Login lub e-mail Hasło   

huberto

LibertarianinWcześniejsze wpisy
huberto:   Głos na artykuł Uczeń przerósł moralnie mistrza  (03/02/2016)
huberto:   "babilon i wawel nie ale babel i wawel jak najbardziej " do artykułu Starożytna historia Polaków. Między legendą a prawdą.  (03/08/2015)
huberto:   "I musimy jeszcze pamiętać że w drewnych czasach w to było b czyli wawel-babel cyt. Taki kształt fonetyczny formy dłuższej potwierdza współczesny język grecki, w którym słowo Βαβυλών czytane jest wawilon ." do artykułu Starożytna historia Polaków. Między legendą a prawdą.  (01/08/2015)
huberto:   "@Hamilton Starszy: Ci idioci z wyższym wykształceniem są najgorsi, wydaje im się że pozjadali wszystkie rozumy, ja też znam wielu mądrych niewykształconych ludzi ale niestety w demokracji ich głos się rozpływa, a Platon nie popierał demokracji bo demokratycznie skazano Sokratesa na śmierć. Moim zdaniem jednak sprzeczność istnieje gdyż eksperyment demokracja doprowadził do większości zła na tym świ ..." do artykułu Świat według Czerepacha..  (28/06/2015)
huberto:   "@Hamilton Starszy: Demokrata cytujący Platona... Można i tak. Pozdrawiam" do artykułu Świat według Czerepacha..  (28/06/2015)
huberto:   "@Hamilton Starszy: Niestety moim zdaniem dopóki państwo wtrynia się w każdy aspekt mojego życia wszystko jest polityką, a narzekają wszystkie narody to nie jest domena Polaków. " do artykułu Świat według Czerepacha..  (28/06/2015)
huberto:   "Mieliśmy pogadać jak sobie przypomnę, twój artykuł jest o polityce, sprawdź etymologię słowa polityka to zrozumiesz. Na pewno czytałeś Platona czy Arystotelesa jak każdy intelektualista. Chyba że czytałeś tylko poradnik inteligenta z Polityki a to przepraszam nie zawracam głowy. " do artykułu Świat według Czerepacha..  (28/06/2015)
huberto:   "@Hamilton Starszy: Przypomniałem sobie, Edvard Munch. Szkoda że nie odwiedziłem jego muzeum, mieszkałem w Oslo przez pół roku." do artykułu Świat według Czerepacha..  (28/06/2015)
huberto:   "@Hamilton Starszy: Przepraszam ale od kilku miesięcy nie czytałem żadnej książki, uczę się hiszpańskiego, wiadomo gdzie Norwegia a gdzie Polska, same wybitne osobistości z tego kraju pochodzą jak np Breivik i ten jeszcze no zapomniałem. " do artykułu Świat według Czerepacha..  (28/06/2015)
huberto:   "@Hamilton Starszy: Tak jak szwajcarzy i norwedzy, nie są w unii i zdychają z głodu, maja kieszenie pełne rubli i głosują na Putina. Ciekawe jakby zagłosowali Polacy dzisiaj, wszak muzyk Kukiz zdobył 20 % w ostatnich wyborach, pewnie wierzą że będzie więcej piersi na ulicach. 80 % Polaków czyta mniej niż jedną książkę na rok, wyborcy doskonali. Premier Kopacz nie zna żadnego języka obcego, ja z moi ..." do artykułu Świat według Czerepacha..  (28/06/2015)
huberto:   "@Hamilton Starszy: No wiadomo bez zachodu to byśmy z głodu poumierali i prądu nie mieli a i bazy są nam potrzebne przynajmniej będzie wiadomo gdzie Rosja zaatakuje. Uchodźcy to wiadomo nasza wina wszak kolonizowaliśmy cały świat i czerpaliśmy z tego niesamowite korzyści, nie to co anglia i francja. Cały świat po Polsku mówi dzisiaj." do artykułu Świat według Czerepacha..  (27/06/2015)
huberto:   "@Hamilton Starszy: Syrenki mają już niedługo produkować tak że spoko, wg zagranicznych ekspertów jesteśmy wzorem do naśladowania a Kuwejtem europy to może nie za rok ale za kilka na pewno jak nam wrzucą muzułmańskich uchodźców, bogaci będziemy a co, stać nas przecież." do artykułu Świat według Czerepacha..  (27/06/2015)
huberto:   "@Hamilton Starszy: W Polsce żaden rządzący nie ponosi winy , ruscy i Putin są wszystkiemu winni. UE jest super dzięki niej jesteśmy w europie i możemy pracować w vw a nie robić własne obleśne polonezy i maluchy. FED też jest super, drukują dolary i NBP może kupować te dolary żeby drukować złotówki, deflacja to przecież największe zło tego świata." do artykułu Świat według Czerepacha..  (27/06/2015)
huberto:   "@Hamilton Starszy: O polskich obozach śmierci już wystarczająco piszą nasi sojusznicy z niemiec i usa. O holokauście na narodzie polskim nie będe pisał bo każdy inteligentny Polak wie o nim wystarczająco dużo. Wystarczy wikipedię poczytać jaki naród stracił procentowo najwięcej swoich obywateli w czasie drugiej wojny a trzeba pamiętać że po wojnie też nie było wesoło przynajmniej do śmierci tego s....syna Berii." do artykułu Świat według Czerepacha..  (27/06/2015)
huberto:   Głos na artykuł Na rany Chrystusa - oddajcie mi dziecko!  (27/06/2015)
huberto:   "@Hamilton Starszy: Musiałbym być ze złota. Żydowskie rodziny są za bardzo zajęte opiekowaniem się palestyńskimi dziećmi. " do artykułu Świat według Czerepacha..  (27/06/2015)
huberto:   "Autor zapomniał dodać że na lekarza specjalistę czeka się kilka miesięcy do kilku lat a przecież mogliby do nas strzelać, lekarze zapisują antybiotyki a przed wojną nie było. No i kiedyś obozy śmierci były niemieckie a teraz są polskie. A ci głupi Japończycy już w 1964 jeździli pociągami 200 na godzinę a przecież to niebezpieczne, w Polsce z Poznania do Wrocławia można i pięć godzin jechać i w sum ..." do artykułu Świat według Czerepacha..  (27/06/2015)
huberto:   "@kamil30: Ja zdaję sobie sprawę że to zdrowa dieta ale na siłę się nikogo do tego nie przekona, ogólnie mięsa trochę też raczej nie szkodzi, dużo bardziej niezdrowe są cukry proste i dieta nieurozmaicona. Choroby serca to papierosy i brak witaminy C, wrzody powodują bakterie itp itd nie dajmy się zwariować. Pozdrawiam" do artykułu Zabił i zjadł. W obronie zwierząt.  (18/06/2015)
huberto:   "@SZKOLENIA.COM: To indywidualna sprawa, to chyba zależy od szybkości przemiany materii, dla mnie nie ma żadnego problemu jeść tylko jarzyny plus jajka ale mam kumpla który potrafi zjeść 3 pizze i on jak próbował nie jeść mięsa też chodził cały rozdrażniony. Każdy jest inny po prostu... Pozdrawiam" do artykułu Zabił i zjadł. W obronie zwierząt.  (17/06/2015)
huberto:   "@SZKOLENIA.COM: Byłem wegatarianinem przez 5 lat, ale teraz mam żonę Japonkę i byłoby grzechem nie jeść tego co gotuje... oishi! Moi rodzice odkąd pamiętam mają sklep warzywniczy, było mi łatwo być wege, jak wyjechałem za granicę musiałem zacząć jeść wszystko i tak mi już zostało czy wróciło... " do artykułu Zabił i zjadł. W obronie zwierząt.  (17/06/2015)
huberto:   "@SZKOLENIA.COM: A może szpinak bo jest zdrowszy :)" do artykułu Zabił i zjadł. W obronie zwierząt.  (17/06/2015)
huberto:   "@kamil30: Natura nie rozróżnia dobra i zła, a opinie WHO to mam głęboko w d... Czy to nie ta sama organizacja która zaleca szczepienia dzieci od pierwszego dnia życia? Szukanie autorytetów u 'wielu organizacji' jest oznaką słabości własnych argumentów, taki owczy pęd który jest mi obcy. Japończycy jedzą ryby i mięso i żyją najdłużej na świecie a nie wegetariańscy hindusi. Człowiek ma zdolność rozr ..." do artykułu Zabił i zjadł. W obronie zwierząt.  (17/06/2015)
huberto:   "Zabijanie dla jedzenia to nie barbarzyństwo tylko natura, może zabronimy zabijać lwom i wilkom? Produkcja jajek też jest zła? Niesamowite jakimi pierdołami się ludzie w dzisiejszych czasach zajmują. " do artykułu Zabił i zjadł. W obronie zwierząt.  (16/06/2015)
huberto:   Głos na artykuł Zdrajca świętym  (23/05/2015)Akcje

Informacje podstawowe
Login: huberto
Ranga:
Ost. logowanie: 19/11/2018
Zarejestrowano: 13/12/2010

Statystyki
Punkty: 1.630
Wyświetlenia artykułów: 1.532
Obserwujący użytkownicy: 1
Odwiedziny profilu: 4.454
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 89
Komentarze: 74
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska