zauważają sprawy przerysowane i postawione na głowie (patrz Palikot). Jednakowoż przyznawanie punktów (w tej chwili sztuk trzy) za tekst (cytuję w całości): 'poszło :)' - nic nie ujmując jego autorowi - to chyba przesada. A może ja nie dostrzegłam (tak, rzeczywiście jestem samiczką) głębi tej lakonicznej wypowiedzi? Plusuj ..." do artykułu Alicja poetką, czyli śmiech to zdrowie.  (26/10/2011)
hexa:   "...dzięki ...branoc!" do artykułu Alicja poetką, czyli śmiech to zdrowie.  (25/10/2011)
hexa:   "Liwa boi się tak naprawdę, że to tasiemiec mi dokucza. A jeszcze bardziej boi się poematu na ten temat. Przynajmniej mam nadzieję, że się boi. Jednak niepotrzebnie, nie każdy kto otarł się o Kostuchę musi opisywać jak było. Chociaż tasiemiec... - temat głęboki i pociągający zarazem... Pomyślę, może zdążę zanim wrzody mnie zabiją." do artykułu Alicja poetką, czyli śmiech to zdrowie.  (25/10/2011)
hexa:   "TM@ - Oj, martwię się Twoim losem jednak... SK@ - i tak być powinno. Póki co, dobrej nocy Wam obu :) " do artykułu Alicja poetką, czyli śmiech to zdrowie.  (25/10/2011)
hexa:   "TheMeaning@ - brawo! Bedo z Ciebie ludzie! Skalny Kwiat@ - (skalny kwiat?! to dlatego' w kobietę nawet kwiatem nie można rzucić'?), dlaczego pytam? Bo urażam tak łatwo (jak się okazuje), że Ty to chyba naprawdę z kamienia jesteś :) " do artykułu Alicja poetką, czyli śmiech to zdrowie.  (25/10/2011)
hexa:   "Kwiatku, czy Ty masz dzisiaj Dzień Dobroci? :) " do artykułu Alicja poetką, czyli śmiech to zdrowie.  (24/10/2011)
hexa:   "Może i dobrze, że w myślach nie czytasz :) Można tam znaleźć coś innego niż by się chciało. Przeważnie nic nie jest takie na jakie wygląda." do artykułu Alicja poetką, czyli śmiech to zdrowie.  (24/10/2011)
hexa:   "Nie ma dworów, nie ma nadwornych słowników. Dobry smak zniknął - oj, tak, ale zawsze można go sobie wmówić, wiesz o co mi chodzi. Takt? Wiedza WSZELAKA? Owszem zaginęły, diabli ponieśli, ale zaraz wrócą z garściami pełnymi malutkich minusików, prawda? Nie wolno myśleć inaczej - tyle da się zauważyć na eiobie. Jak ćwierkamy to ćwierkamy, kto ćwierka nie czytuje brzydkich rzeczy, albo chociaż minuse ..." do artykułu Alicja poetką, czyli śmiech to zdrowie.  (24/10/2011)
hexa:   Rekomendacja artykułu Dzieci specjalnej troski  (24/10/2011)
hexa:   Głos na artykuł Dzieci specjalnej troski  (24/10/2011)Akcje

Informacje podstawowe
Login: hexa
Ranga:
Ost. logowanie: 18/12/2011
Zarejestrowano: 24/10/2011

Statystyki
Punkty: 150
Odwiedziny profilu: 1.677
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 3
Komentarze: 24
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska