Login lub e-mail Hasło   

Mirosław T

Konto zostało zablokowane na stałe
Powód: Złamanie regulaminu serwisuWcześniejsze wpisy
Mirosław T:   Głos na artykuł Ewangelia według św. Marii Magdaleny  (13/06/2008)
Mirosław T:   "Pierwsza sprawa. Szanowny userze 'katatonio999. Nie znam recepty na to, jak napisać artykuł lekki i ciekawy. Napisać artykuł, podczas czytania którego czytelnik będzie miał miał miłe odczucie, że oczy wchłaniają tekst, a nie mozolnie wciskają do mózgu pojedyncze słowa. Nawet absolwenci polonistyki, a więc osoby przygotowane do wprawnego operowania językiem polskim, nie zawsze piszą ..." do artykułu Być szczęśliwym to radość czy ból?.  (13/06/2008)
Mirosław T:   "Polecam artykuł na onet.pl (link jest na stronie głównej). Oto cytat: 'Czas zacząć płacić za ekologię. Od 2009 r. rachunki za wywóz śmieci mogą wzrosnąć o ok. 30 proc. Zdrożeją też prąd i ciepło, ich producentów obejmie nowa opłata za emisję gazów cieplarnianych - zapowiada 'Rzeczpospolita'.' Oto co umieją 'ekolodzy': wymusić zmiany wprowadzając podwyżki niby-podatków (opłat 'ekolog ..." do artykułu Budowa auta na prąd.  (13/06/2008)
Mirosław T:   "Artykuł jest echem powstałym po historycznej już umowie na przełomie lat 80/90, pomiędzy oficjalną władzą reprezentującą upadający system, a 'elitami' Solidarności. Dzięki temu porozumieniu oddanie władzy przez PZPR odbyło się bez rozlewu krwi. Ceną tego była akceptacja, że PZPR oddaje władzę, ale SB już nie. Niestety, ze względu na ogromny obszar tematyczny muszę pisać krótko i wybi ..." do artykułu Wódz rewolucji nihilizmu.  (13/06/2008)
Mirosław T:   "No dobrze, mamy wstęp, a gdzie sam tekst ewangelii Judasza?" do artykułu Ewangelia Judasza.  (12/06/2008)
Mirosław T:   Głos na artykuł 1612 - Sienkiewicz paradoksalnie  (12/06/2008)
Mirosław T:   Głos na artykuł Naturalny system dwójkowy  (12/06/2008)
Mirosław T:   Głos na artykuł Historia piractwa na Karaibach  (12/06/2008)
Mirosław T:   "Plan, to jest szczytne marzenie. Ilość dotychczas zebranych pieniędzy, to realna siła projektu. A ta jest, jak dotychczas, żałośnie mała. Takie są (bez urazy) 'projekty' 'ekologów': plany, obietnice, plany, obietnice..." do artykułu Budowa auta na prąd.  (12/06/2008)
Mirosław T:   "Ten projekt to na dzień dzisiejszy kolejny sposób na zbieranie pieniędzy i 'obiecanki', że uzyskane fundusze zostaną spożytkowane na szczytne cele. Rynek USA zna tysiące takich 'projektów' (nie tylko z dziedziny ekologicznej). Problemem ich jest to, że pod wielkimi hasłami zbierają skromne pieniądze, które starczają na zatrudnienie prawnika, księgowego i paru reklam w dużych magazynach (by wykazać ..." do artykułu Budowa auta na prąd.  (12/06/2008)
Mirosław T:   "Ale się nam rozszerzyła tematyka, od samochodów na prąd, po woreczki foliowe ;) Artykuł wywołał dyskusję o ekologii. Myślę, że autor artykułu nie będzie miał nam za złe, że nie omawiamy zawartości tabelek i innych danych, które skrupulatnie zebrał, a dalej poprowadzimy rozmowę o 'ekologach'. Gdyby jednak miał inne zdanie, to proszę o wpis w 'Komentarzach'. Problem wo ..." do artykułu Budowa auta na prąd.  (12/06/2008)
Mirosław T:   "Temat ciekawy, ale potraktowany 'po macoszemu'. Właściwie cały ten artykuł można uznać za wstęp, po którym spodziewamy się przeczytać instrukcję typu 'krok, po kroku' jak wystartować ze swoim biznesem we współpracy z wybranym portalem. Na dzień dzisiejszy powyższy artykuł nic nie wniósł nowego do mojego życia w Internecie." do artykułu Jak założyć własny biznes w internecie nie znając się na tworzeniu stron www?.  (11/06/2008)
Mirosław T:   "Styl pisania, retoryka i argumentacja jest mi skądś znana... Już sobie przypomniałem. Taki język propagandy i 'logicznych' argumentów słyszałem w zakładzie pracy, gdy nastał stan wojenny. Panie 'Prema'. Dziś rano Pan piszesz powyższe o 'zaletach' socjalizmu nie tylko leninowskiego, a po południu, dzięki temu, że nikt nic o Panu nie wie, siedzisz Pan sobie w kawiarni jako np. ..." do artykułu Radio Wolna Europa.  (11/06/2008)
Mirosław T:   "RWE wykonywało ważne zadanie taktyczne: w obliczu realnego zagrożenia uderzeniem ze strony ZSRR na kraje Europy Zachodniej (po II wojnie światowej, podczas tzw. 'zimnej wojny'), miało obniżyć 'morale' społeczeństw nierosyjskich, państw układu radzieckiego. A do wybuchu tej wojny było kilka razy bardzo blisko... Inaczej mówiąc, korzyści z działalności RWE (jak i samych amerykanów na terenie ..." do artykułu Radio Wolna Europa.  (11/06/2008)
Mirosław T:   "Ale by się zrobił szum, gdyby ten sam tekst napisał Polak, nie Żyd. Ale by się dostało za 'antysemityzm' autora ;)" do artykułu Julian Tuwim, Bank.  (10/06/2008)
Mirosław T:   "Od zakończenia II wojny światowej ustawicznie wraca pytanie, 'co było gorsze: hitleryzm, czy socjalizm'. Oczywiście hitleryzm przegrywa, gdyż po prostu przegrał wojnę. Nie miał szansy ewoluować jak system socjalistyczny, który ze zbrodniczego i złodziejskiego stał się złodziejski i zbrodniczy. Wielkim błędem jest oddzielanie tych dwóch systemów (które funkcjonowały w tej samej epoce ..." do artykułu Radio Wolna Europa.  (10/06/2008)
Mirosław T:   "Jeżeli chodzi o stronę theorionproject.org , to czym tu się podniecać. To jedna z wielu stron www promujących projekty zajmujące się zbieraniem pieniędzy dla 'ekologów'. W dodatku ilość zebranych pieniędzy na tej konkretnie stronie jest żałośnie mała... Takie 'żebracze' pomysły nie są odpowiednim pomysłem na 'czyszczenie' świata z 'nieekologicznych' technologii." do artykułu Budowa auta na prąd.  (10/06/2008)
Mirosław T:   "Oto co 'potrafią' 'ekolodzy' w naprawianiu świata, cytuję za wp.pl: 'W czwartek obchodziliśmy „Dzień bez foliówki”. Do akcji włączyło się większość hipermarketów i sieci sklepów firmowych. Zamiast toreb foliowych sprzedawcy oferowali tego dnia klientom torby ekologiczne. ' Ciekawe są komentarze dopuszczone przez wp: - A ile drzew ścięto żeby wyprodukować te papierowe ..." do artykułu Budowa auta na prąd.  (10/06/2008)
Mirosław T:   "Szanowny Panie 'swiadomosc'. Pisze Pan, że 'dziwi mnie twoja opinia czy brak entuzjazmu(...)'. Przyznam, że zdanie jest niejasne i nie wiem do czego mam (wg Pana) mały entuzjazm. Przypuszczam, że chodzi o mój (pełen dystansu) stosunek do tzw. 'ekologów', wyrażony zdaniem: 'Niestety, wśród ekologów nie doszło do takiej konsolidacji inżynierów i pieniędzy jak w Wolnym O ..." do artykułu Budowa auta na prąd.  (10/06/2008)
Mirosław T:   "Analizując cennik uzbrojenia, można wysnuć ciekawe wnioski, skąd się brała siła finansowa oraz militarna Jagiellonów, w początkowym okresie dynastii. W bitwie pod Grunwaldem (1410 rok), wojska krzyżackie (plus sojusznicy) miały ok. 21 tys. konnego rycerstwa, 6 tys. pieszych i artylerzystów oraz 5 tys. czeladzi (dane z Wikipedii). Nawet jeżeli jakaś część pokonanej armii kr ..." do artykułu Średniowieczne ceny broni.  (10/06/2008)
Mirosław T:   Głos na artykuł Średniowieczne ceny broni  (10/06/2008)
Mirosław T:   "Z tym odrdzewiaczem, to jest tak, jak z kwasem siarkowym w winie z hipermarketu... Tak nawiasem mówiąc, gdy się zapytałem w Lidlu i Tesco, czy jest jakieś wino bez kwasu, to uzyskałem odpowiedź, że nie. Jesteśmy otoczeni żywnością z 'egzotycznymi' dodatkami w napojach, garmażerce, nawet w pieczywie." do artykułu Coca-Cola - zapomniane fakty..  (09/06/2008)
Mirosław T:   Odpowiedź w wątku Wasze pomysły na zmiany (Społeczność) "Brakuje mi strony, na której (po zalogowaniu) wyświetlała by się lista artykułów, do których kiedyś dodałem 'Komentarz', a w opcjach wybrałem 'wysyłanie powiadomienia mailem'. Chciałbym zrezygnować z 'śledzenia' komentarzy do niektórych artykułów i nie wiem jak to zrobić. Skąd tata propozycja? Ponieważ wystawiłem trochę komentarzy, na moją skrzynkę dziennie przychodzi kilka-kilkanaście maili z Eioba, z informacją, że pojawił się nowy komentarz do artykułu."  (08/06/2008)
Mirosław T:   "Jest mi miło rozmawiać z autorem, który sensownie stawia zarzuty. Więc odpowiadam: 1) Sekta daje, poza dużym poczuciem bezpieczeństwa, 'ciąg dalszy' życia w 'iluzji'. Inaczej mówiąc osoba, która przeżyła intensywność wynikającą z zewnętrznych bodźców (np. narkotyki miękkie, twarde) ma duże szanse, by szukać następnych silnych bodźców. A takie dają grupy 'religijne', sekty. Oczywiści ..." do artykułu Konopie indyjskie.  (07/06/2008)Akcje

Informacje podstawowe
Login: infolinux
Ranga:
Ost. logowanie: 18/06/2008
Zarejestrowano: 23/03/2007

Statystyki
Punkty: 144.330
Obserwujący użytkownicy: 1
Odwiedziny profilu: 7.932
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 58
Komentarze: 145
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska