Login lub e-mail Hasło   

Janusz Dąbrowski

Propagator Programu "ZDROWIE i URODA". Własne prezentacje multimedialne - m.in. "Sekrety zdrowia i urody", " "Aloes - król roślin leczniczych", "Stres i ciało", "Emocje i stres". Książki: "Biomagnetyzm - cudowna moc w życiu" , "Sekrety wody", "Witaminy i minerały", "Lecznicza moc roślin - bioflawonoidy i inne polifenole", Naturalne składniki w suplementach diety", "Magnetostymulacja i magnetorelaksacja w teorii i praktyce".Wcześniejsze wpisy
Janusz Dąbrowski:   Głos na artykuł Polaryzacja  (04/09/2017)
Janusz Dąbrowski:   "CYT.: 'Jak czytamy - prezes Gersdorf posiada 197 tys. zł zgromadzonych w polskiej walucie, 2,42 mln zł na funduszach, 14 tys. dol, 14 tys. euro, papiery wartościowe na kwotę 284 tys. (nie podano waluty), pół kilograma złota inwestycyjnego. Do tego jest też kilka działek (m.in. o powierzchni: 1635 m.kw., 10800 m.kw., 1635 m. kw., 6000 m.kw. 1500 m.kw., 9400 m.kw., 7500 m.kw.). Słowem: prawdziwy kre ..." do artykułu Zgromadziła fortunę, szczyt bezczelności prezes Sądu Najwyższego!.  (24/07/2017)
Janusz Dąbrowski:   "@Hamilton Starszy: Możliwe, Hamiltonie... Ja zazwyczaj już odpuszczam - tak sobie myślę, że nasze reakcje tylko podsycają 'autorów'. Choć z drugiej strony - czy brak jakiejkolwiek reakcji nie oznacza przyzwolenia na szerzenie idiotyzmów?" do artykułu Felieton okazjonalny..  (23/07/2017)
Janusz Dąbrowski:   "@Hamilton Starszy: O tempora! O mores! Widać jednak, że musimy przejść przez tę 'biegunkę'. Jakiś cel w tym jest. Może dojrzejemy jako społeczeństwo? Może bardziej docenimy to, co mieliśmy? Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło..." do artykułu Felieton okazjonalny..  (22/07/2017)
Janusz Dąbrowski:   "Panie Milord-zie szanowny - czy zauważył Pan już, że poziom wklejanych przez Pana tekstów jest poniżej wszelkiego dna? Przecież to żałosne... " do artykułu Felieton okazjonalny..  (22/07/2017)
Janusz Dąbrowski:   "@Dyl Sowizdrzał: CYT.: 'dziwne, że jakoś wcześniej przed kaczorem tego pan nie dostrzegał , chyba, że się mylę.' To prawda, bardzo się Pan myli..." do artykułu Czarny Czwartek.  (16/03/2017)
Janusz Dąbrowski:   "Dobrze się czyta, tym bardziej, że to prawda. I zakrzyczeć tego się nie da. Różni nami rządzili, ale takiej bandy durniów, niedołęgów, fanatyków, buractwa etc. etc. to jeszcze nie było. Choć bardzo to przypomina czasy powojnia - ZMP, wczesnego PZPR itd. Ta retoryka, ta nieomylność, to panoszące się schamienie, te bezczelne kłamstwa na co dzień nazywane 'prawdą' (na wzór radzieckiej 'Prawdy' i 'Try ..." do artykułu Czarny Czwartek.  (15/03/2017)
Janusz Dąbrowski:   Głos na artykuł Czarny Czwartek  (15/03/2017)
Janusz Dąbrowski:   "@_serpico_: CYT.: '(...) zanim ZUS się wyp.. na plecy i będzie machał nóżkami, jak dzieci rączkami.' Serpico drogi! Błąd - jeśli już - to będzie machał rączkami i nóżkami - przecież dzieci właśnie wykonują te dziwne czynności posługując się wszystkimi kończynami... :)" do artykułu Największa patriotyczna powinność, to mieć, wychować, co najmniej trójkę dzieci.  (09/03/2017)
Janusz Dąbrowski:   "CYT.: 'Za kilkadziesiąt lat setki milionów muzułmanów w Europie, przekształci ją w kontynent muzułmański. Upadek cywilizacji europejskiej, przypieczętuje demografia.' I na to proste lekarstwo - PROKREACJA Europejczyków? Hm... Tym samym napędzimy islamistom jeszcze więcej wyznawców, bowiem - jest to prawie pewne - zindoktrynują nasze dzieci, wnuki i prawnuki, przekształcą ich w muzułmanów i tyle z tego. Przykład z historii - janczarzy. Tak więc - pieprzmy się, ale z sensem... :)" do artykułu Największa patriotyczna powinność, to mieć, wychować, co najmniej trójkę dzieci.  (09/03/2017)
Janusz Dąbrowski:   Rekomendacja artykułu Łapaj złodzieja  (23/02/2017)
Janusz Dąbrowski:   Głos na artykuł Łapaj złodzieja  (23/02/2017)
Janusz Dąbrowski:   "Popatrz, popatrz - Chełstowski funkcjonariuszem systemu, i Owsiak funkcjonariuszem, i inni... I oby takich było u nas na pęczki, przynajmniej kanalizowali nastroje. A obecni 'funkcjonariusze' nie są nieprzypadkiem systemowi? Tyle, że kanalizują nastroje w drugą stronę - ja mam dwa odruchy - jeden wymiotny, a drugi - hm..., troszkę wstydzę się o tym pisać, ale to odruch 'przeciwległy'...." do artykułu Tworzyli Jarocin, później WOŚP i KOD..  (05/02/2017)
Janusz Dąbrowski:   "Poza tym - jesteś w wybornej formie, Hamiltonie... :)" do artykułu Co tam panie w Kaczystanie?.  (03/02/2017)
Janusz Dąbrowski:   "'profanacja, demonstracja, prowokacja i defraudacja.' Dodałbym jeszcze: kolektywizacja, pajdokracja (patrz: cieplutki Misiek), stygmatyzacja, uniformizacja (myślenia - a la Nowogrodzka). Co jeszcze? Pewnie musimy przez tę nędzę przejść, aby nabrać nieco rozumku..." do artykułu Co tam panie w Kaczystanie?.  (03/02/2017)
Janusz Dąbrowski:   Głos na artykuł Co tam panie w Kaczystanie?  (03/02/2017)
Janusz Dąbrowski:   Głos na artykuł Zamach na Macierewicza  (29/01/2017)
Janusz Dąbrowski:   "Hm... W takim razie - PATOLOGIA. Czyja? Owsiaka czy Matki Kurki? O matkobosko! Co zrobił pierwszy, co zrobił drugi? Nie znoszę patologicznego oszołomstwa..." do artykułu Do puszki Owsiaka: „12 groszy, tylko nie płacz proszę".  (18/01/2017)
Janusz Dąbrowski:   "CYT.: 'Owsiak, Walterowa i Żakowa oraz wielu innych cwaniaków, to zorganizowana grupa przestępcza (scheda po SB) o charakterze kryminalnym (...)' CYT.: 'Nadal brak zmian?' Jak to brak? A 'DOBRA ZMIANA' to kundel?! W rezultacie - i po co ten lament? Do prokuratora raczej: 'Uprzejmie donoszę o możliwości popełnienia przestępstwa...' Przez chwilę pomyślałem nawet, że ten tekst, to jakaś forma intelektualnej prowokacji. Chyba za dużo myślę... " do artykułu Nie dla WOŚP..  (16/01/2017)
Janusz Dąbrowski:   "Owszem, można przyczepić się do treści, błędów itd. itp. tego tekstu. A ja jednak życzę Ci powodzenia - masz odwagę coś robić. I nieważne, czy udolnie czy nieudolnie. Dziecko uczące się chodzić też stawia pierwsze kroczki nieudolnie, a jednak nikt go nie krytykuje, tylko wszyscy wokół są zachwyceni. Cenię tych, którzy jak Ty, próbują zmieniać coś w swoim życiu. Jak powiada Madame Solejukowa: 'Nic ..." do artykułu Oriflame.  (07/01/2017)
Janusz Dąbrowski:   "CYT.: 'Miejmy nadzieje, że współczesna cenzura nie sięga tak daleko.' Po pierwsze: SIĘGNIE. Po drugie: TO PEWNIK. Po trzecie: AUTOCENZURA. Po czwarte: ZADZIAŁA Po piąte: TO PEWNIK" do artykułu Ucho Prezesa, czyli nowe rozdanie w gabinecie. 
.  (05/01/2017)
Janusz Dąbrowski:   "CYT.: 'Stanisław Michalkiewicz słusznie obawia się interwencji obcych wojsk w Polsce, z tym że niekoniecznie muszą to być wojska europejskie.' O Boże! Czyżby groził nam żydowski desant? A może madagaskarski - w odwecie za próby skolonizowania tejże wyspy przez Polaków?" do artykułu Koszerna impreza na Wiejskiej. Celem wkroczenie obcych wojsk do Polski?.  (29/12/2016)
Janusz Dąbrowski:   "Cała prawda - Królestwo Niebieskie może być w nas. Podobnie jak piekło. Co więc wolisz stwarzać, Człowieku?" do artykułu Nie stwarzaj piekła.. stwarzaj niebo....  (19/12/2016)
Janusz Dąbrowski:   Rekomendacja artykułu Nie stwarzaj piekła.. stwarzaj niebo...  (19/12/2016)Akcje

Informacje podstawowe
Login: januszgwiazda7
Ranga:
Ost. logowanie: 07/10/2017
Zarejestrowano: 12/11/2007

Statystyki
Punkty: 3.035.713
Wyświetlenia artykułów: 3.051.489
Obserwujący użytkownicy: 164
Odwiedziny profilu: 63.682
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 1646
Komentarze: 3606
© 2005-2017 grupa EIOBA. Wrocław, Polska