Login lub e-mail Hasło   

inter-kursy

Od blisko 6 lat jestem związany z internetem oraz e-biznesem. Stało się to moją pasją, która pożera mi prawie 12 godzin dziennie. Prowadzę bloga pod adresem inter-kursy.blogspot.com, gdzie dzielę się swoimi doświadczeniami oraz prezentuje nowe, pojawiające się w sieci kursy internetowe. Sam osobiście skorzystałem z kilku i przynosi to powoli wymierne korzyści. Kursy mojego autorstwa znajdziesz na stronie krzysztof-jachimowicz.pl. Zapraszam ;-)Wcześniejsze wpisy
inter-kursy:   "walisz to Ty moze sobie na zapleczu albo po pracy.. skoro sa na moim blogu to jakim prawem przytaczasz je tutaj, bo te twoje kopiuj wklej nie ma zadnego zwiazku z tematem, co ma kurs uploadingu na moim blogu za 8 zł to artykulu powyzej ? wez pomysl, podobnie jak z pania powyzej odechciewa mi sie z Toba pisac, bo komentujesz kompletnie nie na temat, zajmij sie pisaniem artykuluow a nie nabijaniem komentów, bo widze ze Ci sie nudzi, pozdrawiam" do artykułu Praktyki i staże zawodowe w Europie..  (08/11/2011)
inter-kursy:   "Nie ma takiego podpunktu, możesz klikac spam ile chcesz, nie zalezy mi na Twojej opinii, a juz tym bardziej nie mam ochoty czytac Twoich bezsensownych i bezpodstawnych komentarzy na artykuł o którym pewnie nie masz zielonego pojęcia. A jęsli artykuł Cie nie interesuje, to go nie czytaj a opinie zostaw adminom eioba. Pozdrawiam" do artykułu Praktyki i staże zawodowe w Europie..  (07/11/2011)
inter-kursy:   "Mozesz mi powiedziec o co Ci chodzi z tymi 8 zł? Kopiujesz teksty z mojej strony i myslisz ze komus tu zaimponujesz? Kompletnie bezsensu przytaczasz rzeczy nie związane z tematem" do artykułu Praktyki i staże zawodowe w Europie..  (07/11/2011)
inter-kursy:   "Widze, że Ty tez nie masz pojecia o czym piszesz i o czym jest artykuł, coż przynajmniej wiem kto klika spam. A jesli już przytaczasz wątki z regulaminu eioba.pl to chociaz je uzasadnij. Niedozwolone jest nachalne reklamowanie w artykule innego serwisu. Dotyczy to zarówno ciągłego wspominania o nim, jak i formatowania tekstu dotyczącego go w sposób który miałby przyciągać uwagę użytkownika (czerwo ..." do artykułu Praktyki i staże zawodowe w Europie..  (07/11/2011)
inter-kursy:   "płatnego kitu? nie masz pojęcia o czym piszesz. I nie czepiaj się pisowni bo szukasz igły w stogu siana" do artykułu Co zrobić, aby rozpocząć działalność gospodarczą w Niemczech? cz.1.  (07/11/2011)
inter-kursy:   Nowy artykuł Praktyki i staże zawodowe w Europie.  (07/11/2011)
inter-kursy:   Nowy artykuł Bezpieczne wyjazdy do pracy za granicę.  (07/11/2011)
inter-kursy:   "Widzę, że kilku użytkowników eioba.pl albo boi się jakiejś konkurencji, albo klika artykuł jako spam specjalnie by pozbyć sie delikwenta ze strony. Niewiem czemu te działanie ma służyć, ale jest to co najmniej żałosne, albo ktoś niewie co to spam. Artykuł jest mojego autorstwa na podstawie darmowego biuletynu w urzędzie pracy w którym pracuje" do artykułu Co zrobić, aby rozpocząć działalność gospodarczą w Niemczech? cz.1.  (07/11/2011)Akcje

Informacje podstawowe
Login: inter-kursy
Ranga:
Ost. logowanie: 15/11/2011
Zarejestrowano: 06/11/2011

Statystyki
Punkty: 3.047
Wyświetlenia artykułów: 2.975
Odwiedziny profilu: 1.320
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 0
Komentarze: 6
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska