Login lub e-mail Hasło   

infinum
Wcześniejsze wpisy
infinum:   "Państwo jest po prostu złem koniecznym i tylko w takich kategoriach je traktuję. Każda z funkcji, którą obecnie pełni państwo została już skomercjalizowana, więc należy po prostu cierpliwie czekać na ostateczną śmierć politycznego bytu jakim jest państwo. Na naszych oczach umierają prehistoryczne pierwowzory państw narodowych, czyli kościoły. Teraz przyszedł cz ..." do artykułu Urząd Skarbowy oczami byłego urzędnika.  (21/12/2010)
infinum:   "@iluzja, no niestety z tego co piszesz, to wychodzi na to, że to Ty masz pewien problem ze zrozumieniem koncepcji państwa. A to w sumie dziwne, bo jest ona nad wyraz prosta. Państwo, to nic innego jak ogromna firma ochroniarska. Takie jest podstawowe założenie państwa - ma zapewniać bezpieczeństwo wewnętrzne, bronić granic i rozsądzać spory. Tylko tyle. Cała reszta 'o ..." do artykułu Urząd Skarbowy oczami byłego urzędnika.  (14/12/2010)
infinum:   "Witam, aż się zarejestrowałem żeby skomentować. Dziękuję za artykuł, niewątpliwie jest wartościowy. Natomiast co się tyczy strachu przed urzędnikami. Wiadomo, że człowiek niedouczony i o niskiej samoocenie zawsze będzie chciał odbić to sobie na innych. Taka jest właśnie urzędnicza mentalność. Sami w pracy siedzą cicho jak myszy pod miotłą, ale jak idą na kontrolę to na ..." do artykułu Urząd Skarbowy oczami byłego urzędnika.  (13/12/2010)Akcje

Informacje podstawowe
Login: infinum
Ranga:
Ost. logowanie: 31/12/2010
Zarejestrowano: 13/12/2010

Statystyki
Punkty: 4
Odwiedziny profilu: 1.221
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 0
Komentarze: 3
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska