Login lub e-mail Hasło   

Piękna Miłość

http://www.PieknaMilosc.pl - serwis prezentuje praktyczne porady i wskazówki dotyczące miłości, związków i rozwoju osobistego. Oferuje poradnictwo psychologiczne i warsztaty internetowe.Wcześniejsze wpisy
Piękna Miłość:   "To wspaniale! Gratulujemy!!! Może podzielisz się z Czytelnikami, jak je pielęgnujesz, co robisz, że jest na takim poziomie? A także, jeśli w swoim otoczeniu obserwujesz osoby z niskim poczuciem własnej wartości - jakie trudności, które w związku z tym mają, wygają Ci się najistotniejsze? Pozdrawiam serdecznie! Joanna" do artykułu 10 największych problemów związanych z poczuciem własnej wartości.  (04/05/2011)
Piękna Miłość:   "Witaj, wszelkie informacje na ten temat znajdują się na naszym serwisie. Serdecznie zapraszamy! A wracając do naszego artykułu - jakie jest Twoje zdanie o tej liście? Czy jest ona kompletna, czy może masz jakieś dodatkowe sugestie?" do artykułu 10 największych problemów związanych z poczuciem własnej wartości.  (04/05/2011)
Piękna Miłość:   "Również mężczyźni ulegają metamorfozie. Wszyscy w ciągu życia nieustannie się zmieniamy. Miło, kiedy te zmiany idą w dobrym kierunku... Kiedy się rozwijamy i piękniejemy wewnętrznie. Towarzyszące temu zmiany zewnętrzne mogą już nas mniej cieszyć (zmarszczki, łysina, sadełko itp.) ale je także warto zaakceptować, z miłością do nich podejść :-) " do artykułu Co z tą miłością? – o miłości warunkowej i manipulacji.  (07/04/2011)
Piękna Miłość:   "Zdaję sobie sprawę, że miłość bezwarunkowa może wydawać się nieosiągalnym ideałem. Czymś, co trudno wcielić w życie. Myślę jednak, że warto nad tym pracować, w końcu ideały są po to, by do nich dążyć! :-) Można nauczyć się kochać siebie ZAWSZE - niezależnie od popełnionych błędów, niepowodzeń, wad i słabości. Można też nauczyć się kochać innych - bez wymagania od nich doskonałości, p ..." do artykułu Co z tą miłością? – o miłości warunkowej i manipulacji.  (04/04/2011)
Piękna Miłość:   "Pisząc ten artykuł, nie robiłam różnic pomiędzy płciami. My wszyscy - zarówno kobiety jak i mężczyźni, mamy braki w zakresie umięjętności kochania w sposób bezwarunkowy. Pozdrawiam! Joanna" do artykułu Co z tą miłością? – o miłości warunkowej i manipulacji.  (01/04/2011)Akcje

Informacje podstawowe
Login: integracja
Ranga:
Ost. logowanie: 12/08/2011
Zarejestrowano: 01/04/2011

Statystyki
Punkty: 6.367
Wyświetlenia artykułów: 6.258
Odwiedziny profilu: 3.148
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 0
Komentarze: 5
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska