Login lub e-mail Hasło   

iob
Wcześniejsze wpisy
iob:   "No właśnie, dobre pytanie. Jak kochają kobiety? Odpowiedzi na to pytanie jest pewnie tyle, ile samych kobiet jest na świecie... A faceci nigdy tak do końca nie poznają odpowiedzi;) Czytam właśnie książkę o takiej jednej kobiecie ('Siedem pożarów Mademoiselle'), która z pewnością kochała bardzo gorąco... Bo z miłości aż zaczęła wzniecać pożary;)" do artykułu Jak kochają kobiety?.  (11/02/2010)
iob:   "cytat: Zgodnie z zapewnieniami 'Odchudzania na zawołanie' skuteczność ćwiczeń fizycznych w odchudzaniu jest dosłownie ŻADNA. No to faktycznie piękna musi być ta dieta... Od razu też wzbudziło to moją podejrzliwość. No ale cóż, zawsze się znajdą chętni na kolejną dietę cud... Moim zdaniem bez częstych, regularnych ćwiczeń nie ma żadnego odchudzania. Dlatego ja jak najczęściej staram ..." do artykułu Odchudzanie Na Zawołanie - marketingowe pranie mózgu.  (13/01/2010)
iob:   "Podstawa skutecznego odchudzania to moim zdaniem nie są głodówki czy jakieś 'cudowne' tabletki, ale po prostu ruch, ruch i jeszcze raz ruch. To od tego wszystko zależy. Dlatego ja latem robię wszystko, co się da - gram w tenisa, biegam, jeżdżę na rowerze, a teraz staram się jak najczęściej chodzić na siłownię. Przed każdym wyjściem zażywam dodatkowo saszetkę l-karnityny direct i dzięki temu mam efekty. I nie muszę się głodzić;)" do artykułu Szybkie Odchudzanie – 5 Najlepszych Sposobów.  (08/01/2010)
iob:   "Fakt, właściwie dobrany suplement to bardzo ważna sprawa. Wszystkim, którzy nie liczą na cud, a naprawdę nad swoją kondycją i sylwetką ciężko pracują w siłowni czy na aerobiku polecam l-karnitynę. Ja akurat stosuję Direct (w proszku, nie jak większość w tabletkach) przed każdym wyjściem na siłownię i efekty mam naprawdę rewelacyjne!" do artykułu Jak prawidłowo dobierać suplementy diety.  (05/01/2010)Akcje

Informacje podstawowe
Login: iob
Ranga:
Ost. logowanie: 11/02/2010
Zarejestrowano: 29/12/2009

Statystyki
Punkty: 2
Odwiedziny profilu: 1.641
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 0
Komentarze: 4
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska