Login lub e-mail Hasło   

Isabella Rubinstein
Wcześniejsze wpisy
Isabella Rubinstein:   "Beznadziejny artykuł. Ludzie nie powinni się bać śmierci, bo ograniczaliby się na wszystkie możliwe sposoby. Autobusy są po to, żeby wozić ludzi. Mam nimi nie jeździć, bo może stać się wypadek? Mam nie chodzić sama wieczorami po ulicach, bo mnie zgwałcą i zamordują? Jaki sens ma ten artykuł? Trzeba wykorzystać jakoś to życie, a bez ryzyka nie da rady!" do artykułu Nie czekaj na jutro, bo może nie nadejdzie..  (13/07/2009)
Isabella Rubinstein:   "kom chyba podawać nie będę, to by mogło być nieroztropne... ^^" do artykułu Dowody na istnienie diabła.  (08/07/2009)
Isabella Rubinstein:   "16, chodzę do liceum plastycznego ;)" do artykułu Dowody na istnienie diabła.  (08/07/2009)
Isabella Rubinstein:   "Dokładnie, uważam, że nie jesteśmy w Średniowieczu, żeby opowiadać takie bajki o diabłach, szatanach i innych takich. Ludzie często zwalają winę nie tylko na diabła, ale i na boga. Pewnie ktoś by mi mógł zwrócić uwagę na niejasność, bo jak można zwalić winę na boga, skoro jest 'dobry', więc piszę: ile razy się mówi (m.in.o kataklizmach) 'Bóg musiał ukarać, bo to źli ludzie!'? Jeste ..." do artykułu Dowody na istnienie diabła.  (07/07/2009)
Isabella Rubinstein:   "z czego to wynika?" do artykułu Dowody na istnienie diabła.  (07/07/2009)
Isabella Rubinstein:   Głos na artykuł Dowody na istnienie diabła  (07/07/2009)
Isabella Rubinstein:   "Chyba nie ma co się sprzeczać, nikt nie wie, czy diabeł istnieje. Można jedynie w niego wierzyć, tak samo jak w Boga. Gdy zobaczyłam artykuł 'Dowody na istnienie diabła', spodziewałam się czegoś zupełnie innego. Ale mimo wszystko artykuł mi się bardzo podoba, więc zagłosuję. Przydałoby się to rozpowszechnić. Zazwyczaj nie widzimy jacy jesteśmy, a ten artykuł jest naszym lustrem. Nie ..." do artykułu Dowody na istnienie diabła.  (07/07/2009)
Isabella Rubinstein:   "'Dawać, czy nie dawać?' To pytanie nawiedza mnie za każdym razem, gdy widzę kogoś proszącego o pieniądze. Na to pytanie raczej nie da się odpowiedzieć. Ja osobiście daję pieniądze tym, którzy według mnie zasługują na nie. Nie daję oczywiście cygankom, które chodzą po rynkach i mówią: 'Och, jakie ma panienka ładne oczy!', a zaraz potem wyciągają do ciebie łapy, żeby niby poprawić kołnierzyk albo st ..." do artykułu Dawać czy nie dawać?.  (07/07/2009)Akcje

Informacje podstawowe
Login: isabella_rubinstein
Ranga:
Ost. logowanie: 19/07/2009
Zarejestrowano: 06/07/2009

Statystyki
Punkty: 12
Odwiedziny profilu: 1.806
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 1
Komentarze: 7
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska