Login lub e-mail Hasło   

jacekss
Wcześniejsze wpisy
jacekss:   "tu nie ma co lubieć albo nie lubieć teorii spiskowych, to nie ma znaczenia - teorie spiskowe to fakt, niestety. po tzw. świńskiej grypie i tym szumie jaki się robi wokół tego teoria spiskowa to fakt. u nas media i tak słabo naciskają, zerknijcie na filmiki z USA, tam dopiero jest jazda :)" do artykułu PANDEMIA Strachu - Doktryna Szoku.  (06/11/2009)
jacekss:   "ehh pani MO bo tak ją teraz będę nazywał wykazała maksimum ignorancji, głupoty i braku logiki. No ale cóż, to robi z niektórymi ludźmi kasa. MO się sprzedała i tyle." do artykułu PANDEMIA Strachu - Doktryna Szoku.  (06/11/2009)
jacekss:   "już Einstein udowodnił równoważność materii i energii; świat duchowy może byc pewną formą energii, której jeszcze nie znamy ;)" do artykułu (Nie)zaprzeczalne prawdy kościelne.  (10/06/2009)
jacekss:   "dobrze napisane, nic dodać nic ująć, postrzegam to podobnie. wierzyć można w coś nieznanego... dlatego w boga jako siłę stwórczą wszechświata mozna jak najbardziej wierzyć, bo póki co nie znamy odpowiedzi jak wszechświat powstał, jak działa, z czego się składa, co jest jego istotą. I tu jest cel nasz poznać prawdę o otaczającym nas świecie. Czy więcej celów trzeba? To zadanie na długie lata ;) ..." do artykułu (Nie)zaprzeczalne prawdy kościelne.  (10/06/2009)
jacekss:   "no i racja, w Boga jak stwórcę wszechrzeczy mozna wierzyć, ale do tego nie trzeba należeć do jakiś religii. Religia to wymysł ludzki, i dlatego ułomny. Wiara jest i powinna być traktowana jako wartość uniwersalna :)" do artykułu (Nie)zaprzeczalne prawdy kościelne.  (10/06/2009)
jacekss:   "no to teraz można skorelować ten artykuł z wypowiedziami pana Kwaśniewskiego sprzed lat (może ktoś pamięta jego dietę niskowęglowodanową), który pisał o 'wadliwej czynności ludzkich mózgów', tyle że nie podawał wprost co jest przyczyną (grzyby) bo widocznie już tego nie badał tylko uważał że to cukier jest bezpośrednią przyczyną. Ale jak widać ten trop ma ręce i nogi :) Miał rację chop, a wiekszoś ..." do artykułu Grzybica, kandydoza, zwana również drożdżycą.  (10/06/2009)
jacekss:   "Witam! Teoria ciekawa a wręcz intrygująca, w stosunku do istniejącej 'wiedzy' wręcz wywrotowa, no ale ostatnio takich teorii jest coraz wiecej nie tylko medycznych, czyżby ludzie zaczęli 'dojrzewać' i pojmować istotę życia i wszechświata ;) Może faktycznie tzw 'angina' to element procesu zdrowienia człowieka, zauważcie że po wyzdrowieniu człowiek czuje się jak 'nowo narodzony', b ..." do artykułu Angina - genetyczne czyszczenie DNA.  (11/12/2008)Akcje

Informacje podstawowe
Login: jacekss
Ranga:
Ost. logowanie: 04/03/2010
Zarejestrowano: 11/12/2008

Statystyki
Punkty: 34
Odwiedziny profilu: 1.941
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 0
Komentarze: 7
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska