Login lub e-mail Hasło   

Mirosław T

Konto zostało zablokowane na stałe
Powód: Złamanie regulaminu serwisuWcześniejsze wpisy
Mirosław T:   Głos na artykuł Randki ze zdjęciem, a może bez?  (28/05/2008)
Mirosław T:   "Dobry artykuł o w sumie ważnej dla wielu internautów sprawie (patrząc po ilościach chętnych na różnego rodzaju 'randkach'). Irytujące było, jak dla mnie, formatowanie tekstu, ale to tylko drobna uwaga. Konieczność 'zobaczenia' 'randkowicza' poprzez Internet (w postaci zdjęcia), to ważna sprawa. Autor logicznie i przekonująco (mnie) opisał to. Dlaczego moja ikonka (na ..." do artykułu Randki ze zdjęciem, a może bez?.  (28/05/2008)
Mirosław T:   "Problem bezpieczeństwa w szkołach jest. Zarówno niebezpieczni są nauczyciele dla uczniów, jak i uczniowie dla siebie i nauczycieli. Jak rozwiązać ten problem? Może tak, jak w artykule Pana Artura. Skoro to co jest, już dostatecznie się skompromitowało no i nie przystaje do nowych warunków epoki, to może warto zaryzykować i... i... i co będzie... To jest to... Co będzie... G ..." do artykułu Szkoły konfidentów.  (28/05/2008)
Mirosław T:   "Co kilkanaście lat widzę inną 'piramidę zdrowia'. Mam nadzieję, że ta zostanie aktualna przez co najmniej 5-8 lat... Moja rodzina to długowieczni ludzie. Babcia i prababcia żyły prawie 100 lat, mężczyźni przekraczali lekko 80-tkę. Ich jadłospis (mówię o drugim pokoleniu ode mnie, czyli o babciach i prababciach, nie o rodzicach, gdyż to osobna opowieść) był zaprzeczeniem 'zdrowego' ż ..." do artykułu Piramida zdrowia.  (28/05/2008)
Mirosław T:   Głos na artykuł Rodzaje herbat  (28/05/2008)
Mirosław T:   "Encyklopedyczny artykuł. Trochę razi suchością i 'technicznością' stylu, ale nie ma co narzekać. Można się czegoś dowiedzieć o herbacie. Informacje jak parzyć i pić herbatę niestety wymagają bezpośrednich zajęć. Najlepiej z 'mistrzem ceremonii', więc wybaczmy autorowi, że nie umieścił takowego ;)" do artykułu Rodzaje herbat.  (28/05/2008)
Mirosław T:   Odpowiedź w wątku Wasze pomysły na zmiany (Społeczność) "Pierwsza sprawa związana z komentarzami. Po zalogowaniu wybrałem: -Twoje konto -Podsumowanie konta- i mam tak jak chcę wszystkie moje komentarze. Moje na żółtym tle, internautów na szarym. Problemem jest to, że skrypt wybiera z bazy danych wszystkie komentarze internautów (na szarym tle) i nie mam możliwości wywalenia tych, które były przed wpisaniem mojego. Chodzi o to, że chcę wyś ..."  (28/05/2008)
Mirosław T:   Głos na artykuł 7 sposobów na pierwszą randkę!  (28/05/2008)
Mirosław T:   "Zacytuję powyższy komentarz kobiety: 'Ach... żeby tak wszyscy faceci to przeczytali ;). '. Potem proszę popatrzeć na oceny w gwiazdkach: zaledwie 3,3 (7 głosów). Skąd taka rozpiętość zrozumienia trafności artykułu? Jak dla mnie to wyśmienity artykuł. Coś na styl porad 'Kamyczka' sprzed lat. Miły język, lekki tekst, z sensem i na temat. Na pewno przeczytanie go nie zaszkodzi nikomu (piszę to w kontekście innych 'mądrych' porad dostępnych w Internecie)." do artykułu 7 sposobów na pierwszą randkę!.  (28/05/2008)
Mirosław T:   "To o śnie można napisać tak dziwacznie? Sen to sen. Mam sen taki, jak wygląda mój dzień powszedni. Zamiast 'ingerować' w sprawy snu, proponuję spokojniej i milej żyć. Polepszy się, choć może nie będziemy umieli nazwać czemu. W tym przypadku myślę, że 'niewiedza, to błogosławieństwo' ;) Dla tych, którzy chcą 'poeksperymentować' na śnie: w przypadku nieudolnie prowadzonej 'terapii' i 'ćwiczeń', grozi to poważnymi zaburzeniami psychicznymi i zdrowotnymi." do artykułu Świadomy Sen - Pełny Kurs Jak Nauczyć Się Śnić Świadomie.  (28/05/2008)
Mirosław T:   "Miłość niejedno ma imię. Ten artykuł to kolejny z setek, jak nie tysięcy opisów zachowania w miłości. Jak dla mnie to artykuł trąci infantylnością. Co do samej miłości, to im mniej się o niej dyskutuje i omawia, a głównie przeżywa, tym lepiej. Pewnych rzeczy w zagrożeniach miłości nigdy nie przeskoczymy, ale możemy zepsuć nadmierną 'wiedzą' lub 'oczekiwaniami'. Wolę wiersze, filmy lub opowiadania o miłości, niż takie artykuły..." do artykułu Jeśli kogoś kochasz kopnij go w dupę!.  (28/05/2008)
Mirosław T:   "Artykuł o zupełnie dwóch różnych sprawach: 1) Sprawa szczepień - bardzo zły i szkodliwy artykuł 2) Sprawa ratowania po zatruciu rtęcią - dobry, choć lepiej samemu nie ratować, a wezwać pogotowie i ratowanie uzgadniać telefonicznie z lekarzem (czasami problemem dla lekarza jest nie tylko fakt zatrucia, ale i technika odtruwania, która mogła być w danych okolicznościach ..." do artykułu Nie truj dziecka szczepionkami!.  (28/05/2008)
Mirosław T:   Głos na artykuł Różne informacji o królikach  (28/05/2008)
Mirosław T:   Głos na artykuł Choroby królików  (28/05/2008)
Mirosław T:   Odpowiedź w wątku Wasze pomysły na zmiany (Społeczność) "Znalazłem pewien błąd lub niedopatrzenie. Pisząc 'Komentarz' do artykułu nie wiedziałem (bo i skąd), że istnieje mechanizm czasowy blokujący wpis. Komentarz powinien być przemyślany, więc zacząłem go sobie pisać (niestety, nie zwróciłem uwagi kiedy), a gdy zadowolony kliknąłem przycisk 'Dodaj komentarz', to bez komunikatu błędu komentarz zniknął. Nie ma go w 'Komentarzach', jak i w polu do wpisywa ..."  (28/05/2008)
Mirosław T:   Odpowiedź w wątku Wasze pomysły na zmiany (Społeczność) "28.05.2008 nastąpiło wprowadzenie zmian na Eioba. Przyznam, że od strony klienta wiele się nie zmieniło. I bardzo dobrze. Niestety, usunięto możliwość przeglądania komentarzy w dziale Społeczność. I bardzo źle. To był przydatny link. Mogłem po kilku dniach nieobecności rzucić okiem na to, co ludzie wpisywali w komentarzach (pod artykułami), bez konieczności 'biegania' po artykułach. ..."  (28/05/2008)
Mirosław T:   "10 (słownie dziesięć) zdań ma ten artykuł. Czy to jakaś nowa tendencja na Eioba? Może byśmy utworzyli dwa piony równolegle funkcjonujące na Eioba: 'Artykuły' oraz 'Złote myśli', które mogły być też pod nieco inną nazwą: 'Krótkie notki o tym, czym inni mogą się zająć, bo autorowi notki się nie chce tracić czasu na pracę przy klawiaturze'. Jesteśmy otoczeni masą ważnych ..." do artykułu Gdyby zwierzęta umiały mówić,czy ośmielilibyście się je zabijać i zjadać?Wolter.  (27/05/2008)
Mirosław T:   Głos na artykuł Herbaciany cykl - herbata dawniej i dziś  (27/05/2008)
Mirosław T:   "Nie strzelano ostrą amunicją (w moim mieście Gorzowie Wlkp.). Strzelano świecami dymnymi i bito pałkami (gumowymi). Osobiście widziałem z balkonu obcej rodziny w śródmieściu (uciekłem tam umykając przed sapiącym zomowcem w kasku i z pałką) jak funkcjonariusze wlekli ciało młodego, nieprzytomnego chłopaka trzymając go pod pachę i zrzucając go na chodnik jak paczkę do odbioru. Z całym szacunkiem, a ..." do artykułu Stan wojenny.  (27/05/2008)
Mirosław T:   Głos na artykuł Romantyczne uwodzenie  (27/05/2008)
Mirosław T:   "Ja rozumiem, że ten artykuł opisuje symbolikę kwiatów i nie zajmuje się udowadnianiem 'skąd i co'. Jednak odczuwam brak źródeł. Jest miłym dowiedzieć się, że kwiat kaktusa 'oznacza' wytrwałość oraz namiętność, ale jako czytelnik nieufny bym chciał wiedzieć, skąd autor artykułu to wie. " do artykułu Romantyczne uwodzenie.  (27/05/2008)
Mirosław T:   "'Odwaga bycia sobą' to dar dany tym, którzy nie muszą zadbać o swój i swoich bliskich byt materialny. Nie jest możliwe 'bycie sobą' przy przypadkowych współpracownikach, gdy zadania, terminy i układy są jedyną wartością. 'Bycie sobą' jest określeniem częstym u ludzi, którzy nie znają siły wpływu innych ludzi w układach typu: praca/stosunki_podwórkowe/dom. Przyznam, że sam bym chciał, by świat był ..." do artykułu Odwaga bycia sobą.  (27/05/2008)
Mirosław T:   "Trauma jest jak wrzód na dupie (przepraszam za wyrażenie). Skoro już jest i wpływa na nas, to lepiej by ją ukierunkować pozytywnie. Jak? Może zgodnie z zasadą, że 'co nas nie zabije, to nas wzmocni'? Każdy z nas, naprawdę, każdy z nas, ma swoje dramatyczne przeżycia i nie ma 'wybrańców', którzy mają 'płatki róż pod stopami'. Każdy z nas ma poczucie, że przeżył traumę. Problemem jest ..." do artykułu Czy można po prostu zapomnieć? - o bolesnej traumie.  (26/05/2008)Akcje

Informacje podstawowe
Login: infolinux
Ranga:
Ost. logowanie: 18/06/2008
Zarejestrowano: 23/03/2007

Statystyki
Punkty: 144.330
Obserwujący użytkownicy: 1
Odwiedziny profilu: 7.933
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 58
Komentarze: 145
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska