Login lub e-mail Hasło   

Mariusz Watoła
Wcześniejsze wpisy
Mariusz Watoła:   "Gratulacje za podjęty temat... i wnioski. Vernon Howard powiedział kiedyś : 'Potrafimy zaakceptować, że Bóg stał się człowiekiem, by ocalić człowieka, ale nie akceptujemy człowieka stającego się bogiem by ocalić samego siebie.'" do artykułu Czy pogańskie świeto może być chrześcijańskie?.  (28/12/2009)
Mariusz Watoła:   "Do starego rabina przychodzi jeden młody żyd i pyta: Rebe, czy jest Bóg ? Po chwili namysłu rabin odpowiada: Jeśli, ....co daj Boże, ....Boga niema.... to chwała Bogu, ale, jeśli ...co nie daj Boże, ...Bóg jest... to niech nas ręka Boska chroni." do artykułu Skąd wiem że wasz Bóg nie istnieje?.  (18/10/2009)
Mariusz Watoła:   "Panie @Marian R, w 100% popieram: WSTYD I HAŃBA i nic więcej niedopiszę do tego art. bo mija się to z celem....." do artykułu Tam jest prawdziwa wojna panowie...  (28/09/2009)
Mariusz Watoła:   "...' w imię czyjejś słusznej sprawy '... a w jakiej słusznej sprawie jest tam polskie wojsko ? Z tego co pamiętam z lekcji historii to dla nazistów polscy partyzanci i powstańcy warszawscy też byli 'terrorystami'... " do artykułu Tam jest prawdziwa wojna panowie...  (11/09/2009)
Mariusz Watoła:   "W 100%-tach popieram Pana @marian R. Widzę,że w tym kraju jeszcze są ludzie, którzy podobnie myślą jak ja. @Tomasz Skomorowski napisał: ' Zgadzam się, że NATO zrobiło sobie z części Afganistanu poligon i uważam tę sytuację za naganną moralnie jednak niezwykle pożyteczną i wygodną dla wszystkich państw uczestniczących w misji.' Zaskakujące... jest to dobre, ale moralnie nagann ..." do artykułu Tam jest prawdziwa wojna panowie...  (24/08/2009)
Mariusz Watoła:   "Ciekawy art. temat ważny, ale doczepię się do kilku fragmentów: --- ....Przemierzając bezludne tereny Afganistanu w każdej chwili mogą spodziewać się ataku Talibów, świetnie uzbrojonych i co chyba najważniejsze, fanatycznie nastawionych do walki. Dla nich to kolejny obcy najeźdźca, który chce zawładnąć ich krajem....--- A Pan, Panie Ogrodowski, co by Pan zrobił gdyby do Pana własnego domy w ..." do artykułu Tam jest prawdziwa wojna panowie...  (19/08/2009)
Mariusz Watoła:   "hehehehe - niektóre fajne, niektóre żałosne jak napisała @Ania S. Najbardziej rozbawił mnie ten: sekstelefon - oddzwoń do mnie..... Daję punkty właścicielce tego bloga... za poczucie humoru, umiejętność śmiania się z siebie i dystans do tego co robi..." do artykułu Dowcipy o seksie za pieniądze.  (19/08/2009)
Mariusz Watoła:   "George Carlin o aborcji: http://www.youtube.com/watch?v=R6pB6Id8_6c Może szokujące co mówi ( dla niektórych ) ale czy nie ma racji kilku aspektach ?" do artykułu Te same ofiary, inne ołtarze.  (16/08/2009)
Mariusz Watoła:   "No i tych informacji brakowało mi w Pańskim tekście. Jedyne, do czego mógłbym się przyczepić to to, że pierwsze zdanie jest kwintesencją całego artykułu. Mimo wszystko gratulacje za całość." do artykułu Święto bez pokrycia.  (16/08/2009)
Mariusz Watoła:   "np. Ks. Wyjścia 21:22-23, Biblia Tysiąclecia " do artykułu Te same ofiary, inne ołtarze.  (19/06/2009)
Mariusz Watoła:   "Panie @Nikodem Berger, przeczytałem zarówno Pana posty jak i art. które umieścił Pan na eiobie. I stwierdzam z przykrością, że bardzo wybiórczo traktuje Pan Biblię, na którą notabene b.często się Pan powołuje w swoich tekstach. Jeśli chodzi o sprawę aborcji to Stary Testament bardzo jednoznacznie sprawę określał – odsyłam do źródeł. A teraz chce Pan strzelać do lewaków – czyli Nowego też Pan nie czytał albo nie zrozumiał. " do artykułu Te same ofiary, inne ołtarze.  (19/06/2009)
Mariusz Watoła:   "Widzę, że za wszelką cenę chce Pan zostać „sumieniem świata” i „sędzią narodów” ( może taka właśnie jest Pana karma). W końcu nasz kraj słynie z „Kordianów”, „Konradów Wallenrodów”, „doktorów Judymów” i innych różnej maści nieudaczników, pragnącymi zostać zbawcami ludzkości. (w końcu przecież: „Wszyscy jesteśmy Chrystusami”). No cóż mogę ze swojej strony zaproponować? Może po ..." do artykułu Te same ofiary, inne ołtarze.  (18/06/2009)
Mariusz Watoła:   "'Nie sądź a nie będziesz sądzony.' Każdy ma swoje sumienie i wg. niego się kieruje. Kiedyś słyszałem ,że dusza sama wybiera sobie ciało by 'przerobić' problemy z innych wcieleń. Skoro wybiera ciało które będzie 'zabite' w łonie matki to może po to by 'przerobić' odrzucenie lub brak milości. ....Taka KARMA...." do artykułu Te same ofiary, inne ołtarze.  (18/06/2009)
Mariusz Watoła:   "P. Nikodem napisał : 'Maluszek został zamordowany, Jego matka poraniona psychicznie na zawsze.' Moje pytanie brzmi : Czy gdyby 'Maluszek' się narodził i predzej czy późnie dowiedział by się swojej genealogii czy to by go psychicznie nie poraniło ? A matka ??, zmuszona do urodzenia niechcianego, niekochanego dziecka które w naszym nietolerancyjnym społeczeństwie byłoby żywym piętnem fizyczny ..." do artykułu Te same ofiary, inne ołtarze.  (17/06/2009)
Mariusz Watoła:   Głos na artykuł Genialny lekarz  (30/03/2009)
Mariusz Watoła:   "Fajne. Szkoda ,że takich lekarzy jest 'jak na lekarstwo'. Niestety opcja nr 2 to znamienita większość, ale osobiście bym ich za to nie winił, to szkoły ich tak wyedukowały ( kto te szkoły sponsoruje i w jakim celu tłumaczyć nie muszę ) a koledzy i reszta środowiska też odgrywa swoją rolę. Polecam wykład dr Ratha o tym temacie ( http://www.youtube.com/view_play_list?p=94FF6441AF0A233E ..." do artykułu Genialny lekarz.  (30/03/2009)
Mariusz Watoła:   "@darkwater rusz trochę głową jak coś piszesz. Ciemna strona Księżyca nazwana została „ciemną” z powodu, że NIE WIDAĆ jej bezpośrednio z Ziemi a nie, że nie świeci tam Słońce i jest tam wiecznie ciemno. Z kosmosu jest widoczna i dobrze sfotografowana przez misje, które krążyły wokół Księżyca zarówno amerykańskie jak i radzieckie (i to ponad 40 lat temu), może, dlatego w każdym atlasie nieba znajdzi ..." do artykułu Miasta znalezione na Księżycu..  (25/03/2009)
Mariusz Watoła:   "Hehehe. Te teksty słyszałem już w latach 80'-tych u Mana i Materny, miało to wtedy tytuł: 'Z pamiętnika doktora Wyciora'. Najlepsze w tym jest to ,że tekst jest nadal aktualny. " do artykułu Z pamiętnika chorego doktora.  (25/03/2009)
Mariusz Watoła:   Głos na artykuł Z pamiętnika chorego doktora  (25/03/2009)
Mariusz Watoła:   "A mnie się podobało. Ubawiło mnie do łez. Popieram @Paulinę, :'jak trzeba coś powiedzieć wprost to sie to mówi a nie ubiera w piękne słówka ' No to mówię : zajefajne ;))" do artykułu Zły dzień.  (25/03/2009)
Mariusz Watoła:   Głos na artykuł Zły dzień  (25/03/2009)
Mariusz Watoła:   Głos na artykuł Żyję w bogactwie  (13/03/2009)
Mariusz Watoła:   "Świetny tekst. Gratuluję. Do 'Sekret-u' dodałbym też książkę Wallace Wattles 'NAUKA JAK ZOSTAĆ BOGATYM' " do artykułu Żyję w bogactwie.  (13/03/2009)
Mariusz Watoła:   "Ciekawe, ciekawe. Kilka lat temu mój brat kupił 10 letniego Forda Eskorta od teścia naszego kuzyna ( pierwszy właściciel ). Samochód był w dobrym stanie miał wtedy ok. 40 tyś km na liczniku. Po kilku miesiącach zaczął gasnąć na wolnych obrotach przy zimnym silniku. Jak się zagrzał wszystko wracało do normalności. Jeździł od mechanika do mechanika, od „fachowca” ..." do artykułu Wielka samochodowa tajemnica!.  (05/03/2009)
Mariusz Watoła:   "To proste, to wszystko kasa. Najpierw Cię podtrujemy (sprzedając Ci wyjałowioną, nafaszerowaną chemią żywność), byś potrzebował leków a potem Ci te 'lekarstwa' sprzedamy. Nigdy zdrowy nie będziesz, ale naszym klientem zostaniesz do śmierci (my postaramy się aby szybko to nie nastąpiło). Wiedza - Ochrania, Ignorancja - Naraża. p.s. Panie Januszu – dzięki za wiedzę. " do artykułu Arterioskleroza (miażdżyca).  (04/03/2009)Akcje

Informacje podstawowe
Login: idasmw
Email:
Ranga:
Ost. logowanie: 10/02/2010
Zarejestrowano: 20/11/2008

Statystyki
Punkty: 71
Odwiedziny profilu: 5.592
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 14
Komentarze: 42
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska