Login lub e-mail Hasło   

Mirosław T

Konto zostało zablokowane na stałe
Powód: Złamanie regulaminu serwisuWcześniejsze wpisy
Mirosław T:   Głos na artykuł Strojenie gitary  (03/06/2008)
Mirosław T:   "No proszę. Na Eioba można znaleźć artykuł, nad którym autor się trochę napracował. Ładnie sformatował tekst, dodał sensowną grafikę no i napisał rzeczowo na temat. Pozdrawiam." do artykułu Strojenie gitary.  (03/06/2008)
Mirosław T:   Odpowiedź w wątku Wasze pomysły na zmiany (Społeczność) "Mam propozycję: zmienić sposób punktacji za ILOŚĆ artykułów. Doszło do tego, że autorzy wstawiają kompletną 'kichę', artykuły zawierające 10, 9 zdań (plus obowiązkowe duże zdjęcie na pół monitora oraz czasami dla zwiększenia 'zajętości' strony zwiększają do monstrualnych rozmiar czcionki). Dnem jest artykuł na stronie: http://www.eioba.pl/a72253/opis_opancerzenia_czolgu Opinia, że Eioba jest zbiorem śmieci literackich może ją kiedyś zniszczyć."  (03/06/2008)
Mirosław T:   "To ma być artykuł? Zdjęcie, podpis pod zdjęciem (jest to zresztą JEDYNE zdanie w tym 'artykule') oraz lista kilku nazw typu 'przód kadłuba', 'bok kadłuba', 'tył kadłuba'... (bez kpin, tak wygląda ten 'artykuł' naprawdę, choć to się nie mieści w głowie!). Wygląda na to, że plaga kiepskich i krótkich 'artykułów' sięga dna. Takie są skutki pogoni za punktami do klasyfikacji 'Ranking' n ..." do artykułu Opis opancerzenia czołgu.  (03/06/2008)
Mirosław T:   "che... che... Pan sobie robi jaja, jak widzę, Panie Prema ;)" do artykułu Budowa auta na prąd.  (03/06/2008)
Mirosław T:   "Może przekona Ciebie do zmiany oceny 'europejskich ekologów' artykuł z dzisiejszej WP. Cytuję: 'CHCIELI ZROBIĆ Z NIEGO CZŁOWIEKA. Austriaccy aktywiści walczący o prawa zwierząt domagali się przed sądem uznania za człowieka szympansa o imieniu Matthew'. Polecam. Link jest na stronie głównej wp.pl" do artykułu Budowa auta na prąd.  (03/06/2008)
Mirosław T:   "Problem rzucenia palenia jest podobny do problemu niespokojnych snów. Jeżeli mamy pogodne spojrzenie na życie i nie walczymy bez powodu ze światem, to i palenie łatwo rzucimy, i sen się nam wygładzi. Wiem to z autopsji ;) . Kilkanaście lat temu poszedłem do kina na film 'Mały Budda'. Przed wejściem na salę standardowo zapaliłem, i schowałem paczkę papierosów do kieszeni, by po prawie dwóch godzina ..." do artykułu Jak ułatwić sobie wyjście z nałogu palenia i innych nałogów?.  (03/06/2008)
Mirosław T:   "To nie artykuł wywołuje gorącą dyskusję (gdyż jest mierny), a sam temat. Nie sztuka chlapnąć na dobry temat kilka zdań i cieszyć się, że wywołuje zainteresowanie." do artykułu Rozsądnie pity alkohol wydłuży nasze życie.  (03/06/2008)
Mirosław T:   "Z całym szacunkiem, ale userze 'counter' wyluzuj... Czytając Twój tekst prawie słyszałem hasło z lat 30-tych, 'Żydzi na Madagaskar!'." do artykułu Rozsądnie pity alkohol wydłuży nasze życie.  (03/06/2008)
Mirosław T:   "Nie zgadzam się z tezą, że moje poglądy na ruch ekologów (zwłaszcza polskich i UE) jest 'infantylny'." do artykułu Budowa auta na prąd.  (03/06/2008)
Mirosław T:   "Rozumiem, że chcesz wskazać na problem 'krzywdzenia' futrzaków szczurów, które nie wykazują przecież okropnych cech ludzi podczas 'ludzkiego wyścigu szczurów'. Zupełnie jak w zwrotach: 'napił się jak świnia', 'głupia małpa'. Cóż... Żartując powiem, że nigdy nie wiadomo, czy zwierzęta w kontaktach ze sobą nie 'nabijają się' z ludzi niesprawiedliwie ich nazywając. I będzie 1:1 ;)" do artykułu Strategia osiągnięcia celu.  (03/06/2008)
Mirosław T:   "eee... no fakt... nie wziąłem... Odruchowo już na Eioba czytam ze świadomością, że czytam przeróbki... OK. Będę uważniejszy ;)" do artykułu SEPSA - co warto wiedzieć.  (03/06/2008)
Mirosław T:   "No właśnie... Alkohol pomaga czy nie... Jedne badania mówią, że szkodzi, inne, że pomaga. Zupełnie jak z masłem kilka lat temu, gdy byliśmy świadkami kampanii na rzecz margaryn miękkich. Myślę, że 'badania' są do bani i aby nie zwariować trzeba zwyczajnie zachować 'zdrowy' rozsądek ;)" do artykułu Rozsądnie pity alkohol wydłuży nasze życie.  (03/06/2008)
Mirosław T:   "Piszesz cytuję: 'chodzenie z kijkami z autopsji uważam za dobre ale dla inwalidów (...)'. Zaskoczę więc Ciebie. Mieszkam w Gorzowie Wlkp. Jadę sobie pewnego dnia rowerem po podgorzowskich polach, a tu mija mnie grupa kilku ludzi maszerujących z kijkami. Nie wyglądali na ułomnych. Wyglądało, że są na spacerze. Chyba jesteśmy świadkami powstawania jakiejś nowej mody." do artykułu Nowa moda na bieganie z kijami?.  (03/06/2008)
Mirosław T:   "Nudny i lekko infantylny artykuł. Mi osobiście się nie podobał i wręcz nużył. Wiem 'katatonio999', że masz problemy ze zdrowiem, ale chcesz żyć jak każdy inny człowiek. Jedną z cech takiego życia jest doświadczanie życzliwej, choć nie zawsze miłej prawdy. Piszę nie po to aby sprawić Tobie przykrość, ale by prosto wyrazić swoje odczucia po przeczytaniu artykułu. Pozdrawiam" do artykułu Być szczęśliwym to radość czy ból?.  (02/06/2008)
Mirosław T:   "Postawiłem takie pytanie, gdyż w XVII wieku (oraz w późniejszych latach) we Francji (jak i innych dworach arystokratycznych np. w Niderlandach) istniał poradnik z 'symboliką' kwiatów. Niestety, wiem o tym z TV i nie mogę podać źródła." do artykułu Romantyczne uwodzenie.  (02/06/2008)
Mirosław T:   Głos na artykuł Nowa moda na bieganie z kijami?  (02/06/2008)
Mirosław T:   "Dobry poradnik o 'Nordic Walking'. Irytujące jest jedynie formatowanie punktowania. Przypuszczam, że autorka nie zna zbyt dobrze swojego edytora tekstowego i stąd mój pomysł: napiszę zaraz na Forum pomysł do admina Eioba, by utworzył miejsce w którym niedoświadczeni autorzy tekstów mogli by się zgłosić po poradę jak i co zrobić. Nie żeby admin zrobił to za nich, ale udzielił porady." do artykułu Nowa moda na bieganie z kijami?.  (02/06/2008)
Mirosław T:   Odpowiedź w wątku Wasze pomysły na zmiany (Społeczność) "Czy jest możliwym, aby admin utworzył miejsce, w którym niedoświadczeni autorzy tekstów mogli by się zgłosić po poradę jak rozwiązać problem formatowania tekstu (np. usunięcia błędów przy punktowaniu). Nie żeby admin sam naprawiał teksty userów, ale by było miejsce do takich porad."  (02/06/2008)
Mirosław T:   Głos na artykuł I Ty taki możesz być!  (02/06/2008)
Mirosław T:   "Ładny artykuł. Taki osobisty i przez to aż promieniujący autentycznością. Artykuł jest wołaniem osób ułomnych o prawo do bycia 'normalnymi'. Problem w tym, że są osoby kalekie, których trauma tak złamała, że nie da się z nimi wytrzymać. Potrafią być bezsensownie okrutne, fałszywe, a nawet (znam takich) być mistrzami w natrętnym manipulowaniu innymi (by uzyskać np. pomoc w sprawie za ..." do artykułu I Ty taki możesz być!.  (02/06/2008)
Mirosław T:   "Szanowna Pani 'katatonia999'. Nie mam nic przeciwko zarówno mądrym, obszernym artykułom, jak i krótkim 'złotym myślom'. Problem w tym, że dla porządku należy utwory umieszczać we właściwych rubrykach. Może jestem w błędzie, ale Eioba specjalizuje się w publikacji autorskich artykułów oraz przedruków artykułów (za zgodą autora). Czy tak? Fakt publikacji zobowiązuje do ..." do artykułu Rozsądnie pity alkohol wydłuży nasze życie.  (02/06/2008)
Mirosław T:   Głos na artykuł SEPSA - co warto wiedzieć  (02/06/2008)
Mirosław T:   "Rzetelny artykuł. Na końcu źródła, podpis. Tak powinna wyglądać norma na Eioba. Gorąco polecam wszystkim potencjalnym autorom, którzy by chcieli publikować na Eioba (nie chodzi o temat, a sposób pisania)." do artykułu SEPSA - co warto wiedzieć.  (02/06/2008)
Mirosław T:   "Rekord! Znalazłem nowy, rekordowo krótki artykuł! Zaledwie 9 zdań ma ten 'artykuł' Poprzedni rekord 10 zdań został pobity! Ciekawe kiedy artykuł złożony z trzech zdań pojawi się na Eioba wzbudzając zainteresowanie członków społeczności Eioba. Z tego co widzę, to niektórzy Internauci wykonali komentarze zbudowane z większej ilości zdań niż sam artykuł... Gdyby wyeliminować duże zdjęcie kieliszka, to sam 'artykuł' nie zajął by nawet połowy mojego ekranu." do artykułu Rozsądnie pity alkohol wydłuży nasze życie.  (02/06/2008)Akcje

Informacje podstawowe
Login: infolinux
Ranga:
Ost. logowanie: 18/06/2008
Zarejestrowano: 23/03/2007

Statystyki
Punkty: 144.330
Obserwujący użytkownicy: 1
Odwiedziny profilu: 7.939
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 58
Komentarze: 145
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska