Login lub e-mail Hasło   

hmd
Wcześniejsze wpisy
hmd:   "Bardzo ciekawe jak na beletrystykę ale mało wiarygodne jak na prawdziwą historię. Wiele tez jest mocno naciąganych a niektóre ewidentnie mijają się z prawdą. Poza tym wszytko zbudowane jest na legendach jak np legenda świętego Grala - więc skutkiem tego mamy legendę zbudowaną na legendzie uzasadnioną w wielu aspektach kolejnymi legendami. Mało to przekonywujące. Problem z takimi opowieściam ..." do artykułu Jezus i mandragora.  (02/05/2010)
hmd:   "Coś tu nie gra - skoro herbacia ze Sri Lanki podwyższa poziom testosteronu to nie może jednocześnie wydłużać stosunku. Jeżeli masz więcej testosteronu (np po obejrzeniu paru pornoli) to każdy facet wie że łatwo jest skończyć swoją 'przygodę' zanim się jeszcze dobrze zaczęło:) Poza tym popęd u młodych mężczyzn (zwłaszcza do 25 roku życia - a takich tu chyba jest najwięcej?) jest tak duży, że ..." do artykułu Kochanie, czas na herbatę.  (02/05/2010)
hmd:   "Hahahahah:)))) Ale się naśmiałem:)))) Dobrze im pocisnąłeś!:) Zmorą naszego kraju staja się powoli małe firmy które korzystają z tego że takich drobnych roszczeń nie opłaca się dochodzić ze względu na przewyższające je koszty sądowe. Tylko że dla nas to strata z regóły kilkudziesieciu złotych a oni oszukując setki ludzi mają na tym niezły biznes. Najgorsze jest to, że nawet gdy ktoś zdecyduje się ..." do artykułu (NIE)Bezpieczny Telefon w sieci Orange.  (02/05/2010)Akcje

Informacje podstawowe
Login: hmd
Ranga:
Ost. logowanie: 02/05/2010
Zarejestrowano: 02/05/2010

Statystyki
Punkty: 12
Odwiedziny profilu: 1.338
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 0
Komentarze: 3
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska