Login lub e-mail Hasło   

Mirosław T

Konto zostało zablokowane na stałe
Powód: Złamanie regulaminu serwisuWcześniejsze wpisy
Mirosław T:   Odpowiedź w wątku Wasze pomysły na zmiany (Społeczność) "Czy mógłbym bez ironii i złośliwości z Pana strony uzyskać odpowiedź na w/w techniczne pytanie: 1) kto skorygował moje wpisy w 'Komentarzach' 2) czy jest regulamin na Eioba, w którym znajdę opis dla nowicjuszy?"  (15/06/2008)
Mirosław T:   Odpowiedź w wątku Wasze pomysły na zmiany (Społeczność) "Mam pytanie do Administracji w sprawie 'Komentarzy'. Obok nazwy usera wpisującego komentarz są jakieś niezrozumiałe dla mnie znaki: +1 + - Nie wiem do czego służą i nigdy ich nie używałem. Zauważyłem, że ktoś 'uzupełnia' (po kilku dniach, czasami w tym samym dniu) moje komentarze o wpisy +1 lub -1, mimo, że ja tego nie robiłem. Chodzi o moje wpisy, które ..."  (15/06/2008)
Mirosław T:   "Religie potrzebują oprócz prawdy i przekazu historycznego, także mitów i wzruszających przedmiotów. Całun Turyński jest takim właśnie przedmiotem, przy którym zwykli ludzie, klęcząc przeżywają 'mistyczne' objawienia. Czy to źle, nawet, jeżeli całun jest zwyczajnym oszustwem? Mam mieszane odczucia... Natomiast co do autentyczności całunu, to wydawało mi się, że w świetle dostępnych m ..." do artykułu Całun Turyński - zbiór argumentów.  (15/06/2008)
Mirosław T:   Głos na artykuł Człowiek, który zbudował Irlandię  (15/06/2008)
Mirosław T:   "Ciekawy życiorys. Nie słyszałem nigdy o tym polityku." do artykułu Człowiek, który zbudował Irlandię.  (15/06/2008)
Mirosław T:   "Europa ostatnich kilkuset lat, to karta dramatycznych wojen, mordów, rozwoju gospodarczego i... po wynalezieniu nowych broni znowu wojen. Tak jak z demokracją, na która się narzeka, ale z drugiej strony nie ma lepszego systemu zarządzania ludźmi, tak jest z UE, która powoli zabiera atrybuty władzy i narodowości, ale w zamian jako pierwsza struktura zarządzania (w historii kontynentu ..." do artykułu Unijne meandry (cz. I).  (15/06/2008)
Mirosław T:   "Odniosłem wrażenie, że Kaczyński i Tusk, to jedyni politycy, którzy bez sukcesu zresztą (wg autora), kandydują do roli polskich elit politycznych. Za to ksiądz, którego nazwiska nigdy nie słyszałem jest: 'konkretny, śmiały, odważny i prawy'. A wszystko to w króciutkim artykule o korzyściach i stratach związanych z odrzuceniem przez Irlandię Traktatu oraz o dramacie zgwałconej 14 latki, która zaszł ..." do artykułu Jak jeden człowiek zmienił historię Europy.  (15/06/2008)
Mirosław T:   Głos na artykuł Jak nakręcić amerykański film. Spis reguł  (15/06/2008)
Mirosław T:   "dobre :D" do artykułu Jak nakręcić amerykański film. Spis reguł.  (15/06/2008)
Mirosław T:   "Piszesz: 'nie chciałabym byś patrzył na mnie i moje pisanie poprzez pryzmat mojej 'inności' (niepełnosprawności)'. Droga 'katatonio999'. Jest takie powiedzonko: 'chroń nas Panie Boże przed naszymi pomysłami'. Co to ma wspólnego z Twoją wypowiedzią? To, że moim zdaniem, do różnych osób należy różnie wyrażać swoje zdanie lub krytykę. Z prostego powodu: by ich nie skrzywdzić lu ..." do artykułu Być szczęśliwym to radość czy ból?.  (15/06/2008)
Mirosław T:   Głos na artykuł Ukrywanie prawdziwego adresu URL strony  (15/06/2008)
Mirosław T:   "Udzielanie prywatnych informacji związanych z Forum jest niedobre. Jeżeli ma Pan coś do powiedzenia, to lepiej by było po prostu tutaj napisać. Tak, aby było dostępne dla wszystkich." do artykułu Świadomy Sen - Pełny Kurs Jak Nauczyć Się Śnić Świadomie.  (15/06/2008)
Mirosław T:   "Autor artykułu jest cokolwiek leniwy. Poza trzema zdjęciami i 10 (słownie dziesięcioma) zdaniami nie ma dosłownie nic. Komentarze userów z Eioba (statystycznie) są dwa, trzy razy dłuższe. Szanowna Pani autorko. Nie wystarczy napisać dobry tytuł i 10 zdań, by wyczerpać temat. To co Pani zrobiła, to lekceważenie czytelników. " do artykułu Młodociane Feministki.  (14/06/2008)
Mirosław T:   "Jestem przed 50-tką. Pierwszy raz mężczyzna mnie o to pyta. Dotychczas czasami to robiły koleżanki ;) Chyba się starzeję, bo zaczynam interesować innych tym co mówię, a nie tym jak wyglądam :) Proszę nie brać tego do siebie. Lepiej jest żartować i śmiać się, niż płakać i być ponurakiem ;)" do artykułu Wódz rewolucji nihilizmu.  (13/06/2008)
Mirosław T:   Głos na artykuł Pracoholizm  (13/06/2008)
Mirosław T:   "Od dziecka jesteśmy uczeni, że w szkole trzeba dostawać piątki, być lepszym od koleżanki/kolegi z sąsiedztwa. Potem przychodzi moment, gdy praca daje nam szansę realizacji. W naturalny sposób wchodzimy w to i... robi się problem. Jesteśmy zmęczeni, pieniądze które zarabiamy trafiają do żony oraz dzieci. Dzieci, które właściwie lubią prezenty, a nie nas, bo i za co skoro nie ma czasu na spotkania. ..." do artykułu Pracoholizm.  (13/06/2008)
Mirosław T:   "Ładny nekrolog." do artykułu Nie godził się na nikczemnienie świata (drugie podejście).  (13/06/2008)
Mirosław T:   "nie dziwię się... w siłowni jedynym co powinno przyciągać uwagę ładnych Pań są siłacze, a nie urządzenia ;)" do artykułu siłownia.  (13/06/2008)
Mirosław T:   "Lubię jasne postawy, zwłaszcza w polityce. Publiczne rozmowy z ludźmi o innych poglądach (np. za pośrednictwem 'Komentarzy') dają możliwość wpływania na poglądy czytających. Nie mówię nic nowego, gdyż to 'oczywista oczywistość'. . Rozmowy z innymi userami np. 'Prema', który jest bardzo wyrazisty, dają szansę nie tyle wpłynięcia na jego zdanie, a pokazania 'publiczności', jak mogą ro ..." do artykułu Wódz rewolucji nihilizmu.  (13/06/2008)
Mirosław T:   "Zwrot 'obrzucić błotem' to ulubiona propagandowa zagrywka obronna, używana przez ludzi związanych ze służbami, którzy pod pozorem 'wołania o sprawiedliwość' oraz 'wołania o godność' chcą wywołać wrażenie, że osoba polityczna, której przeszłość jest odkrywana (a którą chcą bronić), została 'brzydko potraktowana'. Czytałem powyższy artykuł i nie znalazłem w nim faktów, o których nie s ..." do artykułu Wódz rewolucji nihilizmu.  (13/06/2008)
Mirosław T:   "Kolejny artykuł na Eioba dla świrów. To jest jakaś plaga. Gdy tylko umożliwia się umieszczanie stron www o dowolnej tematyce, bez cenzury i to na darmowym serwerze, to pojawia się grupa 'nawiedzonych inaczej', która zaśmieca Internet swoimi artykułami o ufoludkach, wizjach, poradach jak postępować z duchami itd." do artykułu Rząd USA sprzedał nas obcym.  (13/06/2008)
Mirosław T:   "he, he... dobra odpowiedź, choć z tym rządem co wszystkim steruje, to lekka przesada ;)" do artykułu Jak być prawdziwym mężczyzną?.  (13/06/2008)
Mirosław T:   "Zdrowo się ubawiłem. Całkiem serio. Nawet chciałem w przypływie rozbawienia dać 5 gwiazdek za skuteczność w poprawianiu humoru czytelnikowi :D No, ale czas na spokojną analizę. Oto poradnik jak gonić, czy polować na duchy. Poradnik rodem z Europy XXI wieku. Brakuje mi podobnych opracowań zawierających wskazówki od ludów koczowniczych Afryki i Amazonii, a może i 'tajnych' w ..." do artykułu 25 przykazań duchów.  (13/06/2008)
Mirosław T:   Głos na artykuł Wódz rewolucji nihilizmu  (13/06/2008)Akcje

Informacje podstawowe
Login: infolinux
Ranga:
Ost. logowanie: 18/06/2008
Zarejestrowano: 23/03/2007

Statystyki
Punkty: 144.330
Obserwujący użytkownicy: 1
Odwiedziny profilu: 7.945
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 58
Komentarze: 145
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska