Login lub e-mail Hasło   

jajeczko

Konto zostało zablokowane na stałe
Powód: Promowanie konkurencyjnego portalu.Wcześniejsze wpisy
jajeczko:   "dobre" do artykułu Cytaty Dr.Housa.  (17/05/2009)
jajeczko:   Odpowiedź w wątku Banować spamerów (Społeczność) "http://www.eioba.pl/u10434/maciej_plokarz , nawet fajne arty, ale nazwa firmy mnie razi."  (12/05/2009)
jajeczko:   "najbardziej wkurza mnie jak ktoś kogoś od głupów wyzywa, a sam ma brudne ręce, nawet jak ktoś jest wege to i tak kiedyś mięso wcinał, więc nie jest bez winy. Czasami jest bardzo ciężko podjąć jakąkolwiek decyzję nawet tą najprostszą, bo nie wiemy czy nie skrzywdzimy kogoś tą decyzją. W ludzkiej naturze przecie jest wyolbrzymiać by do kogoś dotrzeć :). Więc co jest gorsze jeść mięso czy modyfikowan ..." do artykułu Przyjaciel na talerzu czyli zwierzęta są do kochania, nie do jedzenia..  (12/05/2009)
jajeczko:   "najpierw zróbcie porządek z ludźmi, a później ze zwierzyną. oczywiście znęcanie się jest złe, ale to po przez mięso nastąpił rozwój człowieka, bo wróćmy do praczasów, człowiek by nie miał czasu na tworzenie bo by musiał ciągle w krzakach siedzieć :)" do artykułu Przyjaciel na talerzu czyli zwierzęta są do kochania, nie do jedzenia..  (11/05/2009)
jajeczko:   "z początku myślałem że to taki żarcik, ale jeśli są jakieś dowody że ziemia to bąbel to te (dowody) pomiary prawdopodobnie są błędne to tak troszeczkę do mnie nie zrozumiałe(że żyjemy w bąblu), jeżeli pomiary zostały przeprowadzone przy pomocy poziomicy to z tego by wynikało, że w środku masy , a na zewnątrz masy poziomica ta inaczej reaguje. Wiadomo, że różne masy się przyciągają, wiadomo że ziem ..." do artykułu Czego to ludzie nie wymyślą..  (28/04/2009)
jajeczko:   Głos na artykuł Czego to ludzie nie wymyślą.  (27/04/2009)
jajeczko:   "durne, prawdopodobnie ktoś kogoś wnerwił :)" do artykułu Zabawa z pieskiem..  (27/04/2009)
jajeczko:   Odrzuca artykuł Zabawa z pieskiem.  (27/04/2009)
jajeczko:   "i to nas odróżnia, jedną osobę od drugiej, gdybyśmy mieli te same dane w głowach to co by było? " do artykułu Otpowiedz na najwiękrze pytanie.  (13/04/2009)
jajeczko:   "no właśnie , a który uczuciowy, bity niegdyś, przyzna się, że było tragicznie? jeśli to wyjawi to tylko bardzo bliskiej osobie, a o psychologu niema mowy, bo się będzie wstydzić - dlatego ich tak mało,a 'bezstresowe wychowanie' to największy błąd w edukacji. Złotego środka nie ma, dlaczego? to proste,bo złoty środek to jedna metoda,a tu jest potrzebne wiele metod, każda musi być dopasowana indywidualnie, można to porównać do chorób ludzi np. by zbić gorączkę wstrzykniemy sobie insulinę? " do artykułu Dlaczego jesteśmy ulegli? Źródła bierności wobec tyranii..  (13/04/2009)
jajeczko:   "jeśli chcesz by było to jako reklama to napisz do Administracji, jeśli to artykuł to wykasuj nazwę firmy. ps. komuś może się to nie spodobać, a szkoda by było tego artu. pozdrawiam." do artykułu Kolektory Słoneczne - Zasada Działania.  (13/04/2009)
jajeczko:   Głos na artykuł Kolektory Słoneczne - Zasada Działania  (13/04/2009)
jajeczko:   "'Skoro tak, to masz szansę - napisz resztą i zbierz punkty ' mniemam że to do mnie, więc ja nie umiem tak pięknie i przekonująco pisać jak ty,a poza tym to nie mój temat, ale może ty dopiszesz resztę np. a co z tymi co byli bici i wyrośli na bardzo uczuciowych ludzi, a co z tymi co mieli duży dostatek którzy byli głaskani po główkach i wyrośli na bandytów? Także widzisz jednemu bicie zaszkodzi, a drugiemu pomoże to zależy od wielu rzeczy nie tylko od jednej." do artykułu Dlaczego jesteśmy ulegli? Źródła bierności wobec tyranii..  (13/04/2009)
jajeczko:   Głos na artykuł Otpowiedz na najwiękrze pytanie  (13/04/2009)
jajeczko:   "tak ma być. mi się podoba. jak myślicie zadając tak głębokie pytanie ktoś nie umie ortografii?" do artykułu Otpowiedz na najwiękrze pytanie.  (13/04/2009)
jajeczko:   "ja bym to olał, prawie każdy pisze coś na podstawie swoich doznań, a artykuł i tak nie opisuje wszystkiego, dużo zostało pominięte." do artykułu Dlaczego jesteśmy ulegli? Źródła bierności wobec tyranii..  (12/04/2009)
jajeczko:   "holibka nie zdążę pobrać kredytu :)" do artykułu Za trzy lata koniec świata?.  (11/04/2009)
jajeczko:   Głos na artykuł Za trzy lata koniec świata?  (11/04/2009)
jajeczko:   "jak umieją tak wspaniale liczyć czy przepowiadać to poproszę zaraz mi tu dać numerki z przyszłego losowania lotto!" do artykułu Za trzy lata koniec świata?.  (11/04/2009)
jajeczko:   Odpowiedź w wątku Odnośnie ostatniej interwencji w serwisie (Społeczność) "felciu, wbij w google ganeś, a zrozumiesz :)"  (10/04/2009)
jajeczko:   "właśnie przeprowadziłem wstępne doświadczenie może nie tak jak opisany generator, ale działa i bardzo obiecująco to wygląda: przylutowałem dwie blaszki do condensatora jedna cynkowa jako minus około 5x2,5cm grubość 1mm, a druga miedziana jako plus o tych samych wymiarach, zamoczyłem obie do wody z kranu(kranówa) na 60 sek. po upływie czasu dokonałem pomiaru (różne pomiary wyskakiwały ale przyjąłem ..." do artykułu Polowy generator prądu elektrycznego.  (08/04/2009)
jajeczko:   "ok chyba zaskoczyłem, zanim bym przeszedł do doświadczenia to muszę się parę rzeczy dowiedzieć. Jeżeli dobrze kojarzę to cynk ma potencjał ujemny względem grafitu i chyba żelaza, w wypadku idei to nawęglone żelazo plus miedź minus? trochę się gubię w tych potencjałach bo z tego wynika że dany np. metal musi pasować do drugiego, czyli jeden minusowy a drugi plusowy. do czego zmierzam bateria - kube ..." do artykułu Polowy generator prądu elektrycznego.  (01/04/2009)
jajeczko:   "noo , idea niczego sobie,ale parę pytanek, przeprowadziłeś jakieś pomiary na jednym ogniwie, jakie wyniki VA, jak długo ma ten generator wytrzymać czy nie jest pozyskanie energii powiązane ze starzeniem się elementów (np. śniedź) bo energia nie może z niczego powstać, np. proste doświadczenie płytka miedziana, cynkowa plus cytryna do kiedy będzie prąd w tym ogniwie? Kiedyś przeprowadziłem doświadc ..." do artykułu Polowy generator prądu elektrycznego.  (31/03/2009)
jajeczko:   Głos na artykuł Polowy generator prądu elektrycznego  (31/03/2009)
jajeczko:   Odpowiedź w wątku Odnośnie ostatniej interwencji w serwisie (Społeczność) "adminie mogę zapytać co się stało lub kim był 'burning_spear' że dostał bana, pytam tak z ciekawości :)"  (31/03/2009)Akcje

Informacje podstawowe
Login: jajeczko
Ranga:
Ost. logowanie: 17/05/2009
Zarejestrowano: 08/09/2007

Statystyki
Punkty: 4.114
Obserwujący użytkownicy: 6
Odwiedziny profilu: 9.421
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 76
Komentarze: 148
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska