Login lub e-mail Hasło   

Jane Black
Wcześniejsze wpisy
Jane Black:   "Ok, to jak ma według ciebie wyglądać taka diagnoza? Pytam bo po prostu chcę wiedzieć, czego oczekujesz. Poza tym czasem czas badania (wiem, bardzo po polsku) nie jest zależny od lekarza. Moja ciotka jest ginekologiem i razem z kilkoma innymi lekarzami pracuje w gabinecie prywatnym. Ich przełożona ustaliła, że recepcjonistki mają zapisywać daną liczbę pacjentek w ciągu dnia pracy i przez to ..." do artykułu Genialny lekarz.  (19/05/2009)
Jane Black:   "2. To znaczy, że prace domowe są na takim poziomie, że wystarczy przerwa na ich odrobienie. 3. Autorka nie wspomina, że to źle, że się tego nauczyła. 4. Brak logiki. Przecież matematyka nie ma być przedmiotem improwizacji więc nie masz prawa jej oczekiwać. Określone umiejętności są przydatne w określonych sytuacjach. To, że umiesz gotować, nie znaczy, że będziesz gotował kamienie z ..." do artykułu Czego nauczyła mnie szkoła?.  (15/05/2009)
Jane Black:   "Po pierwsze to kto ci powiedział, że jesteś uczulona na paracetamol? Na paracetamol można być co najwyżej nadwrażliwym, a że czasem mogą wystąpić objawy niepożądane jak wysypka czy swędzenie to co innego. A co do lekarza... To też człowiek i zdarzają mu się błędy. Myślisz, że to łatwa praca i jeszcze daje kupę kasy. Nawet jeśli lekarz siedzi w przychodni i 'nic nie robi' to psychicz ..." do artykułu Genialny lekarz.  (15/05/2009)
Jane Black:   "Toż uczeń gimnazjum, o ile nie śpi na lekcjach biologii wie, że infekcji wirusowej najczęściej towarzyszy infekcja bakteryjna i to na nią jest antybiotyk." do artykułu Genialny lekarz.  (15/05/2009)
Jane Black:   "Uhm. Człowiek jedyny w swoim rodzaju JEST zawsze o krok do przodu, a nie STARA SIĘ być. Inaczej jest tylko jednym z milionów oryginalnych na siłę. Człowiek inny niż inni nie musi swej inności rozgłaszać wszem i wobec. I tak zostanie ona zauważona, czy to nie oczywiste?" do artykułu Nie lubie grubych bab.  (15/05/2009)
Jane Black:   "Zbawienie łotrów a beatyfikacja mordercy (Jose de Anchiete) to lekka różnica. Jak beatyfikują Hitlera to tez będzie ok? Nie, bo on nie mordował w imię Boga... Na pewno? " do artykułu Coś tu nie gra....  (15/05/2009)
Jane Black:   "'Chcesz się utwierdzić w przekonaniu że nie lubisz kleru? żeby mieć powód do nie chodzenia do kościoła? czy mieć powód żeby nie wpuścić księdza na kolendę?' A czy bycie nie-chrześcijaninem nie jest wystarczającym powodem do niechodzenia do kościoła i niewpuszczania księdza? Poza tym, chyba nawet będąc chrześcijaninem można zwyczajnie nie mieć ochoty widzieć księdza. ..." do artykułu Coś tu nie gra....  (15/05/2009)
Jane Black:   "'To funkcjonuje do dziś. Żyd nie śpi w jednym łóżku z miesiączkującą kobietą, takie jest prawo żydowski a żydzi są dziwnym narodem i nikt temu chyba nie zaprzeczy' Ja zaprzeczę, są innym narodem, nie dziwnym. No skoro się upierasz... To chyba Jezus też był Żydem? No to zaiste dziwnego macie Zbawiciela..." do artykułu Coś tu nie gra....  (15/05/2009)
Jane Black:   "Ale tekst nie nawołuje do niewiary w Boga. Moim zdaniem autor chciał pokazać, że Kościół to niespójna i nielogiczna struktura, która swoje prawa wywodzi z tekstu, który jest źle przetłumaczony, metaforyczny i ma tyle znaczeń ile interpretacji i której członkowie tłumaczą swoje nawet najgorsze czyny wolą Pambuka. " do artykułu Coś tu nie gra....  (15/05/2009)
Jane Black:   "Ze mną jest tak, że do kościoła nie chodzę, że mam nadzieję, że ktoś tam, coś tam jest poza tym światem ale na razie ani ja ani nikt inny nie może tego dowieść. Dla mnie religie to są tylko zbiory zasad, światopoglądy, sposoby oddawania czci temu w co się wierzy. Zostałam ochrzczona w wieku 6 lat, mimo że moi rodzice podobnie jak ja nie deklarują żadnego wyznania. Chyba uznali, że tak będz ..." do artykułu O czym 90% katolików nie wie.  (15/05/2009)
Jane Black:   "Nie rozumiem skąd wziąłeś to stwierdzenie, że ateista nie wierzy tezom? A theos to jest przeciwny bogom, bogu. Przeciwny tezom to by był a thesis." do artykułu O czym 90% katolików nie wie.  (15/05/2009)
Jane Black:   "Moim zdaniem jak papież czy jakiś tam wyższy rangą duchowny a nawet zwykły ksiądz mówi, że coś jest takie a takie bo tak zostało ustalone przez KOŚCIÓŁ (i jego władze) to jest ok. Gorzej jak próbują wciskać, że BÓG tak powiedział, tylko dopiero teraz to odkryli/poprzednie tłumaczenie jakiegoś świętego tekstu było złe/ktoś źle zinterpretował tekst. W końcu co roku Bóg mówi co innego... " do artykułu O czym 90% katolików nie wie.  (15/05/2009)
Jane Black:   "Może skoro 10 osób mówi, że to szrot to warto to przemyśleć? Nie chodzi o to by wzorować swój światopogląd na opiniach innych, ale... Posłużę się przykładem samochodu. Jak 10 osób mówi, że jest brzydki a tobie się podoba to ok. Ale jeśli 10 osób mówi, że jego strefa zgniotu kończy się na tylnych siedzeniach to to jest fakt, nie opinia. Oczywiście, nadal możesz lubić ten samochód, ale ..." do artykułu O czym 90% katolików nie wie.  (15/05/2009)
Jane Black:   "Jeśli już to sprzeczne z kulturą nie z naturą, natura nie ustanawia norm." do artykułu Dewiacje seksualne.  (15/05/2009)
Jane Black:   Nowy artykuł Bo mnie kiedyś coś trafi...  (14/05/2009)Akcje

Informacje podstawowe
Login: janeblack
Ranga:
Ost. logowanie: 06/06/2009
Zarejestrowano: 13/05/2009

Statystyki
Punkty: 959
Wyświetlenia artykułów: 882
Odwiedziny profilu: 2.453
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 0
Komentarze: 14
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska