Login lub e-mail Hasło   

Olga Sykała
Wcześniejsze wpisy
Olga Sykała:   "Właśnie to chciałam uzmysłowić części czytelników tym tekstem. Taki właśnie obraz wyłania się z życiorysu Che: w sumie niczym się nie wyróżniał na tle sobie współczesnych. Mimo to stał się swego rodzaju ikoną. Uważam, że bezpodstawnie. Wielkie 'halo': koszulki, kubki, naszywki, emblematy na wszystkim do czego tylko da się je przymocować... Nie wsławił się niczym co dałoby podstawy d ..." do artykułu "Pamiętam cię tylko ze zdjęcia", czyli Ernesto Che Guevara.  (18/10/2009)
Olga Sykała:   Obserwuje użytkownika: Michał Romanowski  (18/10/2009)
Olga Sykała:   "Jestem kobietą. I zgadzam się z tym tekstem (nie uznaję solidarności jajników, feminizmu, szowinizmu i im podobnych). Znam wiele takich 'dziewczynek' i znam wiele takich kobiet. Nawet określam je niezmiennie w pewien sposób, ale niestety niecenzuralny, więc go tutaj nie zaprezentuję. Ale! Znam też 'chłopców' i mężczyzn do których powyższy opis również pasuje nie mniej niż płci im przeciwnej. I tak ..." do artykułu A ja sądzę iż 50% kobiet nie chce szczęścia!.  (16/10/2009)
Olga Sykała:   "Zgadzam się z panem Adamem odnośnie wylewania dziecka z kąpielą. Moja ocena jest skrajnie subiektywna, bo popieram antyklerykalizm. Kościół katolicki zyskał sobie wysoką pozycję w wiekach średnich. Obecnie instytucja kościoła odciąga ludzi od Kościoła, rozumianego jako wspólnota. Ten instytucjonalizm mnie swego czasu bardzo zraził (kiedy ostatnio byłam na mszy trakcie Wielkanocy wyszłam stamtąd z myślą 'Parafia sp. z o.o.) Ale Bóg nie ma z nim nic wspólnego. Tylko (zawodowi) 'kapłani'. " do artykułu Kościół to perwersja.  (15/10/2009)
Olga Sykała:   Rekomendacja artykułu Bill Gates - Biografia  (14/10/2009)
Olga Sykała:   Odrzuca artykuł Skąd wiem że wasz Bóg nie istnieje?  (14/10/2009)
Olga Sykała:   "„Zabobon był obecny w każdym zamieszkałym zakątku kuli ziemskiej.” Nie mogę zgodzić się z próbą utożsamienia prymitywnych wyobrażeń metafizycznych („bogów, boginie, duchy i potwory”) z religią. Zabobon jest elementem szeroko negowanym przez kościoły na świecie. Już od początków chrześcijaństwa w Europie stał w opozycji do wiary. Prymitywne wierzenia w potwory i diabły należą do poga ..." do artykułu Skąd wiem że wasz Bóg nie istnieje?.  (14/10/2009)Akcje

Informacje podstawowe
Login: ikani
Email:
Ranga:
Ost. logowanie: 23/12/2011
Zarejestrowano: 14/10/2009

Grupy

Statystyki
Punkty: 6.381
Wyświetlenia artykułów: 6.263
Obserwujący użytkownicy: 2
Odwiedziny profilu: 3.187
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 14
Komentarze: 19
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska