Login lub e-mail Hasło   

Mirosław T

Konto zostało zablokowane na stałe
Powód: Złamanie regulaminu serwisuWcześniejsze wpisy
Mirosław T:   "Komentaż strasznie tendencyjnie napisany. Esbecja straszyła ludzi, i SB-ka widziano często co najmniej raz w miesiącu w zakładzie pracy lub podczas wezwań na posterunek. Ludzie nie straszyli się SB-kami, gdyż byli oni na tyle straszni, że samo opowiadanie co robią, był wystarczające, by się bać. Mógłbym 'przerabiać' tekst Pana 'Prema', ale to nie ma sensu. Jest mi smutno, że zaledw ..." do artykułu Radio Wolna Europa.  (07/06/2008)
Mirosław T:   Głos na artykuł Radio Wolna Europa  (07/06/2008)
Mirosław T:   Odpowiedź w wątku Wasze pomysły na zmiany (Społeczność) "Nie czuję by Pan 'jajeczko' chciał mnie obrazić, lub by nawet niechcąco zrobił to. Niestety, na Forum nie ma miejsca na rozmowy pomiędzy userami, więc mam propozycję do Administracji: czy można zrobić dodatkowe narzędzie do 'korespondencji' prywatnej (oraz osobno publicznej) uaktywnianej na wniosek i po zezwoleniu userów (coś na styl 'rozmowy' podczas gry na kurnik.pl)? Dziękuję za uwagi. Przemyślę je, Panie 'jajeczko'. Miłego dnia :)"  (06/06/2008)
Mirosław T:   "Jest taka kabaretowa piosenka (kabaret Elita z Wrocławia) ze słowami: '... bilans musi wyjść na zero...'. Przyjmij, że za przyjemności, które przeżyłeś za pomocą środków zewnętrznych (np. narkotyku miękkiego), to (z racji w/w reguły o bilansie) BĘDZIE MUSIAŁO przyjść odbicie wahadła nastroju w drugą stronę. Depresje u ludzi, którzy w swojej przeszłości 'nałogowo' palil ..." do artykułu Konopie indyjskie.  (06/06/2008)
Mirosław T:   "no to ja wolę poezję o miłości, zamiast poezji o homo electronicusie ;)" do artykułu Electronicus lustruje horyzont.  (06/06/2008)
Mirosław T:   "Artykuł ma mylący tytuł. To raczej zbiór 'jak być szczęśliwym' lub 'jak doprowadzić siebie do stanu długotrwałego dobrego samopoczucia'. Pamiętam moją babcię. Nie znała powyższych reguł. Była inteligentna, w lot 'łapała' nawet abstrakcyjne dowcipy (podobno ludzie inteligentni lubią inteligentnie żartować). Pracowała fizycznie, ale i ceniła inteligencję. Żyła wg jakiejś odebranej od ..." do artykułu Jak uczyć się szybko i skutecznie - w łatwy sposób?.  (06/06/2008)
Mirosław T:   Głos na artykuł Moje Erotyczne Igraszki z Mohanem  (06/06/2008)
Mirosław T:   "Co? To tekst wyrwany z większego kontekstu? Ale jaja... Kto dobrowolnie przebrnie przez ten obszerny, 'zimno' napisany tekst? Przypomina on bardziej wykład z nauk ścisłych np. matematyki, gdzie wszystkie czynniki równania zostały objaśnione na początku, a potem w oparciu o nie następuje 'rozwinięcie'. Aby zrozumieć sens, trzeba PRZECZYTAĆ CAŁOŚĆ! To nie dla mnie. Moje życie jest zbyt krótkie, mam ..." do artykułu Electronicus lustruje horyzont.  (06/06/2008)
Mirosław T:   "Chyba ma Pan rację, Panie 'Prema', że 'za trudne'. Zmuszałem się, żeby przeczytać tekst do końca. Artykuł, ani nie był przyjemny w czytaniu, ani po przeczytaniu go nie odczułem, że patrzę na świat inaczej. Bez urazy, ale subiektywnie patrząc, oceniam go jako zbiór 'napuszonego pseudosocjologicznego bełkotu' w stylu fantasy. Wolę Stanisław Lema. Przynajmniej tam była jakaś akcja i uczucia." do artykułu Electronicus lustruje horyzont.  (06/06/2008)
Mirosław T:   "Jestem pod wrażeniem Pani twórczości. Nie wiedziałem, że jest w ogóle możliwe coś takiego. To jakaś chora projekcja chorego umysłu. Bez urazy. Nie chcę Pani obrażać, ale jak się już coś prezentuje w Internecie, to należy zwracać uwagę co. Fakt ukrywania się pod pseudonimem i notką typu cytuję: 'Jestem prot atrix z planety K/PAX z dalekiego kosmosu , z rasy o zupełnie odmiennej ewolucj...' d ..." do artykułu Kim jest wojownik światła ?.  (06/06/2008)
Mirosław T:   Odpowiedź w wątku Wasze pomysły na zmiany (Społeczność) "Już dwa razy doświadczyłem dziwnego zachowania formularza w części 'Komentarze'. Wpisałem tekst komentarza, zatwierdziłem go, kliknąłem w link 'widok strony do druku (tak zmuszam swój wpis by przyjął wygląd w normalnej, a nie roboczej tabelce). Po powrocie na stronę z artykułem 'zniknęła' pierwsza literka zdania. Na belce Komentarza była ikonka umożliwiająca dokonanie korekty, więc w nią kl ..."  (05/06/2008)
Mirosław T:   "Uczelnie w Polsce wypuszczają co roku nowych absolwentów informatyki ze specjalizacją 'Sieci komputerowe'. Ponadto jest wielu wysokiej klasy hakerów bez wykształcenia informatycznego, którzy dorabiają oferując hosting pod swoją opieką. To oni głównie są 'sprawcami' wysypu wielkiej ilości firm hostingowych. Problemem jest to, że NIGDY nie możemy stwierdzić, czy usługobiorca jest wiar ..." do artykułu Uważaj na "młodociany hosting".  (05/06/2008)
Mirosław T:   "Zawsze twierdziłem, że z głupim nie warto rozmawiać o skomplikowanych sprawach, tak jak nie należy korespondować z niewiarygodnym przedstawicielem, niewiarygodnej firmy. Autor artykułu złamał powyższą zasadę, no i ma. A na co Pan liczył, Panie Arturze, decydując się odpowiedzieć na rażąco głupią ofertę usługową? Przecież Pan to zrobił licząc właśnie, że otrzyma Pan ciekawy temat do ..." do artykułu Może poprawić stronę WWW?.  (05/06/2008)
Mirosław T:   Głos na artykuł Niebezpieczne dziewczynki  (05/06/2008)
Mirosław T:   "Brutalność i agresja nie są związane z płcią, ale przekazem od rodziców, z ulicy, mediów. Agresja jest sygnałem, że młodzi ludzie nie widzą perspektyw, a rodzice nie rozwijają w nich takich potrzeb. Trudno zresztą być dobrym rodzicem, gdy świat się zmienił, jest się bezrobotnym lub ma prostackie zajęcie u prywaciarza za śmieszne wynagrodzenie. Gdy samemu jest się agresywnym, bez perspektyw. ..." do artykułu Niebezpieczne dziewczynki.  (05/06/2008)
Mirosław T:   Głos na artykuł Sympatyczna pani Basia  (05/06/2008)
Mirosław T:   "Dobry zwyczaj: nie pożyczaj. Nigdy nikomu nie żyrowałem pożyczki, choć kończyło się to czasami widokiem skwaśniałych min kolegów. Powracając do artykułu: kto zawinił? Myślę, że wszyscy, choć największe konsekwencje poniosła (jak na razie) nieszczęsna pani, która musi spłacać cudzy kredyt. Dobry, choć odrobinę sucho, 'analitycznie' pisany artykuł." do artykułu Sympatyczna pani Basia.  (05/06/2008)
Mirosław T:   Głos na artykuł Rok 2012  (05/06/2008)
Mirosław T:   Głos na artykuł Chiromancja - wróżenie z ręki  (05/06/2008)
Mirosław T:   "Tyle komentarzy krytycznych, a mi się ten artykuł zwyczajnie podoba..." do artykułu Chiromancja - wróżenie z ręki.  (05/06/2008)
Mirosław T:   "'Artykuł ten jest jedynie zasygnalizowaniem (...) niezmiernie ważnych problemów.' Cóż, może by było lepiej, skoro już ma się coś do powiedzenia w danym temacie, napisać pełnowartościowy artykuł? Mam nadzieję, że autor czeka na pomysły w 'Komentarzach' i w oparciu (między innymi o nie) planuje uzupełnienie tekstu." do artykułu Dzisiejsze problemy młodzieży i ich przyczyny..  (05/06/2008)
Mirosław T:   "jeju... coś takiego mogli wymyśleć tylko 'normalni inaczej' ekonomiści... Przydatny artykuł. Można sobie samemu sprawdzić, czy pracodawca nas 'nie kiwa' z wynagrodzeniem." do artykułu W jaki sposób z wynagrodzenia brutto obliczyć wynagrodzenie netto..  (05/06/2008)
Mirosław T:   Głos na artykuł The Hands Resist Him - Przeklęte malowidło  (05/06/2008)Akcje

Informacje podstawowe
Login: infolinux
Ranga:
Ost. logowanie: 18/06/2008
Zarejestrowano: 23/03/2007

Statystyki
Punkty: 144.330
Obserwujący użytkownicy: 1
Odwiedziny profilu: 7.944
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 58
Komentarze: 145
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska