Login lub e-mail Hasło   

Mirosław T

Konto zostało zablokowane na stałe
Powód: Złamanie regulaminu serwisuWcześniejsze wpisy
Mirosław T:   "Piękny artykuł. Wprowadza w baśniowy świat prawdziwej sztuki malarskiej. Sam obraz robi małe wrażenie z racji malutkich wymiarów na moim ekranie. Mimo to, czuje się w nim 'drgający' niepokój kolorów i 'zaplecza'." do artykułu The Hands Resist Him - Przeklęte malowidło.  (05/06/2008)
Mirosław T:   "Artykuł jest tendencyjny. Widzenie współczesnego świata ograniczonego do 'złych kapitalistów' (niszczących i trujących w pogoni za zyskiem) oraz dobrych ekologów (ratujących świat) jest nieporozumieniem. Dzięki temu, że na świecie mamy 'krwiożerczych' kapitalistów, którzy swoje zakłady rozwijają (z pogardzanej przez autora artykułu potrzeby zwiększania zysków i swojego majątku), ja ..." do artykułu Kapitalizm a ekologia.  (05/06/2008)
Mirosław T:   "Z całym szacunkiem, ale Pan nie wie o jakiej skali energetyki mówimy. Proszę zapewnić energię dla zagłębia śląskiego (dla hut, zakładów mechanicznych i całego przemysłu ciężkiego) za pomocą 'energetyki rozproszonej' i ekologicznej. Potrzebne miliony kilowatów ma być dostarczone wiatrakami lub małymi ekologicznymi bateriami słonecznymi? To brzmi jak dowcip, ale my przecież nie żartujemy... ..." do artykułu Budowa auta na prąd.  (05/06/2008)
Mirosław T:   "Szanowny Panie 'amadeus'. Niech się pan 'nie wywija sianem' i wprowadzi do artykułu poprawki oraz uzupełnienia, zamiast jedynie deklarować, że zainteresowanym może Pan przesłać te dane mailem. Za rok, dwa nikt nie będzie pamiętał o możliwości kontaktu mailem, a gdy Pan uzupełni artykuł, to i nie będzie po co... Jak się powiedziało 'a' (czyli napisało artykuł), to wypada powiedzieć i 'b' (czyli uzupełnić). Pozdrawiam ;)" do artykułu Rok 2012.  (05/06/2008)
Mirosław T:   "Jestem zdecydowanym przeciwnikiem wolności dla narkotyków miękkich (o twardych nie wspomnę). Jednak, gdy 'łyse głowy' stają obok mnie ze swoją retoryką, to w życiu nie przyznam się, że mamy 'wspólne' poglądy. Hasło 'Żydzi na Madagaskar' już było i skończyło się ogólną katastrofą oraz cierpieniami. Urodą demokracji jest to, że znajdzie się 'miejsce' i dla 'łysych głów'. ..." do artykułu Marsz Wyzwolenia Konopii - relacja z kontrmanifestacji.  (05/06/2008)
Mirosław T:   "Rzygać mi się chce, jak czytam takie 'patriotyczne' manifesty. Przez debili z łysymi głowami czasami wstyd mi się przyznać, że jestem Polakiem." do artykułu Kryzys świadomości narodowej.  (05/06/2008)
Mirosław T:   "Odwiedziłem witrynę theorionproject.org . Jest to projekt w powijakach. Ma szczytne cele i dopiero zbiera fundusze. Na dzień dzisiejszy zebrano 342,206 dolarów. To może wystarczy 'na waciki' dla ładnej pani, ale na pewno nie na przeprowadzenie realnych badań nad energetyką alternatywną. Tak na serio, to obawiam się, że po zebraniu pieniędzy starczy im jedynie na finansowanie kampanii w mediach, lansującej zdrowy i ekologiczny styl życia." do artykułu Budowa auta na prąd.  (05/06/2008)
Mirosław T:   Głos na artykuł Czy biały i czarny to kolory?  (05/06/2008)
Mirosław T:   "Ciekawy ten artykuł. I ładnie napisany lekką polszczyzną. Pozdrawiam autorkę." do artykułu Czy biały i czarny to kolory?.  (05/06/2008)
Mirosław T:   "Szanowny Panie 'swiadomosc'. Jestem zachwycony Pana kulturą i sposobem 'dyskusji' za pomocą 'Komentarzy' i to mimo, że nie zgadzam się z Pana argumentami. Pana zdania są ładnie zbudowane, tezy zawierają argumenty, link do strony www, punktowanie. Widać, że Pan stracił trochę czasu redagując posta. Co do samej dyskusji, to proponuję tekst z miesięcznika 'Energia Gigawat': ..." do artykułu Budowa auta na prąd.  (05/06/2008)
Mirosław T:   "Artykuł tendencyjny, wytykający nowe trendy w języku polskim. Kiedyś była francuszczyzna (XVIII-XIX wiek), teraz angielszczyzna, a nawet 'internetszczyzna'. Taki duch czasów... Osobiście nie mam nic do nowinek językowych, choć osobiście wolę zwykłą, lekką polszczyznę ;) . Ważnym jest jednak dla mnie (nie jestem aż taki 'nowoczesny), by Polacy prawidłowo wymawiali słowa polskie (akc ..." do artykułu Polacy nie gęsi?.  (05/06/2008)
Mirosław T:   "Dawno nie czytałem tak chaotycznego i byle jakiego opisu instalacji systemu operacyjnego. Może więc zaproponuję małą radę dla Pana Sławomira: proponuję artykuły publikowane w Internecie traktować nie jako prywatne notatki ze skrótami myślowymi jasnymi tylko do autora (lub wąskiej, hermetycznej grupy zawodowców). Artykuły publikowane w Internecie np. na Eioba, są dostępne dla ..." do artykułu Acer Extensa 5220 - instalacja WindowsaXP.  (04/06/2008)
Mirosław T:   "Autor zna się trochę na 'prowadzeniu' dyskusji, wykładu, gdyż zastosował popularną (niestety) sztuczkę, polegającą na rozpoczęciu artykułu zdaniem: 'wg badań naukowców', albo 'zostało udowodnione naukowo' lub 'ukazało sie (...) wiele książek na temat wydarzeń (...). Co daje taki wstęp? Jeżeli 'przebiegły' autor nie podał do wglądu źródeł (tytuły książek, adresy www, itp.), to wytrąca ewentualnym k ..." do artykułu Rok 2012.  (04/06/2008)
Mirosław T:   "ech... Panie Januszu... Mój komentarz był prawidłowo umiejscowiony ('kliknęło mi się' prawidłowo). Reguły są takie: gdy ktoś napisze komentarz np. nr 1, to kolejne podkomentarze, czyli odpowiedzi na komentarz nr 1 mają margines z lewej strony. Nowy wątek, czyli komentarz nr np. 5 (niezwiązany z nr 1) wprowadzamy już bez marginesu z lewej strony. Proszę się przyjrzeć: ..." do artykułu O śmiechu.  (04/06/2008)
Mirosław T:   "Z dawnych lat, zapamiętałem jedną z kilku porad zdrowotnych lansowanych w szkole (za pomocą plakatów i 'pogawędek'): 'jeżeli kobieta na starość chce uniknąć osteoporozy, to powinna w dzieciństwie (nie w wieku dorosłym, co w sumie jest ciekawe) pić dużo mleka'. Nie jestem lekarzem, ani kobietą, więc nie będę się już bardziej wypowiadał na ten temat ;)" do artykułu O potajemnym złodzieju i mordercy - osteoporozie..  (04/06/2008)
Mirosław T:   "Szanowny Panie Januszu. Mój tekst zaczynający się od słów: 'Piszesz, że masz nadzieję, iż ludzie, którzy mają złą opinię o konsekwencjach palenia konopii indyjskich zmienią zdanie na pozytywne(...)' nie dotyczy Pana, gdyż Pan takich słów nie użył. Mój Komentarz dotyczy wpisu usera 'Macieja M'. Przypominam jego wpis, choć może niepotrzebnie, bo po prostu jest dwa wpi ..." do artykułu O śmiechu.  (04/06/2008)
Mirosław T:   Głos na artykuł Eksperyment Milgrama  (04/06/2008)
Mirosław T:   "Rzetelny i profesjonalnie przygotowany artykuł. No i sam temat wyśmienicie dobrany. Oby takich artykułów było więcej na Eioba." do artykułu Eksperyment Milgrama.  (04/06/2008)
Mirosław T:   "a w domu wszyscy zdrowi?" do artykułu Eksperyment Milgrama.  (04/06/2008)
Mirosław T:   "Nie zakładałem firmy, więc nie wiem, czy artykuł jest rzeczowy, czy nie. Zainteresowały mnie natomiast komentarze. Mam subiektywne odczucia, że jest jeden user, który 'zawzięcie' chwali autora artykułu, jeden user, która od razu wytknął (na podstawie własnych doświadczeń), że założyć firmę wcale nie jest tak prosto (jak by wynikało to z artykułu), no i parę wpisów userów, którzy wd ..." do artykułu Jak założyć własną firmę - krok po kroku.  (04/06/2008)
Mirosław T:   "Piszesz, że masz nadzieję, iż ludzie, którzy mają złą opinię o konsekwencjach palenia konopii indyjskich zmienią zdanie na pozytywne... W takim razie, ja mam nadzieję, że dotknie Ciebie dramat rodzica, który nie mogąc nic zrobić, patrzy z bezradnością jak jego dziecko sięga pierw po lekkie, a potem twarde narkotyki." do artykułu O śmiechu.  (04/06/2008)
Mirosław T:   "Panie 'Anarchiuszu'. Temat seksu jest ważny w życiu człowieka, więc rozumiem ewentualne zainteresowanie na poziomie 30.000 odwiedzin. Ale taki badziewny artykuł?" do artykułu Świat się zmieni - rok 2012.  (04/06/2008)
Mirosław T:   "Pani 'niedoinformowana' pisze, że 'niepełnosprawni niczym się od nas nie różnią'. Chmmm... Od nas, czyli od kogo? Od normalnych ('normalny', od słowa 'norma', czyli zdecydowana większość)? Mam inne zdanie w tej sprawie, co nie znaczy, że pozwalam sobie na bycie nieprzyjemnym dla kogoś tylko dlatego, że jest inny ode mnie." do artykułu I Ty taki możesz być!.  (03/06/2008)
Mirosław T:   "Artykuł badziewny i stawiający pod znakiem zapytania logikę nadawania na Eioba tytułu 'Artykuł Dnia' (czego symbolem jest ikonka o wyglądzie czerwonego 'medalu'). Nie dość, że krótki, lakoniczny i robiący wrażenie byle jakich notatek do poprawienia i uzupełnienia, to jeszcze sam temat jest dla świrów. Za to ilość komentarzy (109 wpisów) świadczy, albo o manipulacji (np. w pogoni za ..." do artykułu Świat się zmieni - rok 2012.  (03/06/2008)Akcje

Informacje podstawowe
Login: infolinux
Ranga:
Ost. logowanie: 18/06/2008
Zarejestrowano: 23/03/2007

Statystyki
Punkty: 144.330
Obserwujący użytkownicy: 1
Odwiedziny profilu: 7.940
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 58
Komentarze: 145
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska